Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam na koju foru je Juve pristao da kupi Moratu za 18 miliona i da ga Real u roku od dve godine moze vratiti za 10.

    Kakva sprdnja. Treba prihvatiti 60 miliona za Di Mariju i dovesti Rodriguez-a kao zamenu, posto Angelito evidentno hoce da ide. Kroos i Gustavo verovatno umesto Khedire i Casemira. Illarra izgleda ide na pozajmicu..Pff..
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Ja ne znam sto mu ne dati veliku platu koju trazi, sto bi prodavao takvu masinu od igraca ? Ni James nije bas neko resenje, ne moze on odgovoriti zadacima u onoj roli Di Marie, osim ako Carlo ne misli bitnije menjati formaciju, mada ga ovaj opet trenutno ne moze zameniti.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Ne znam na koju foru je Juve pristao da kupi Moratu za 18 miliona i da ga Real u roku od dve godine moze vratiti za 10.

        Kakva sprdnja. Treba prihvatiti 60 miliona za Di Mariju i dovesti Rodriguez-a kao zamenu, posto Angelito evidentno hoce da ide. Kroos i Gustavo verovatno umesto Khedire i Casemira. Illarra izgleda ide na pozajmicu..Pff..
        Za 30 ga može Real vratiti.

        Comment


        • Pitace se tu nesto i Morata, ako ne bude hteo da se vrati ostaje tu gde je. I 35M je u pitanju a ne 30.

          Comment


          • Originally posted by Prototype View Post
            Pitace se tu nesto i Morata, ako ne bude hteo da se vrati ostaje tu gde je. I 35M je u pitanju a ne 30.
            Champions-League-Sieger Real Madrid behält die Option, den Stürmer für 30 Millionen Euro zurückkaufen zu können.

            Ako laže Transfermarkt, slagah i ja
            Last edited by Mrkela; 11-07-14, 09:23.

            Comment


            • Hierro novi pomoćnik Anćelotiju

              Comment


              • http://www.marca.com/2014/07/11/futb...405082504.html

                Kad otac to kaze onda kraj svake diskusije
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Tuzan & besan (na njega) sam naravno sto nije odabrao nas ali kupili ste, mada to svi znaju ali eto nikad nije lose to ponoviti.

                  BOGA I BATINU SREDINE TERENA
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Neki od citata velikog igraca i coveka Alfreda Di Stefana.

                    ''0-0 je kao nedelja bez sunca''.

                    ''Penzionisao sam se u 40. godini jer su me cerke jednog dana pogledale, rekavsi: Tata, celavost i nosenje sorca ne idu zajedno''.

                    ''Sve sto radimo nasim stopalima prvo uradimo nasom glavom''.

                    ''Pele, Maradona i Di Stefano cine magicni trougao? Sta je onda Krojf bio, prodavac voca?''

                    ''Svi smo mi fudbaleri, a fudbaler bi morao da zna da igra na svih 11 pozicija''.

                    ''Lopta mi je dala prestiz, slavu, ucinila me bogatim. Hvala ti, stari prijatelju''.

                    ''Uvek sam osecao da treba da radim svoj posao, a to znaci da uvek treba davati svoj maksimum. Davao sam sve od sebe i ljudi su me nagradjivali aplauzima''.
                    Last edited by Bogi; 11-07-14, 22:46.

                    Comment


                    • Bogi, mogao si slobodno napisati najveceg igraca u istoriji Reala. Di Stefano je Real pretvorio u ovo sto je on danas. Covek je petostruki prvak Evrope sa Realom, nije bitno u koje vreme je to bilo, retki se mogu pohvaliti time. Zapoceo je sto bi se reklo uspesnu eru Reala.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Sve je dao Alfredo Realu,licna karta jednostavno...

                        Evo sta kaze ovaj mali

                        James Rodriguez in tomorrow edition of Marca: "I would join Real Madrid even with closed eyes"
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Evo izlaze citati iz sutrasnjeg intervjua vidi se da voli Real bas decko i postujem to,ali necu da se lozim nije meni ta klasa ni blizu daleko bolji igrac odlazi iz Reala ne mogu da se pomirim nesto s tim nikako

                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • A mogao je biti lagano drugacije za Di Stefana, da zavrsi u Barceloni, da su ovi bili sposobni odraditi transfer, ali i da nije bila politicka situacija kakva je bila. Neverovatno da takva velicina nije nikad igrala SP.

                            Evo pocelo je sa Jamesom.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Di Maria is close to leave to PSG or United to make room for James Rodriguez. PSG owner is in Madrid.
                              Cadena Ser..Znaci Rodriguez menja Angelita. Rekao bih da ce dolaskom Kroos-a gotovo sigurno otici Khedira. Jedino ako Illarra ode na pozajmicu da ostane Sami, ali je odbio da produzi ugovor sa Realom tako da ne verujem da se tu nesto moze promeniti. Navodno ima ponuda od 35 miliona za Khediru.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Last edited by ognjen; 13-07-14, 23:50.

                                Comment

                                Working...
                                X