Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts




  • 3 puta osvojiš za redom i neki debili ovo pišu samo jer nije bilo tika-taka. Ljudi povezuju lepo sa dominacijom. "Uz pomoć sudija"... Ko još veruje u to, taj treba da ide da skoči sa mosta.

    Bavarci bi sami mogli da kupe celu Španiju a da slinavi Perez ima neki uticaj da namesti više od niih, Engleza pa i Italijana. Španija je iza svih tih država.

    Malo mi to smešno.

    Više mi nisu jasni parametri za vrhunskog trenera. Klub se raspada pre i posle tebe - Zidan - ali ne, nisi ti najbolji, tebe je usralo, najbolji je ovaj što je uzeo titulu pl sa Sitijem.
    Last edited by Cassius Clay; 12-03-19, 06:33.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Modrić - Pogba bi bila vrhunska trampa samo Modrić nikada ne bi otišao u Mančester Junajted. Preveliki pritisak preloš život. Može da ode u Inter tamo mu je bleja, sve sunarodnici. To je najverovatniji ishod.

      Murinjo nije ni bio u konverzaciji zs trenera. Očigledno.

      Inače Modrić je bolji mnogo od Pogbe ali čiji mi se da bi Pogba slušao Zidana i Ramosa(Ofc), a Modrić bi bio top vrednost za Man Utd ali teško izvodljivo.
      Neka hvala
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Kakva crna trampa igraca od 26 godina koji jos nije dostigao svoj vrhunac za igraca na zalasku karijere?

        U Realu nema igraca koji u ovom momentu vrijedi toliko da moze trampa za Pogbu glava za glavu...

        Comment


        • Nema, slažem se. Ko bi dao Krosa ili nekoga tako za tipa koji nije disciplinovan i koji je koliko se sećam imao neke statistike oko gubljenja lopte enormne.

          Samo bih voleo da vidim kako ga Ramos stavlja na svoje mesto. Ono kad pomisli da se pobuni i napravi klan a svi odu kod tata Ramosa pa ga ovaj napuca u glavu loptom, a to neko snimi, pa da silujem replay 3 dana.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Nema, slažem se. Ko bi dao Krosa ili nekoga tako za tipa koji nije disciplinovan i koji je koliko se sećam imao neke statistike oko gubljenja lopte enormne.

            Samo bih voleo da vidim kako ga Ramos stavlja na svoje mesto. Ono kad pomisli da se pobuni i napravi klan a svi odu kod tata Ramosa pa ga ovaj napuca u glavu loptom, a to neko snimi, pa da silujem replay 3 dana.
            Duhovito[emoji23][emoji23][emoji23]

            Jel ocistio kartone za 1/4 LS? Kako ide dokumentarac?
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Bila bi dobra fora da u poslednjih 5 godina lik nije 4 puta dizao ušatog, ovako je

              Comment


              • Dobra je i ovako[emoji23]

                Barsa ima zanimljivih igraca za tu trampu oko Pogbe
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Real za Pogbu trenutno moze samo Varana da posalje uz neki novac. Sve drugo bi bilo glupo za Junajted.

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Gagi View Post
                    Real za Pogbu trenutno moze samo Varana da posalje uz neki novac. Sve drugo bi bilo glupo za Junajted.

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk
                    Jedino i to da doplate papreno mada nece Pogba nidje, Ole je tu[emoji41]
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Pogba ni na radaru Reala nije.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Jos bolje
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Ozbiljno se po štampi piše da je Hazard primarna i glavna meta za ovaj transfer rok, spominju se cifre negdje oko 100.000.000€ što je po meni puno novca za igrača koji ima 28 godina i ulazi u zadnju godinu ugovora.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Ja obožavam Azara i mislim da je vrhunski igrač ali bih pre uzeo Dibalu da popunjava desno i špic po potrebi. A i mladji je 2 i po godine od Azara. Imao bi dobrih 7 sezona u Realu.

                            Ali znam da Zidan više ceni Azara zbog konstantnosti kako sam mogao da pročitam.

                            Comment


                            • Ja tog Azara nikada ne bih nigde doveo, njemu sutra kada PSG pošalje ponudu on će kukati da ide i iz Reala. A pošto je par puta pominjao upravo Parižane možda bi i za Real najbolje bilo da on ode tamo pa će im tako i ovi lakše pustiti Nejmara i Mbapea.
                              sigpic
                              "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                              Comment


                              • Ne znam otkud takvo mišljenje o čoveku koji je već 7 godina u jednom klubu. Koji u karijeri ima samo dva kluba? On je mogao da napusti Čelzi odavno da je hteo da juri za parama.

                                Jednostavno čovek hoće nešto više u karijeri, što je razumljivo. Roman više nije ono što je bio. Klub ne pokazuje najveće ambicije, a Eden je igrač za najveće ambicije.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X