Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kovačić je još jednom pokazao da zaslužuje da igra u prvoj postavi, Kroosa ostaviti malo na hlađenju, totalno je van forme. I od svih ovih silnih utakmica, morala je jedna doći i da Danilo dobro odigra.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • mrtvaci, ne mogu dati 3 gola Eibaru propade jbno dobar tiket

      Comment


      • Modric opet podbacio, sto bi AK rekao

        Originally posted by Tarantula View Post
        Kovačić je još jednom pokazao da zaslužuje da igra u prvoj postavi, Kroosa ostaviti malo na hlađenju, totalno je van forme. I od svih ovih silnih utakmica, morala je jedna doći i da Danilo dobro odigra.
        Iako je mozda sad van forme i trebs gs malo ohladiti, Kroos je za Kovacica Maradona. Mateo se odlicno uklapa u Real ali ima puno praznog hoda a Kroos je konstantan.
        Doduse, cinjenica je da kas su Kovacic i Modric zajedno na terenu da Real igra bolje, brze i sa vise kombinatorike. Vidi se to i po rezultatima.
        Last edited by tenis; 30-11-15, 08:48.

        Comment


        • Sto bi ti rekao kad dodje velika utakmica nece ga biti na mapi mada je Hrvat,a oni su generalno vanzemaljci kojima se rijetko omakne tako nesto

          Kovacic + Modric idealna kombinacija to si u pravu jos samo da te hoce poslusati i dovesti Brozovica iza njih i haramo do kraja tripleta
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Ajde sad da zavrsimo ovu pricu bez bana. Smorio sam i sebe ovim usporedbama.
            Ja nipodistavam Raketu i Kovacica (kazem da je Kroos za njega Maradona). Da sam nerealan i takav kao sto me opisujes rekao bi da je bolji od Kroosa itd.
            Real sa njim i Kovacicem ima 6 pobjeda iz 6 meceva. Fakt.
            Malo realnosti...kao kad si rekao da Higuain zabija puno vise od Mandze a on zabio isto u vise utakmica. A Mandzo je osvojio vise trofeja (govorim o zadnje 3 sezone). Fakt.
            Za Kalinica sam rekao da je mozda i on bolji trenutno. Ove sezone je zabio 1 manje ali je na tablici 2 boda iznad tako da trenutno nije losiji. Fakt.
            Svako ima pravo na svoje misljenje. Higuaian zna igrati i dobar je ali glava mu je losa a ja ne podnosim takve igrace. Meni su Mandzo (koji je van forme) i Dzeko bolji.
            Kad smo kod Brozovica, covjek je odigrao vanserijski protiv Norveske na Maksimiru i u jos par tekmi za repku, pa sam po tome sudio.
            Ovo sto igra u Interu je blagi ocaj.
            Hvalim Halilovica, momak je odlican igrac i extra talent. Decko je prvi put standardan u karijeri, i u 3 mjeseca jedne Primere ima 2 gola i 3 asista. Od mladih samo Assensio iz Espanyola ima bolju statistiku. Fakt.
            Kao sto sam vec napisao ne hvalim Domagoja Vidu.
            Tako da ne vidim di sam ja to nerealan.
            Last edited by tenis; 01-12-15, 13:50.

            Comment


            • Last edited by ognjen; 01-12-15, 15:40.
              sigpic

              Comment


              • Erice vidio bi rado,ali mi nesto ne prikazuje taj dio posta
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Erice vidio bi rado,ali mi nesto ne prikazuje taj dio posta
                  Trebalo bi da radi sada.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Erik Dekard View Post
                    Trebalo bi da radi sada.
                    Bolje da nisi

                    Bice on bolji kad ne bude Ronalda,ali lopata i dalje
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Kakva je živa legenda ovaj Benitez. "Odegard bi trebao biti sutra u prvoj postavi".
                      Spisak pozvanih za sutra protiv Cadiza: Casilla, Yanez, Abad, Pepe, Nacho, Arbeloa, Leinhart, Tejero, James, Casemiro, Kovačić, Cheryshev, Isco, Llorente, Jese, Vazquez i Mayoral.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Comment


                          • Pozvani igrači za sutrašnji meč protiv Getafe-

                            GOLMANI: Navas, Casilla, Yanez.
                            ODBRANA: Pepe, Nacho, Arbeloa, Danilo.
                            SREDINA: Kroos, James, Bale, Casemiro, Kovacic, Modrić, Cheryshev, Llorente.
                            NAPAD: Ronaldo, Benzema, Jese, Vasquez.
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • Neznam da li je Photoshop, al svakako sam zgrožen.

                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Nije fotošop.
                                Spoiler
                                Ali nije ni Benitez ako si uopšte mislio da je on. Nema potrebe da budeš zgrožen. ;)

                                Comment

                                Working...
                                X