Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mariano je novi Realov broj 7, moras biti poprilicno samouveren uzeti taj broj odmah posle Kristijana

    Comment


    • Šta da radi kada je devetka zauzeta, sedmica je logičan izbor za napadača.

      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Jedi buranije brateeeu.

        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Koliki cojones moraš imati i uzeti 7?



          Last edited by Tarantula®; 31-08-18, 13:34.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Real Madrid — Sezona 2018./19.

            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Ovo uzimanje sedmice mi deluje kao onda kad je Memfis Depaj dosao u Junajted i preuzeo isti broj. Ali ko zna,mozda bude drugacija situacija sa Marianom. Logican izbor bi bio Asensio ali on je odbio ako sam dobro ispratio.

              Meni Real deluje bas zanimljivo ove sezone. Igra se lep fudbal to stoji,nema prve zvezde,tako da svi daju maximum i svi igraju neocekivano dobro. Imaju i dobru grupu u LS. Lopategi deluje da je poslozio kockice.
              Сутра брзо долази - треба човек постати
              Нестали су кодекси, остали су комплекси
              Победе су порази, а исходи су потресни!

              Comment


              • Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Isco operisao slijepo crijevo, pauza mjesec dana.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • ove godine čekamo prvenstvo iz Lopetegui!
                        Siguran sam da će njegova taktika raditi na dalekoj udaljenosti, a on će dokazati da je u stanju voditi takve reprezentativne igrače ne samo u igrama za reprezentaciju zemlje
                        Automaty za darmo

                        Comment


                        • Originally posted by slavicAndrzjei View Post
                          ove godine čekamo prvenstvo iz Lopetegui!
                          Siguran sam da će njegova taktika raditi na dalekoj udaljenosti, a on će dokazati da je u stanju voditi takve reprezentativne igrače ne samo u igrama za reprezentaciju zemlje
                          Pozdrav i tebi.

                          Comment


                          • Treba reći i da Loptegi ima najslabiji sastav poslednjih x god. Nema Ronalda, nema širinu u vidu Kovačića, Hamesa...

                            Nije on tolko loš trener. Samo fali ovde 2-3 igrača. Azar je morao doći.

                            Comment


                            • Lopetegi je najmanje kriv za rezultatski krizu Reala.



                              Ovaj igrački kadar Reala bolje se snalazi kad igra kontre ili polukontre.

                              Lopetegi forsira stretegije posjeda lopte šta znači, da Real uglavnom napada na postavljenu obranu, a činjenica jeste, da trenutačno nema nikoga u Realu da je u stanju zabiti gol na postavljenu obranu

                              Ceballos je tehnički fantastičan igrač ali ništa konkretno nije u stanju da uradi. Igrač sa velikim potencialom ali sve ostaje samo na velikom potencialu.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Treba reći i da Loptegi ima najslabiji sastav poslednjih x god. Nema Ronalda, nema širinu u vidu Kovačića, Hamesa...

                                Nije on tolko loš trener. Samo fali ovde 2-3 igrača. Azar je morao doći.
                                Sve ono sto sam ja pisao kada je to horski okarakterisano kao trolovanje. Kakva crna titula za Real ove sezone, za njih ce ovosezonska La liga biti mucnija od proslosezonske.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X