Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zamislite Pogbu kada postane trener.
    sigpic
    "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

    Comment


    • Izgledao bi kao Westbrook pred utakmicu.

      Ne znam koliko će se Perez više pitati ali verujem da će konsenzusom donositi odluke. U smislu dovešće se ono što želi Zidan, a Zidan se neće buniti ako ovaj dovede Nejmara.

      Tako ja to vidim.

      A ne bi bilo i nemoguće iako bi bilo bespotrebno - Nejmar, Azar, Eriksen, Pogba. To je nekih 550-600 - 650 miliona.

      Ne bi bio prvi put da Real postavi neke nove standarde, ili bilo koji igrač umesto pomenutih a da ih bude 4 superstara.

      Svakako ne bih voleo taj scenario.

      U tom slučaju bi bilo out Bejl 80m i neko od ekipe Modrić, Isko, Asensio.
      Last edited by Cassius Clay; 11-03-19, 20:53.

      Comment


      • Originally posted by jakvuk View Post
        Zamislite Pogbu kada postane trener.
        Svake sedmice drugacija frizura.

        Pretpostavljam da ce sada stvari za Iska biti lakse. Ne vjerujem da ce otici.

        Comment


        • Comment


          • Vidi ti Pereza sto se oslobodio.


            Uki, dje je 4 tu je i 5[emoji23][emoji23][emoji23]
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Mbape je kao mali sigurno ko u Boga gledao Zidana, skupljao njegove sličice, sada ima mogućnost da trenira u timu koji vodi njegov idol iz mlađačkih dana.
              Nije Perez lud što je vrnuo Zidana natrag u klub. Igra na kartu što su obojica sunarodnici.

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Ne vidim kako ce dovesti Mbapea, jedino ako PSG odluci da ga proda a to ne vjerujem da ce se desiti. Ako budu morali zbog FFP pravila da prodaju neke igrace, onda mislim da bi prije Nejmara prodali neko Kilijana. U svakom slucaju mislim da je prerano pricati o mogucim pojacanjima.

                Sada je interesantnije to da li ce se Isko skroz vratiti u ekipu i sta ce biti sa Marselom. Tu je i Bejl itd.

                Comment


                • Mbappe ce u nekom trenutku sigurno u Real, ako ne ovog leta onda sigurno sledeceg jer PSG nece videti pehar ls skoro..nije nemoguce da to bude i ovog leta ako se u Parizu narusi atmosfera u svlacionici posle ovog debakla..Zidan je tu samo kako bi ubrzao ceo taj transfer, Francuz je, legenda u domovini, legenda u Realu, znamo da je CR idol ovom malom tako da sve ide u prilog tome da ce jednog dana poneti sedmicu Reala..na moju zalost ali bice tako..
                  MESSI 10

                  Comment


                  • Gazda PSŽ-a već istakao kako ni Nejmar ni Mbape nisu na prodaju i obojica gotovo sigurno ostaju u Parizu.
                    Sad. Koliko ima istine u tome i jer to samo smirivanje strasti i besnih fanova posle tragedije protiv Uniteda ostaje da vidimo.
                    Nikada ne treba potcenjivati pregovaračku moć i uticaj Real Madrida koji je XXXX puta potvrdio da nemoguće u njegovom primeru postaje itekako moguće.
                    Ja iskreno očekujem spektakularan prelazni rok Kraljevića.

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Ma Azar mi je penal za Real pa onda Nejmar.
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Verati je htio otici pa mu nisu dozvolili. Tesko je vjerovati da ce PSG uopste pristati na pregovore, dzaba sto Mbape hoce da predje. Jedino ako se nesto ne promijeni u tom klubu a trebalo bi to da urade. Nista dobro ne donosi ako silom zadrzavas igraca.

                        Comment


                        • Originally posted by Ognjen View Post
                          Verati je htio otici pa mu nisu dozvolili. Tesko je vjerovati da ce PSG uopste pristati na pregovore, dzaba sto Mbape hoce da predje. Jedino ako se nesto ne promijeni u tom klubu a trebalo bi to da urade. Nista dobro ne donosi ako silom zadrzavas igraca.
                          Na kraju to kukanje igraca presudi da se transfer realizuje, trener smeni itd.. dzabe ti neces da pregovaras ako on nece da igra..videli smo kako je Pogba proigrao kad je otisao Mou, kako je Coutinho izdejstvovao transfer u Barsu i jos dosta primera..tako da ako Mbappe odluci da hoce u Real, eto njega, za godinu, dve, tri, ali stize..
                          MESSI 10

                          Comment


                          • Verujem da je Specijal One do zadnjeg trenutka mislio kako je on taj zamenik Solarija na klupi Reala.
                            Kako će njegov ego ovo izdržati.
                            Ako je i bio aktuelan njegov povratak u špansku prestonicu.

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Pitanje koliko je Murinjo uopste bio kandidat. Po automatizmu se on spominjao jer je slobodan tako da se samo nametalo.

                              Comment


                              • E Zizu, sto si koji moj i odlazio?
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X