Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cadena Ser javlja da ce vjerovatno sutra ujutro biti ozvanicen transfer Azara u Real.

    Mendi vjerovatno nesto kasnije, za nekoliko dana.

    Realno, Real je rijesio sve sto se tice "gorucih" pozicija za ovaj transfer rok. Vjerovatno imaju jos planova sto se tice dovodjenja igraca ali npr. ako ne dovedu Eriksena ostace Isko, Sebaljos itd. sto je isto ok.

    Mene interesuje kakav ce igrac postati Diaz tj. sta Zidan planira sa njim. Djeluje mi kao veliki potencijal.

    Comment


    • Ceo zivot mi je Real bio mrzan, ali kad decko iz Bijeljine krene da igra...ne mogu da ne navijam za njih
      Plus Edencina

      Mozda sam fudbalska ku*va ali ne mogu protiv korena

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Ceo zivot mi je Real bio mrzan, ali kad decko iz Bijeljine krene da igra...ne mogu da ne navijam za njih
        Plus Edencina

        Mozda sam fudbalska ku*va ali ne mogu protiv korena
        Dobro je što je otišao u Real neće biti Fulam Ajaks efekta. Ne vole ljudi Real pa ni da Jović cigan igra. Ciganšture će navijati, već Pantićari vesnik ne znam.

        Comment


        • Dal Jovke i Benzema mogu zajedno na terenu???
          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

          Comment


          • Ja mislim da mogu ali kljucna je formacija, ako je 4-3-3 onda ne vjerujem da mogu.

            Comment


            • Originally posted by Ognjen View Post
              Ja mislim da mogu ali kljucna je formacija, ako je 4-3-3 onda ne vjerujem da mogu.
              Dobro realno je da Benzema ima prednost na startu...
              Ali ako recimo Jovic veze neke utakmice gde ulazi sa klupe i da neke golove onda ocekujem da zameni Benzemu u prvih 11...
              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

              Comment


              • Teško će neko zameniti Benzemu u navali.
                Treba sačekati sa Jovićem. Da se vidi period adaptacije, kako će se snaći jer Real nije Ajntraht i ovde se ns praštaju greške i slabije igre.
                Najbolje je sve objasnio Peđa Mijatović.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Nisu dovodili Jovića sigurno da bude konstantno na klupi. Da li će počinjati to se ne zna, ali Benzema je geć ušao u godine a i nije nemoguće da se proba nešto sa Azarom, Benzemom i Jovićem kao centralnim špicem. Krila bi naravno išla visoko, kažem nije nemoguće, ali ne znam ni da li je moguće.

                  Pročitao sam od nekih ljudi na stranom forumu što prate Real.

                  Comment


                  • Ma Predrag Mijatović je revolucija, to je bila fudbalska revolucija, to leto su u Real stigli i Panući i Roberto Karlos i Sedorf i Šuker i Mijatović, na klupu Fabio Kapelo.

                    Peđa Mijatović je leteo terenom, onaj gol Barseloni u jesen 1996. na prepunom Bernabeu, pa onda gol Češkoj na prepunoj Marakani, u saradnji sa još jednim fudbalskim supermenom te ere-Vladimirom Jugovićem.

                    Daleko je Luka Jović od tog nekog statusa, nije on ni blizu dovoljno zreo da dominira u dresu Reala, a Real dovodi igrače sa isključivom namerom da dominiraju i to je veliki problem za Luku Jovića.
                    Ovaj njegov transfer je tipa Huntelara, Robena ili Van der Varta.
                    Naravno da je u pitanju fantastičan transfer i ogromno životno postignuće, ali je ovo tek start puta, a vožnja je mnogo komplikovana.
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Originally posted by jevta1992 View Post
                      Dobro realno je da Benzema ima prednost na startu...
                      Ali ako recimo Jovic veze neke utakmice gde ulazi sa klupe i da neke golove onda ocekujem da zameni Benzemu u prvih 11...
                      Bolji igrač Karim trenutno.

                      Ma samo dečko treba da se opusti nije smak sveta ni da ne uspe, pa tamo se nije snašao jedan Vesli Snajder npr. što mora i on.

                      Alvaro Morata isto tako njihovo dete, najbolji strelac EP za mlade, nikada nije zasijao.

                      Taj dres nosi ogroman teret, desi se da umetnici fudbala ne prođu, ne izdrže takav pritisak.

                      Comment


                      • toZla.

                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Lijepo za procitati

                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X