Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Treba pokupiti Markinjosa, De Heu, Azara i Ikardija. Što pre.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Treba pokupiti Markinjosa, De Heu, Azara i Ikardija. Što pre.
        Bas skromno od tebe.

        Kad je bal, nek je maskenbal.

        Spoiler
        Last edited by Rossonero; 09-01-18, 22:42.

        Comment


        • Očekujem na leto blickrig, dugo nisu trošili. A nema ništa što Real ne može da plati. Verati je top. To je već 200 miliona ako je Kutinjo 140.

          Comment


          • Pitanje je sta ce biti sa Zidanom. Titulu moze da sanja ove sezone. Za pocetak LS nije mogao jebenijeg protivnika da dobije.

            Comment


            • Pa Zizu ce vrv da leti kad ispadne od PSZ,pa ce prvo morati da krpi trenera Florentino,a posle i ja ocekujem na leto bahacenje tipa (Arapi),al mislim da je ne moguce da dovede,sve ove Uroseve zelje,mada ja ne bih ni kupovao DDG

              Da se razumemo dobar je DDG al ne volim kad je neki golman strogi linijas ,moze bolji paket (Golman) za manje para
              Last edited by 61563; 09-01-18, 23:00.

              Comment


              • Arrizabalaga je vjerovatno novi golman i tu se prica oko DDG-a zavrsava.

                Comment


                • Ja mislim da ćemo počistiti PSG i da se uveliko samo o tome razmišlja. A Real kakav je moraće na leto da pokaže ko je gazda, jer Real je Real baš zbog tog imidža. Nisu dali preko stotke još..

                  Ali Real ima i dobre klince, pitanje samo kako Ronalda uklopiti. Mora preći brat na špica.

                  Comment


                  • Strasno je to koliko podcjenjujes PSG.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Ja mislim da ćemo počistiti PSG i da se uveliko samo o tome razmišlja. A Real kakav je moraće na leto da pokaže ko je gazda, jer Real je Real baš zbog tog imidža. Nisu dali preko stotke još..

                      Ali Real ima i dobre klince, pitanje samo kako Ronalda uklopiti. Mora preći brat na špica.
                      Šta li je do sada igrao da mi je znati? Ne miče se iz kaznenog, mora da se zadovolji ego s brojem datih golova. Samo mu ove godine i ne ide nešto. Ikardi bi bio kvalitetnija opcija u ovom trentku za Real.

                      Comment


                      • U pravu je Pobeda, pa on je stalno u spicu.

                        Comment


                        • Dobar je Kepa i ako dodje ,al nesto mislim da ce njega na klupa Navas napolje,a da ce na leto krenuti na nekog jaceg tipa Donoruma,ja licno da sam vlasnik kupio posao bih po Alisona

                          Na pocetku sezone licno sam mislio da RM uzeti LS(PSZ i Bajern posle njih),al posle meca sad sa Barsom,mislim da ce ih prekucati PSZ.A na leto videcemo,ako krenu na Icardija,Kinezi imaju para tu ce morati da pljusnu 200m,po meni on i vredi,al opet ne vidim njega i CR7,zajedno u timu,moguce al dva ogromna ega,plus MI9 je iskljucivo cist centarfor,tako da bi CR7 morao da ostane na krilu,najrealnije mi deluje Azar,zavisi sta on izabere da bude igrac RM ili najplaceniji igrac PL
                          Last edited by 61563; 09-01-18, 23:13.

                          Comment


                          • Hazard je odbio novi ugovor i zeli da ide u Real.

                            Comment


                            • Videcemo za Azara jos,jeste odbio prvu ponudu,al ide prica da ce mu ponuditi cifru,ne znma koju,al da ce biti naplaceniji igrac PL ako prihvati,ako ne vrv on ide RM

                              Comment


                              • Pa da zvanično igra špica. A PSG nema šta da potcenjujem nemaju šanse nikakve

                                Comment

                                Working...
                                X