Announcement

Collapse
No announcement yet.

Elektronska muzika i srodni žanrovi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo jos malo Detroita

    Comment


    • There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Зашто сам на 29 страна ове теме нашао тек пар тренс ствари? Једино брат Лимун што је испоштовао мало и тоето. Серен ван се у техно...

        Псиџа мајка. Има брда ствари које готивим и качићу овде ако стигнем и ако ме не буде мрзело. За почетак мени омиљени псајтренс албум икада.



        Дакле цео албум шије, али нарочито прва ствар. Слушао сам га летос у Барутани. Савршенство.

        Што се домаћих ствари тиче, на првом месту је наравно Мала од браће из Тропикал Блејажа. Али ево нешто мало некомерцијално и много добро, мој ортак правио:



        Што се смрдљивог техна тиче, може само пар трачица и тоето. Једна од њих за коју могу да кажем да је непрејебана је Најт Оул од Брејче.

        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Prvo, dobrodošao . Zatim, glede psy trance-a mogu samo da iznesem svoje lično mišljenje da nisam baš lud za tim žanrom, blago rečeno, mada sam slušao čist trance vrlo intenzivno, više nego i house i techno do neke '95-'96 i eventualno produkcija koja je izašla do 2000-te a da je trance mi je slušljiva, nakon toga mi se puno zvuk ili izobličio ili iskomercijalizovao.
          Brejchu volim, ofc i da te obavestim u toku je moja kampanja u kojoj forumaši izaberu neku svoju omiljenu stvar ili stvari a ja ih ubacim u mix koji kad ga završim ću postovati ovde. Za sada ima 12 stvari u mixu što je nešto preko 50 minuta mixa, a plan je da traje oko sat i po. Tako da, ako hoćeš mogu Brejchu da uvrstim ili ti predloži neku drugu
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Боље те нашао.
            По твојој причи, рекао бих да би ти се ово можда свидело:


            Мислим да је деведес шеста у питању.

            Што се микса тиче, лепо, ако. Поздрављам. Може Брејча. Мети брале ноћну сову.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Урош94 View Post
              Боље те нашао.
              По твојој причи, рекао бих да би ти се ово можда свидело:


              Мислим да је деведес шеста у питању.

              Што се микса тиче, лепо, ако. Поздрављам. Може Брејча. Мети брале ноћну сову.
              Više ovako nešto:

              Last edited by dekkard; 11-02-18, 19:32. Reason: povratak na normalni avata, thank god
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Ima mesta za još 2,3 stvari u mixu, čekamo i brata limuna da se vrati iz banovića pa će možda i on nešto da predloži. U međuvremenu, evo nešto još od mene

                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Eto me.
                  Ja bih voleo ovo

                  Comment


                  • Comment


                    • Comment


                      • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Biće i ovo i sa tim zaključujemo listu stvari koja će biti u mixu. Hvala na doprinosu i PLUR!

                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Došao je i taj dan umro je... ovaj, došao je dan za objavu mixa koji ste vi selektirali dragi forumaši. Nadam se da će vam se dopasti, a možete i da ga skinete. Uživajte!

                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Došao je i taj dan umro je... ovaj, došao je dan za objavu mixa koji ste vi selektirali dragi forumaši. Nadam se da će vam se dopasti, a možete i da ga skinete. Uživajte!

                                Preslušao, odličan!

                                Svaka čast dekkard!
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X