Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zanimljivo...

    Čelni ljudi madridskog Reala osmislili su novi projekat, koji umnogome podseća na stvaranje Galaktikosa od pre nekolio godina. Razlika je što su ovaj put na meti Kraljevskog kluba sve igrači uzrasta do 20 godina.

    Španska Marka, naime, piše o tajnom planu Reala pod nazivom “Operacija Madrid 2014”. Ideja je potekla od trenera Žozea Murinja, koji namerava da to te 2014. godie na Santijago Bernabedu dovede plejadu najtalentovanijih igrača sveta. Redom: 18-godišnje krilo Atletik Bilbaa Ikera Munijana, ofanzivnog veznog B tima Barselone Rafa Alkantara Rafinju (takođe 18), zvezdu francuskog prvaka Lila Edena Azara (20), Arsenalovog Džeka Vilšera (19) i Marija Gecea (19) iz Borusije Dortmund.

    Primećujete, na spisku poželjnih nema brazilskog vunderkinda Nejmara (19), koji je prošle nedelje potpisao novi ugovor sa Santosom kome se na vernost obavezao do 2014. godine.
    Od Wilshere-a nema nista, i ne bi voleo da osakate Arsenal, ali ostali, mogu slobodno da dođu.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment




    • PIPITA usao u TOP20 strijelaca Real Madrida u primeri




      Last edited by edohz; 15-11-11, 00:20.

      Comment


      • Zaista fantasticno kada ti pogledas da je CR7 za nepune tri sezone dospeo u top 15 strelaca u istoriji najtrofejnijeg tima na svetu.

        Ako ovako nastavi i Real ako bude srece, osvoji LS, mislim da ce sigurno biti top 10 za 3 sezone. Pa ljudi moji to nije normlano, alal mu vera.

        Drago mi je za Higuain-a, uvek bio underrated...
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Zanimljivo...


          Od Wilshere-a nema nista, i ne bi voleo da osakate Arsenal, ali ostali, mogu slobodno da dođu.



          kako bi bili mocni.....;)

          Comment


          • Ne znam šta će ti Rafinja (prva slika, Barsin igrač) u toj kombinaciji, ali dobro.
            @ZeFootball

            Comment


            • Ako nisi primetio ni jedan ne igra u Realu
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Znam da nijedan ne igra nego Rafinja je u U18 grupi u Barseloni, tek je odigrao 2-3 tekme za B team i debitovao za prvi tim pre neki dan.
                @ZeFootball

                Comment


                • Originally posted by Koma View Post
                  Znam da nijedan ne igra nego Rafinja je u U18 grupi u Barseloni, tek je odigrao 2-3 tekme za B team i debitovao za prvi tim pre neki dan.

                  Čelni ljudi madridskog Reala osmislili su novi projekat, koji umnogome podseća na stvaranje Galaktikosa od pre nekolio godina. Razlika je što su ovaj put na meti Kraljevskog kluba sve igrači uzrasta do 20 godina.


                  Hoće ljudi da dovedu mlade talente možda su videli nešto u njemu
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Mislio sam da je pogrešio i da je mislio na njegovog brata Thiaga koji je već standardan prvotimac i igra za reprezentaciju Španije.
                    @ZeFootball

                    Comment


                    • paša moj, da pratiš fudbal malo boje znao bi ko je rafinha, mnogi strucnjaci u barci vjeruju da bi braća alcantara mogli da zamjene xavia i iniestu,ali čisto sumnjam da će real uspjeti da dovede rafinhu i wilshera a za ostale sve je moguće.........

                      Comment


                      • Wilshere ja mislim sigurno nece doci, pa cak sam i siguran. On je Arsenalov Casillas, takvi ne napustaju klub.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by edohz View Post
                          paša moj, da pratiš fudbal malo boje znao bi ko je rafinha, mnogi strucnjaci u barci vjeruju da bi braća alcantara mogli da zamjene xavia i iniestu,ali čisto sumnjam da će real uspjeti da dovede rafinhu i wilshera a za ostale sve je moguće.........
                          Znam ja ko je Rafinha nego sam mislio da si ti pogrešio i da si mislio na Thiaga, ništa drugo. ;)
                          @ZeFootball

                          Comment


                          • Utakmica protiv Valencia-e u subotu, ce biti 50-a Mourinho-va tekma na klupi Reala u Primeri.

                            On je 18. trener u istoriji Reala koji je dosao do ovog broja.

                            Ronaldo i Arbeloa nisu trenirali, dok se Kaka oporavio i ponovo trenira. Mislim da nisu neke ozbiljnije povrede kod ove dvojice i da ce igrati u subotu.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • I izgubio je samo 5 utakmica
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Sta reci osim...."The Special One"...
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X