Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2017/18 OCTOBER

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Uh, blocks party, šest ukupno...

    "Everybody gets excited about youth except the coach, because he knows youth means mistakes, mistakes mean losses, losses means you're fired."

    Patience with the rebuild, keep all the picks, no starphucks, and team-first attitude. Marinate a couple years and we're playing like the '72 team. Championship here we come!

    Comment


    • #62
      Originally posted by colke995 View Post
      @Rondo

      Utisci o Jaylenu i Tatumu? Ne znam da li zbog toga sto sam navijac Bostona, ali su meni oni zasad utisak sezone. Brown igra bas bruka dobro. Sasvim lepi procenti s obzirom na minutazu i ulogu koju dobija. A bukvalno sve radi. Od pucanja trica do izuzetno jakih prodora, igranja odlicne odbrane, aktivan izuzetno na skoku. Da ne govorim o tome koliko jaku glavu ima momak i plus radne navike. Ima bas sve predispozicije da bude all-star igrac. A Tatum sa 19 godina igra kao da ima 26. Procenti ubijaju.
      meni bas zbog tejtuma i brauna nije bilo jasno dovodjenje hejvorda. dominirali su na letnjoj ligi i u predsezoni, obojca su vec sad odlicni kosarkasi. ne zaboravi da je i braun 96. mislim?

      jer ovaj nakazni bol stvarno igra toliko lose kao sto sam pretpostavio ili igra jos gore?

      Comment


      • #63

        Orlando bas fino igra. Gordon bas znatno popravio sut, Vucevic opet igra kosarku, a tu je i naravno i Simmons .

        Comment


        • #64
          Originally posted by NateHuffman View Post
          meni bas zbog tejtuma i brauna nije bilo jasno dovodjenje hejvorda. dominirali su na letnjoj ligi i u predsezoni, obojca su vec sad odlicni kosarkasi. ne zaboravi da je i braun 96. mislim?
          Mogu sva cetvorica (Irving, Braun, Hejvord, Tejtum) da igraju zajedno bez problema, ionako liga ide u tom pravcu, maltene niko vise ne igra sa dva visoka. Ili bolje da kazem dva nesuterska visoka.
          sigpic

          Comment


          • #65
            × Monroe OUT dva vikenda. Problem s listom lijeve noge još od trening kampa, a stanje se pogoršalo nakon duela kontra Celticsa. Očekuju se Henson i Maker u rotaciji, a veću rolu čak dobije i rookie D.J. Wilson. Čak niti opcija da Antetokounmpo odigra nekoliko minuta kao centar Bucksa.
            × Nuggetsi su spremili ponudu za Bledsoea... Etiketiraju se kao glavni favoriti za dovođenje ovog momka. Čitajući članak nude Mudiayea + picka. Također se u eteru spominju Bucksi i Pistonsi.
            × Orlando i Kingsi pregovaraju oko trejda mlađahnog Hezonje, koji nije uspio da se pronađe u NBAu, nažalost. S druge strane im se nudi Malachi Richardson, uz kojeg bi bio poslat i pick iz druge runde sa sljedećeg drafta.
            "Everybody gets excited about youth except the coach, because he knows youth means mistakes, mistakes mean losses, losses means you're fired."

            Patience with the rebuild, keep all the picks, no starphucks, and team-first attitude. Marinate a couple years and we're playing like the '72 team. Championship here we come!

            Comment

            Working...
            X