Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Totalno zaboravio na trku, mislio sam da ne može dodatno da se uništi F1 šampionat, ali očigledno sam se prevario...
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • #32
      Što tako misliš?

      Comment


      • #33
        Cestitke i sa moje strane, Luisu, Mercedesu i njihovim navijacima koji su na ovom forumu. Najkonstantniji su bili ove sezone, u kvalifikacijama cesto dominantni i zbog toga je titula u obje kategorije potpuno zasluzena.

        Sa druge strane, znam da sam od Italije pa na ovamo bila jako razocarana Ferarijem ali sa ove distance i sjetivsi se prosle sezone uvidjam koliki je napredak napravljen i koliko se tim podigao na koji stepenik vise, a iskustvo iz ove sezone ce biti znacajno za 2018. Tako da im na kraju nista ne zamjeram, i samo mogu sa jos vecom nadom da iscekujem iducu sezonu i sansu da se ponovo napadne titula.

        Krivo mi je sto se borba za titulu nije prenijela na zadnje dvije trke ali kao sto rece Vanja, to je sport, nekad imas vise srece, nekad manje. Opet kazem, Luis i Mercedes su uzeli zasluzeno.


        Kao ljubiteljka F1, samom sezonom sam zadovoljna. Bilo je zanimljivih trka i desavanja, napetih i neizvjesnih situacija, i generalno bih mozda jedino voljela da je RB od pocetka bio ovako konkurentan, mozda bismo u finisu sezone imali 3 tima u borbi za titulu, kao recimo 2010.

        I da ne zaboravim, Seb i pored one greske na startu je bio maestralan danas. Vjerujem da su svi uzivali, kako oni na tribinama tako i mi kraj TV-a.

        Ostaje nam da opusteno uzivamo u preostale dvije trke, a ja bih voljela da na jednoj od njih Kimi ostvari pobjedu.
        Last edited by aquaria; 29-10-17, 22:07.

        Comment


        • #34
          .....

          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • #35
            Ja hoću samo da još dodam sitnicu: Vettel je bio vozač dana i takođe sam i ja njemu dao glas. Danas apsolutno zasluženo

            Comment


            • #36
              Originally posted by Vanja #66 View Post
              Što tako misliš?
              U odnosu na prošlu godinu, ove godine je poslednja trećina šampionata bila totalno nezanimljiva, što se titule konstruktora tiče još i mnogo ranije. Prevelika je dominacija Mercedesa, kada se pogledaju prethodne decenije nijedan tim nije imao takvu nadmoć (eventualno Meklaren sa Senom i Prostom), pa onda klupske naredbe kojih se neki tobože gnušaju... Po meni je Fetel pravi old school šampion, kod Luisa mi je sve nekako nategnuto i mnogo je ljudi okolo u službi njegovog rezultata, sve to obezvređuje titule koje on osvaja. Hteo je tako i prošle godine, ali je Rozberg istupio i svaka mu čast na tome, ali je verovatno to platio prevremenom penzijom. Sa Mercedesom i pogotovo sa Luisom odumire F1.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • #37
                Čestitke Lewisu na potpuno zasluženoj tituli.

                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • #38
                  Originally posted by NEMANJA97 View Post
                  Ja hoću samo da još dodam sitnicu: Vettel je bio vozač dana i takođe sam i ja njemu dao glas. Danas apsolutno zasluženo
                  Po meni ne moze biti nikako vozac dana covek koji je na startu izgubio dve pozicije i (namerno ili ne) udario Hamiltona zbog cega je pao na zacelje.

                  Vozac dana je Max. Jer je u prvoj krivini pretekao Fetela (sa spoljne strane) to je bio potez trke i naravno pobedio.
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • #39
                    Slažem se, iako ne volim Max-a. Vettel je bio u mnogo više duela ali sa slabijim vozačima/automobilima.

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                      Po meni ne moze biti nikako vozac dana covek koji je na startu izgubio dve pozicije i (namerno ili ne) udario Hamiltona zbog cega je pao na zacelje.
                      Kako je prošlogodišnji pobednik zadržao prvo mesto nakon onolikog SC pravca i onolike ravnine do prve krivine?

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Vanja #66 View Post
                        Kako je prošlogodišnji pobednik zadržao prvo mesto nakon onolikog SC pravca i onolike ravnine do prve krivine?
                        Prošlogodišnji pobednik je blessed, malo čovek odlučio da obradi zemlju pored staze . Btw sve pohvale za KMaga dovukao je Haas do 4 boda.
                        If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Nikoletina View Post
                          Prošlogodišnji pobednik je #blessed, malo čovek odlučio da obradi zemlju pored staze . Btw sve pohvale za KMaga dovukao je Haas do 4 boda.
                          Fix'd

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by dekkard View Post
                            Sa Mercedesom i pogotovo sa Luisom odumire F1.
                            F1 je umro u svakom pogledu, sa dolaskom Šumahera u Ferari

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                              Po meni ne moze biti nikako vozac dana covek koji je na startu izgubio dve pozicije i (namerno ili ne) udario Hamiltona zbog cega je pao na zacelje.

                              Vozac dana je Max. Jer je u prvoj krivini pretekao Fetela (sa spoljne strane) to je bio potez trke i naravno pobedio.
                              Kad kod tebe vozač dana ne bi bio Max mislim da bi prisustvovali pravom čudu.
                              Idući put pokušaj bolje reči da sročiš , kad kažeš da je udario Hamiltona. Ti si već oduzeo element iz zagrade i zaključio si da ga je udario namerno(opet baš čudno za tebe). Što da si gledao video bi da nije tačno. Pobednik dana i vozač dana... Da li uvek pobednik ostavi najbolji utisak? Znači kad neko sa pol pozicije od starta drži prvo mesto i sa time bi zaslužio tu nagradu...

                              Comment


                              • #45
                                Koliko je Seb imao dobar tempo i koliko je kvalitetno odradio celu trku posle sudara, najbolje govori nemoc Luisa sa istim tim losijim/nemocnim vozacima.
                                Rikardo je sigurno i sledece sezone u RB?

                                Comment

                                Working...
                                X