Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo su funte, mislim da to dodje na slicno, ako ne i vise. Njih dvojica plata cele TSL.

    361 hiljada eura, po danasnjem kursu. Dakle vise od Ronalda. Sujetni decko ce se ili ubiti ili pobeci, em vece obestecenje em veca plata.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Ocekujem da Platini posalje najstrasniju kritiku zbog narusavanja sklada i harmonije FFP-a. Not.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Florentinova reakcija na tu eventualnost



        Give that man a cookie.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Odakle vam to za Ronalda? Zar njemu nije plata 12 miliona eura? Sto i nije previse realno.
          sigpic

          Comment


          • Ja sam citao da ce dobiti 10 miliona po sezoni,za 6 godina 60 komada lagano.Nije mi poznata ta cifra

            Inace za razliku od PSG-a,Citya koji su u minusu 100 miliona za transfere,pa i Barcelone koja je u minusu svaki prelazni rok Real je trenutno u minusu nekih 6 miliona,a ako prodaju Di Mariu i Coentraoa pod uslovom dovodjenja Balea bili bi u minusu 30-40 miliona kao i svaki klub,nista strasno
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Da, s tim što će oni taj minus veoma lako nadoknaditi kroz marketing i ćao
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Ma meni je presmijesno sto se svi hvataju za Real kada se prica od FFP-u

                Gledaj ovo:

                City 99
                Chelsea 65-70
                Swansea 23
                West Ham 23
                Norwich 26
                Sveci 38
                Cardiff 33

                Ove sam izdvojio,a i svi ostali ce zavrsiti u minusu...trenutno u plusu Liverpool i Arsenal,ali na tome nece ostati i United u minimalnom minusu

                Real je i prosli prelazni rok zavrsio na 0 ako nekoga zanima
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • najmanje se ja "brinem" zbog finansija Reala, lako će oni to, nego možda sada i Ronaldo dobije novi (poboljšani) ugovor

                  Comment


                  • E tako mi toga FFP-a...bas me interesuje kako bi kaznili nekog od vecih klubova. Zamisli neko kaze Realu ili Manchesteru imate veliki minus i ne mozete dvije godine da igrate LS )))) Pa veci gubitak bi imala UEFA od toga.
                    Bolje dvije cokolade,nego jedna mala!

                    Comment


                    • Arsenal ako potrosi i 100 m funti ostat ce u plusu, jer po tim pravilima FFP 3 ili 4 zadnje godine se gledaju...
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by inglourious View Post
                        E tako mi toga FFP-a...bas me interesuje kako bi kaznili nekog od vecih klubova. Zamisli neko kaze Realu ili Manchesteru imate veliki minus i ne mozete dvije godine da igrate LS )))) Pa veci gubitak bi imala UEFA od toga.
                        Zato se to nikada i neće desiti
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Originally posted by inglourious View Post
                          E tako mi toga FFP-a...bas me interesuje kako bi kaznili nekog od vecih klubova. Zamisli neko kaze Realu ili Manchesteru imate veliki minus i ne mozete dvije godine da igrate LS )))) Pa veci gubitak bi imala UEFA od toga.
                          ma to je samo "mazanje" očiju javnosti, oni da hoće nešto konkretnije da učine na tom planu davno bi se ozbiljnije angažovali, a ne samo da Platini ponekad nešto eto tako radi reda izjavi po tom pitanju

                          Comment


                          • Idemo u off u ovoj temi, ali salary cap sistem iz Amerike je majka.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Ma meni je presmijesno sto se svi hvataju za Real kada se prica od FFP-u

                              Gledaj ovo:

                              City 99
                              Chelsea 65-70
                              Swansea 23
                              West Ham 23
                              Norwich 26
                              Sveci 38
                              Cardiff 33

                              Ove sam izdvojio,a i svi ostali ce zavrsiti u minusu...trenutno u plusu Liverpool i Arsenal,ali na tome nece ostati i United u minimalnom minusu

                              Real je i prosli prelazni rok zavrsio na 0 ako nekoga zanima

                              Ja sam samo bacio buvu da osjetim kako je biti licemjeran, kako je biti Platini. Naravno da mi je vic kada se kritikuju neki drugi klubovi a onda se desi kupovina jednog igraca za skoro 100 miliona. Jos jednom, ne smeta mi sto ce oni dati tromjesecni budzet Dzibutija na jednog igraca, predosadno bi bilo da su svi transferi u 10 miliona razlike, ali nasmijava ljudska nemoc u vidu pakosti. A FFP se trebao uvesti odmah pocetkom 90-ih, jasno. Ali prijali veliki transferi tada kao sto prijaju i sada jer se o njima prica godinama, decenijama. Sad neka se saftaju svi iz Uefe u svojim govnima.

                              Elem, je li tacno da je Ozil nezadovoljan zbog tretmana Isca i dolaska Balea?
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Ma nisam ni mislio na tebe nego svi pricaju o tom transferu bukvalno,a meni je to smijesno jer svi trose.Jebeni Soton potrosi hladno 40 miliona...

                                Mislim da je to u vezi Ozila samo spekulacija,ali eto sacekajmo da se vidi...gdje ce on otici ne znam,ja ga nigdje drugo ne vidim
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X