Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Napravljena zanimljiva klauzula dva kluba u slučaju dalje prodaje Diaza.
      Ukoliko Real nekada odluči prodati talentovanog mladića Unitedu komšijama sa Etihada pripada 40% od transfera.
      Danas se na sve misli[emoji2]

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Zapravo klauzula kaze ako se proda nekom drugom klubu iz Mancestera, sto su uzasne vijesti za F.C. United of Manchester koji sigurno nece kupiti Dijaza sad
        sigpic

        Comment


        • Priča se o Hazardu, Neymaru, Mbappeu, Kaneu...dođe Brahim Díaz.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Bale ce mozda biti suspendovan zbog gesta koji je pokazao navijacima Atletika nakon postignutog gola. Moguca kazna - 12 utakmica u spanskoj primeri.

            Comment


            • A ne no milion...

              A sto cine Spanci, oce svim silama da upru da Real uzme tu titulu.

              Comment


              • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...nav_id=1510192

                Zato što klošaru nisi mogao ništa da daš. Da si skakao sa broda u okean promašio bi.

                Comment


                • Benzema je strašno potcenjen napadač.

                  Comment


                  • Ko ne ceni Benzemu, da ne budem grub, taj slabo poznaje fudbal.

                    Comment


                    • Pa u sezoni 2015/2016 imao je 24 gola na svom kontu u La Ligi. A posle toga sunovrat, tesko da mu je CR nesto kriv za to. A da je promasivao promasivao je i to dosta.

                      Comment


                      • Promasivao je kao lud, ali ne mijenja cinjenicu i da je igrao za Ronalda kao lud, mozda je samo Runi bio spreman na takvu zrtvu od svih elitnih napadaca. Benzema ima fudbal u malom prstu, onaj Benzema iz Liona je tek sad u Realu to, prvi i klasicni napadac, ide na gol, gleda samo gol. Mora da se cijeni jer je spreman da bude u sijenci zbog ekipe.
                        sigpic

                        Comment


                        • Da ne zaboravimo da je 4ti strelac u istoriji LSa. Veoma moguce da bude treci na kraju karijere, odnosno to je vec sigurno. I da je tu pri vrhu u asistencijama.

                          Previse pljuvan igrac, ne moze neki balvan da bude 10 godina prvi spic Reala, Reala koji je najuspesniji mozda u njegovoj istoriji u to vreme. Jbg, nije zvezda kao Ronaldo, Mesi, Neymar pa da pokupi vise kredita.

                          Comment


                          • Iguain mnogo vise gleda gol kroz karijeru i efikasniji je ispred gola da se ne lazemo, ali kad je trebalo izabrati Benzema ili on izabrali su lagano. Slicno kao Del Pjero ili Inzagi nekad, neko vise zna fudbala i samim tim mora imati prednost u takvim klubovima.
                            sigpic

                            Comment


                            • Slazem se ja sa vama, radio je on za Ronalda krvavo, bas nesto kao Rooney. Benzema iz Lyona je bas bio komplet igrac, nije da mu sad nesto fali, cak nesto vise poluspic nego li okoreli gol igrac. Zvucace glupo, al bas se pitam da nije zavrsio u Realu u kakvog bi se igraca razvio tokom karijere Msm da se i previse zrtvovao u Realu.

                              Comment


                              • Ja volim Benzemu i 1000 puta sam ga hvalio ali kao što mrzim Rambovo "moralo je da se plati da se igra za repku" ili "trebao sam a nisam", ili kada se neka nebitna sa stažiranja uhvati na vagon "taj glumac me pre 20 godina silovao"...

                                Dakle, ako si pravi, ako niisi do tada pomenuo nemoj ni spominjati! Ili bar reci u kontekstu odgovarajućem.

                                Ovako kada se poseru po bivšem saigraču to najviše mrzim.

                                Malopre sam pročitao neki lik komentarisao kao pa i Runi i Tevez su radili za Ronalda u Mančesteru.

                                Da rezimiramo - pošto i Perez namešta LŠ kada Ronaldo igra u Realu i pošto mu Modrić osvojio sve -

                                Ronaldo je jedan kurac od igrača koji ima natprorodne sposobnosti da ucenjuje trenere i manipuliše mozgovima igrača da igraju za njega i čak mozgom Pereza da zaduži Španiju nekim kanalima i kupi mu LŠ.

                                Svaki gol koji je dao je sranje i zasluga je nekoga drugog.

                                I sram ga bilo što je pokazao navijačima ATM pet prstima, bolje da se uhvatio za muda ko Simeone da bude gospodin.

                                Bilo je perioda prošle godine, da Benzema nije mogao da ubode ništa. Ja sam govorio da je najbolji target na svetu i takva je bila taktika još od Murinjovog doktorata zvanog kontranapad Reala pa nadalje sa Zidanom.

                                Da se videlo da ima finiš bolji od Ronalda Ronaldo bi igrao za njega ili ne bi ni igrao.

                                Slažem se ja da on sada ima više slobode ali malo malo neko po Ronaldu pljucne. A sećam se i onih priča "Ronaldo guši ekipu".

                                Ronaldo je najveći pobednik koji se rodio uz Džordana i taj može da te učini samo da daješ 210% na terenu jer će pizdeti i dramiti ako odigraš bezvoljno.

                                Evo sada je prihvatio ulogu u Juveu niko lepu reč da kaže za čoveka koji je profesionalac 1000001% nikad nije imao ispada kao pojedine zvezdice.
                                Last edited by Cassius Clay; 26-02-19, 01:49.

                                Comment

                                Working...
                                X