Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by NEMANJA97 View Post
    Kad kod tebe vozač dana ne bi bio Max mislim da bi prisustvovali pravom čudu.
    Idući put pokušaj bolje reči da sročiš , kad kažeš da je udario Hamiltona. Ti si već oduzeo element iz zagrade i zaključio si da ga je udario namerno(opet baš čudno za tebe).


    Nigde to nisam rekao mali. Mozda jeste mozda nije to sad nije ni bitno, bitno je da je na startu izgubio 2 mesta i udario Hama zbog cega je i sebi upropastio trku a trebo se boriti za pobedu. To ne moze biti vozac dana.

    Što da si gledao video bi da nije tačno. Pobednik dana i vozač dana... Da li uvek pobednik ostavi najbolji utisak? Znači kad neko sa pol pozicije od starta drži prvo mesto i sa time bi zaslužio tu nagradu...
    Max nije startovo sa pol pozicije. Prestigo je Fetela u prvoj krivini i to je bio potez trke a ne probijanje Fetela koji je svojom krivicom sebe bacio na zacelje.
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • #47
      Potez trke je duel Luisa i Alonsa. Pazi kada je taj duel zavrsen bez delova sa strane..

      Comment


      • #48
        Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post


        Nigde to nisam rekao mali. Mozda jeste mozda nije to sad nije ni bitno, bitno je da je na startu izgubio 2 mesta i udario Hama zbog cega je i sebi upropastio trku a trebo se boriti za pobedu. To ne moze biti vozac dana.


        Max nije startovo sa pol pozicije. Prestigo je Fetela u prvoj krivini i to je bio potez trke a ne probijanje Fetela koji je svojom krivicom sebe bacio na zacelje.
        A šta je tebi treba da kažem?
        Udariti nekoga namerno što si drugi put rekao i kad bi rekao da su njih dvojica imali kontakt to nimalo nije isto
        Možda da ti nešto čuješ to bi bilo dobro.
        Ali evo opet za tebe ko papagaj : pobednik dana i vozač dana nije isto. Max je pobedio , ali da li je najviše pokazao pa nije.
        Samo ovde si napisao da je udario Hamiltona i da se svojom krivicom morao probijati. Tako da samo onaj ko ne ume da pročita może da kaže da ti nisi rekao da je Vettel namerno udario.
        Samo mi nije jasno što nikad ne odgovoriš na pitanje?
        Takođe bežiš od svojih reči...

        Comment


        • #49
          pobednik dana i vozač dana nije isto.
          A gde sam ja to rekao da je isto?

          Daj citaj lepo moje komentare a nemoj mi mecati u usta ono sto nisam rekao.

          Max je pobedio , ali da li je najviše pokazao pa nije.
          Nego ko je najvise pokazao, Fetel koji je poremetio i sebe i Hamiltona (btw trebo je biti i kaznjen za to). Pa Fetel je startovo PRVi a zavrsio CETVRTI van podijuma to nije vozac dana. Vozac dana je covek koji je startovo drugi i prestigo prvog i pobedio.
          Last edited by Vanja #66; 01-11-17, 21:07.
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • #50
            Ko je izglasan za vozaca dana?

            Comment


            • #51
              Originally posted by Alen P View Post
              Ko je izglasan za vozaca dana?
              https://www.formula1.com/en/champion...f-the-day.html
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • #52
                Sebu se ovde zameralo što se gurao sa Maksom u Sepangu, te da je sam kriv za svoju sudbinu. Hamilton je daleko više pokušao da iseče Seba u Teksasu, pa nikom ništa. Hamilton uleće ko da je prva trka sezone u šikanu sa još dva bolida i onda je neko drugi kriv što mu je stradala guma... Daj bre Juniore, nismo deca

                Comment


                • #53
                  Pa naravno da je Fetel kriv, Nemac ga je udario od nazad i probusio mu gumu i unistio trku. Ako se ne varam za ovo se pre kaznjavalo.
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • #54
                    Idi spavaj...
                    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                      Pa naravno da je Fetel kriv, Nemac ga je udario od nazad i probusio mu gumu i unistio trku. Ako se ne varam za ovo se pre kaznjavalo.
                      Eto me napadaš da nisi rekao , a milion puta si potvrdio. Dobar ti klan: Volim Maxa , a uvek sam protiv Vettela.

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by Vanja #66 View Post
                        Sebu se ovde zameralo što se gurao sa Maksom u Sepangu, te da je sam kriv za svoju sudbinu. Hamilton je daleko više pokušao da iseče Seba u Teksasu, pa nikom ništa. Hamilton uleće ko da je prva trka sezone u šikanu sa još dva bolida i onda je neko drugi kriv što mu je stradala guma... Daj bre Juniore, nismo deca
                        Isuvise je dece ovde, predlazem da svi pored imena napisu godiste, ne bih da se raspravljam sa decom.

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by NEMANJA97 View Post
                          Eto me napadaš da nisi rekao , a milion puta si potvrdio.
                          Sta sam potvrdio? Rekao sam da je udario Hama sto smo svi videli a nikad nisam rekao da je to bilo namerno. Mozda jeste mozda nije otkud znam i nikad necemo saznati.
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Alen P View Post
                            Isuvise je dece ovde, predlazem da svi pored imena napisu godiste, ne bih da se raspravljam sa decom.

                            Jel si siguran da ti je to dobra ideja
                            ¡Si Señor!

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                              Sta sam potvrdio? Rekao sam da je udario Hama sto smo svi videli a nikad nisam rekao da je to bilo namerno. Mozda jeste mozda nije otkud znam i nikad necemo saznati.
                              Ako ja kažem da Vettel u datom trenutku nije imao dovoljnu kontrolu nad bolidom što se i videlo i to je dovelo do kontakta , a posledice kakve su, svi znamo. Jel se ovo razlikuje od tvojih reči? Naravno.

                              Comment

                              Working...
                              X