Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Isko, Di Maria, Kedira ko jos ide!?
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Ide Khedira i ide Di Maria, Isco ne ide nigde. Khediri istice ugovor na kraju sezone, jedino da potpise novi ali pored ovakve konkurencije tesko.

      Isco je tek dosao, gde da ide..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Ne bi me zacudilo...
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • I kad ti dosadi u Realu za 3-4 godine, pravac Junajted!

            Comment


            • Opsta ludnica na predstavljanju,Kolumbijci potpuno poludjeli,a i on bas presretan...

              Odlazak Di Marije je sada vise nego izvjestan i jos ocekujem da ode Sami i da dodje Keylor Navas i Real ce zavrsiti nekih 10-15 miliona u plusu ovaj prelazni rok (osim ako nekim slucajem ne dodje i jos neki napadac mada cisto sumnjam)

              Meni je draze sto je dosao Kroos nego James,a najdraze bi mi bilo da je ostao Angelito to bi mi bilo najvece pojacanje
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Akane nema Di Maria sta traziti u Realu vise. Na svojoj prirodnoj poziciji ne moze igrati pored Ronalda i Bale-a.Bolje mu je da ode, ali samo ne u PSG.

                Comment


                • Ma ako bi se nastavilo igrati 4-3-3 ne znam sto ne bi on imao mjesta,moze on vise na lijevom veznom da ponudi nego Kroos i James...ali nekako mi se cini da ce se ili vratiti na 4-2-3-1 ili 4-3-3 bez pravog napadaca

                  Vidim uveliko se pise da ce Alonso biti klupa,jedva cekam i to cudo da vidim kako ce bez njega igrati
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • James je doveden da igra kao AMF, nesto sto je Ozil igrao. Sigurno ce igrati Ronaldo - James - Bale, napad Benzema ili neko novo pojacanje u napadu. I sa dva vezna igraca iza tog ofanzivnog kvarta. Kross i Xabi bi bili najbolje resenje, ne moze Real bez Xabia nikako.

                    Di Maria je igrao prinudno kao lijevi vezni, odlicno se snasao i vidi se sta je pravi Italijanski takticar, iskoristi sve resurse

                    Comment


                    • Jeste tako sve kako si rekao,ali prosle sezone su pokusavali u nekim utakmicama da guraju Isca na laznu 9-ku pa ce sigurno probati nekad i sa Jamesom tako jer ima dosta dobar instinkt za go...uglavnom opcija raznih ima ne sumnjam da ce Carlo znati sta je najbolje

                      E sad da vidimo koga ce da usreci Sami Khedira
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Isco je bas talentovan igrac, ali je jos uvek zelen. Plus takve zvezde oko njega, pritisak nenormalan, morao zameniti Ozila... nece se ni on vise naigrati Dok s' druge strane James-a je grehota stavlljat bilo gde osim na poziciji AMF. Tu se vidi sav njegov talenat. Nebi trebao Carlo previse eksperimentisati kad je on u pitanju.

                        Ma Khedira igra dobro samo za Nemacku, jbe se njemu za klupski fudbal

                        Comment






                        • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Duga je sezona, ali kada su svi spremni mozda ode na klupu neko od sampiona Cabi Alonso, Modric, Benzema.
                            Anceloti je napravio savrsen balans i nadogradio tim posle Murinja. 4-3-3 sa triom Cabi Alonso pozadi, Modric desno, Di Marija levo je dobitna formula, uz atomsku navalu Bejl-Benzema-Ronaldo.
                            E sada Di Marija ide, dolazi Kros i to je ok, ali dolazi i Hames gde njega staviti. Mislim da je Cabi isuvise bitan a ja tu ne bi dirao ni Modrica tako da Benzema mozda...
                            Mislim da se Anceloti ne buni previse zbog ovakvih muka...
                            Last edited by White Hart Lane; 23-07-14, 15:29.

                            Comment


                            • Real Madrid already announced their starting XI for the meeting with Inter.

                              Real Madrid: Diego Lopez; Carvajal, Pepe, Nacho, Diego Llorente; Illarra, Medran, Isco, Lucas Vazquez; Raul de Tomas, Bale

                              Bench: Jesus, Pacheco, Derik, Omar, Marcos Llorente, Sobrino
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X