Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa nije Roman lud da ulaže u Čelzi kao ranije a da ga Englezi jebu jer je Rus.

    Comment


    • Originally posted by jakvuk View Post
      Ja tog Azara nikada ne bih nigde doveo, njemu sutra kada PSG pošalje ponudu on će kukati da ide i iz Reala. A pošto je par puta pominjao upravo Parižane možda bi i za Real najbolje bilo da on ode tamo pa će im tako i ovi lakše pustiti Nejmara i Mbapea.
      Gori je Nejmar sto se toga tice.

      Comment


      • Azar je brutalan igrac, zasto nikad nije imao bolje brojke moze uglavnom da zahvali Celziju, a malo i sebi.

        Meni je smijesno Azar, Nejmar, ovaj onaj, a bukvalno se kleli u Viniciusa i on sad treba da sjedi na klupu i dobija na kasicicu sansu? Ja bih osvjezio sve ostalo, pa onda ako treba to lijevo krilo.

        Ovo su sjajne vijesti za Marsela i Iska, a i za zaboravljenog Asensia. Lose za Sebaljosa koji je poceo nesto da igra. Benz nece nidje, Bejl u Kastilju.


        Elem, sad treba osvjezit sredinu. Modric ima 34 godine, meni je to potpuno nerealno, ja sam mislio 2-3 godine da je mladji. Pa posle sto ne moze biti isti motor kao prije, a kako hah...
        Bern Suster je smece, al Kros jeste traktor postao, igra brat laganica, na odbranu se i ne obrce, a kad motor (Modric) ne radi, onda ovaj jos gori.
        Kazemiro se vec godinama vadi na ovu dvojicu tako da ono...


        Dibala nije za Real, bez ako Zizu ne pocne 442 il 4231. Prespor da bude desno krilo, ne dovoljno ubojit da bude usamljen u spic. Steta, da je neko drugo vrijeme, bio bi bas velik. Slican igrac je i Grizman koji je mnogo bolji igrac.


        Elem, sad mi je malo smijesno galaktikosi tralala, propasce kao i svaki. Ovo im je najbolji tim bio upravo sto nisu bile umisljene zvijezde nego su radili jedni za druge.

        Sjutra da ocekujes Azara, Nejmara, Eriksena, Pogbu i druzinu da oru teren kao sto su Benzema, Ronaldo, Kros, Modric i drugari... Ne ide.

        Sent from my Mi A1 using Tapatalk

        Comment


        • Dolazi jedan od Azar/Mbape/Nejmar, nerealno je da dodju dva u jedan transfer period. Najrealniji je Azar.

          @Baka

          Igrace Vini desno bez problema, ima strasan skill i odlicnu brzinu i za tamo.

          Veznjak je pod must, ne verujem da je toliki tupan Zidan pa da dovodi samo neke "napadacke zvezde", zna i on sta treba popraviti. Jedna zvezda da dodje je neminovno, i sam ce to traziti, zbog napada, ali verujem da dolazi i neki dobar veznjak.

          Comment


          • U Real ovo ljeto dolazi Rodrygo kojeg su kupili prošlo ljeto iz Santosa, dok će isto tako ići na Hazarda, jer su Neymar i Mbappe u ovom trenutku nedostižni (možda kroz koju godinu krenu na nekog od njih dvojice).

            Pogba nikad i nije bio u priči.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Ako smo nešto naučili u prošlosti to je da Real koga targetira kao primarnu metu uglavnom i završi u glavnom gradu Španije.
              Zato nemoj te se zalećati i otpisivati slavni klub u priči oko zvezda PSŽ-a Nejmara i Mbapea.
              Pare nisu nikada bile problem i neće te je sve otvoreno na relaciji Madrid-Pariz.

              Comment


              • Originally posted by Baka View Post
                Azar je brutalan igrac, zasto nikad nije imao bolje brojke moze uglavnom da zahvali Celziju, a malo i sebi.

                Meni je smijesno Azar, Nejmar, ovaj onaj, a bukvalno se kleli u Viniciusa i on sad treba da sjedi na klupu i dobija na kasicicu sansu? Ja bih osvjezio sve ostalo, pa onda ako treba to lijevo krilo.

                Ovo su sjajne vijesti za Marsela i Iska, a i za zaboravljenog Asensia. Lose za Sebaljosa koji je poceo nesto da igra. Benz nece nidje, Bejl u Kastilju.


                Elem, sad treba osvjezit sredinu. Modric ima 34 godine, meni je to potpuno nerealno, ja sam mislio 2-3 godine da je mladji. Pa posle sto ne moze biti isti motor kao prije, a kako hah...
                Bern Suster je smece, al Kros jeste traktor postao, igra brat laganica, na odbranu se i ne obrce, a kad motor (Modric) ne radi, onda ovaj jos gori.
                Kazemiro se vec godinama vadi na ovu dvojicu tako da ono...


                Dibala nije za Real, bez ako Zizu ne pocne 442 il 4231. Prespor da bude desno krilo, ne dovoljno ubojit da bude usamljen u spic. Steta, da je neko drugo vrijeme, bio bi bas velik. Slican igrac je i Grizman koji je mnogo bolji igrac.


                Elem, sad mi je malo smijesno galaktikosi tralala, propasce kao i svaki. Ovo im je najbolji tim bio upravo sto nisu bile umisljene zvijezde nego su radili jedni za druge.

                Sjutra da ocekujes Azara, Nejmara, Eriksena, Pogbu i druzinu da oru teren kao sto su Benzema, Ronaldo, Kros, Modric i drugari... Ne ide.

                Sent from my Mi A1 using Tapatalk
                Ispada ova Realova ekipa bili anonimusi, kakve zvijezde

                Eto nece oni orat teren kao sto je Ronaldo, lol.

                Ljudi kako ne kontate da Pariz ima para kolko oce, znaci bjanko.

                Jebe se seiku di oce Nejmar covjek moze ladno da sjedne na klupu tri godine i da ne igra ako je ljut, jebe ga se za pare od transfera sta bi mogo uzet 150,200m, ljudi pisaju po tome.

                Tako da dok god imaju ambicije i ne osvoje LP ne ide pogotovo Kilijen ama bas niđe.

                A to sto Ruzni pise o primarnom targetu parama itd itd, pa vec ih je Pariz oduvo jednom kad je Mbape bio Zidanova zelja, ne vidim sto bi sad iz PSGa gdje ima sve prelazio u Real kad iz Monaca nije otisao...
                Last edited by Mrkela; 12-03-19, 19:25.

                Comment


                • Bravo doktore, odlicno si to zakljucio.

                  Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Ja obožavam Azara i mislim da je vrhunski igrač ali bih pre uzeo Dibalu da popunjava desno i špic po potrebi. A i mladji je 2 i po godine od Azara. Imao bi dobrih 7 sezona u Realu.

                    Ali znam da Zidan više ceni Azara zbog konstantnosti kako sam mogao da pročitam.
                    Hazard je barem duplo brzi i bolji dribler, fizicki jaci... barem duplo bolji igrac u ovom trenu, msm kad se radi o krilnim pozicijama. Na CF je bolji Dybala, bolji finisher.

                    Comment


                    • Originally posted by Prototype View Post
                      Hazard je barem duplo brzi i bolji dribler, fizicki jaci... barem duplo bolji igrac u ovom trenu, msm kad se radi o krilnim pozicijama. Na CF je bolji Dybala, bolji finisher.
                      Majstor je Dibalica, al je baš poziciono i sistemski ograničen, ja njega vidim iza napadača i nigde više. Ali da mogu da biram da li bih pre pravio igru oko Dibale ili oko Azara, izabrao bih Dibalu. Al ne sporim da je Azar za klasu bolji sad.

                      Inače nije Azar neko ozbiljno rešenje za Real. Prvo što on poslednje dve godine ne igra fudbal. Drugo, vodio je o svom telu računa koliko i Runi. Ne pamtim kad nije imao
                      visak kilograma. Ok, nije mu to smetalo da bude najbolji igrač u ligi, al ne možeš tako kroz celu karijeru i onda da očekujes da ćeš igrati na nivou i posle tridesete. Baš imam neki osećaj da će da se on ozbiljno srozati u roku od dve-tri godine. Meni je on baš rizično rešenje iako i kad je van forme može da izdominira najjace kad mu se igra, kao npr. sad protiv Sitija u kupu gde im se sprdao sa kompletnom odbranom. Ne znam, nisam pametan, vreme će pokazati.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • https://www.realmadrid.com/noticias/...paign=organico

                        Pocelo je

                        Militao done.

                        Comment


                        • Otlično

                          Comment


                          • Bolji je od De Lita. Ovo sto igra je bolest.
                            sigpic

                            Comment


                            • Eder Militao,odlican igrac moz da igra i stopera i DR podjednako ,a mlad i naravno jos jedan vrhunski posao za Porto,sto se tice poslovanja

                              Comment


                              • Znaci od zadnje linije se krece u rekonstrukciju.

                                Strasan je mali, ali opet kakav posao radi Porto, doveli ga za 8 milki, a prodase ga za 50 milki.

                                Comment

                                Working...
                                X