Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Guedes je igrac PSZ-a.

    A nije lako dovesti neku adekvatnu zamjenu u Realu, konkreno na poziciji desnog ili lijevog beka. Marselo i Karvahal su "zakljucani" u prvih 11 i svako zna da niko drugi tu nece igrati ako su njih dvojica zdravi. U prevodu taj igrac koji bi bio alternativa ce igrati samo u Kup utakmicama i to u ranim fazama i eventualno u grupnoj fazi LS kada je sve odluceno. Tako da, Teo mislim da nije losa alternativa jer pitanje je moze li se bolje od toga dovesti kao alternativa.

    Slucaj Sebaljos. U redu je njegova zelja da igra u Realu ali kako stvari stoje napravio je veliku gresku. Kovacic koji je tu nekoliko sezona i dalje ne moze da se ustali u prvih 11. Pa koliko je samo Isku trebalo da se ustali u pocetnih 11. Ali eto vidjecemo sta ce biti. Mozda, ali mozda, Kovacic ode iz Reala jer hoce vise da igra pa onda tu uleti Sebaljos.
    Last edited by ognjen; 14-05-18, 22:33.

    Comment


    • Samo odbranu pojačati, ostalo sve OK.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Kovacic kad god je dobio sansu bio je sjajan, ne vjerujem da ce ga Real prodavati. Ako se vec odluce na taj korak bice masu timova zainteresovani za njega.
        Mislim da je decko na mjestu, da je svjestan ko igra ispred njega i da mu Zidan vjeruje i da dobija dovoljno prilika a dobijace sledece sezone jos vise.

        Sebaljosu se ne smijesi bas dobra situacija ni sledece sezone, napravio je gresku sto ke dosao u Real zbog minutaze jer je u pitanju bas dobar igrac.

        Prodajte Krosa Utd i rijesen problem[emoji23][emoji23]


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Ja nešto mislim da će Kazemiro biti prva lasta koja će odleteti od tih standarnijih igrača iako ga gotivim. U slučaju dobre ponude... Sad da li Kovačić može da bude dm, u pravom smislu te reči...Verovatno da može.

          Inače poznat sam hvalisavac ali i Matea i Hamesa sam pratio u Interu i Portu i gotivio ih. Isto kao što sad gotivim SMS, nadam se da će i on u Real.

          Meni se Guedeš baš svidja i uklapa mi se u Real Madrid. Mnogo mi se više svidja Real koji bi nastavio ovu politiku nego onaj sa Galaktikosima. Sad kad bi doveli Azara, Salaha, ma nije to to.

          Inače najbolje bi nam legao pored nekoga kao Markinjos ko može štopera i desnog beka, SMS moja želja, ubedljivo Grizman. Znam da je to nemoguće ali bio bi savršeno rešenje Ronaldo - Benz - Grizman.

          Comment


          • nikad dok je Pereza casemiro otici nece, vec sam vam pisao, a ko vidio nije slobodno pogledajte onaj dokumentarac o doudecimi, Perez ga gotivi da je to perverzija, a valjda ne treba spominjati gdje se nalazi u Zidaneovim planovima

            Comment


            • Nikad ne reci nikad ali da sećam se da si pominjao to. Ukoliko Liverpul za Salaha potencijalno zatraži 120-30 + Kazemiro onda se treba gledati realnost ostanka. A negde sam čitao da je to jedna od opcija, jer im kao treba neko iza Keite i Oxa.. Videćemo svašta mediji izmišljaju realno

              Comment


              • Koliko vidljivih promjena i inovacija (new shirt for the 2018/19 season).

                Spoiler


                Spoiler


                Spoiler


                Spoiler


                Spoiler
                Last edited by Tarantula®; 29-05-18, 12:50.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Zakazana pres-konferencija u 13 sati sa Zidanom.

                  Comment


                  • Uskoro ce konferencija ali javljaju da Zidan odlazi iz Reala.

                    Comment


                    • AKo je suditi po twitteru, izgleda da ce dati otkaz.

                      Comment


                      • Nezvanicna informacija je da se kljucna tacka razdora dogodila nakon javnih kritika na racun Zidana od strane Dejana Goge Gorana

                        Comment


                        • sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Preuzima Fulam.

                            Comment


                            • Zidane in February: "Being a coach is extremely tiring - more so at a club like Real Madrid. When I feel there is nothing more to give, I'll walk away"

                              Comment





                              • Kako kome. Pardew nije LOL

                                Comment

                                Working...
                                X