Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2017/18 OCTOBER

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ben Simmons strasno deluje na parketu,vidi se razlika od drugih rukija u odnosu na njega koji je proveo vise vreme trenirajuci u nba. Ocekujem strasnu trku za RODY izmedju Lonza,Tatuma i njega. Sreca u nesreci za Boston je to sto povredom Haywarda vise mesta za Tatuma u napadu da se kali ove sezone. Mislim da Boston moze do finala konferencije ali onda ce doci do izrazaja mlada ekipa i dostatak prave pomoci Irvingu protiv kralja i kompanije,i cak ako se Hayward vrati isto to mislim. Ali kroz koju godinu strasno mogu da izgledaju.

    Sto bi rekli "season is still young" za sada,Golden igra ko da se ekipa upoznale pre dva dana i nece me cuditi ako ove godine ne budu imali najbolji skor,i ako ocekujem da odbrane titulu. Svi opet,ali po ko zna koji put pricaju o oklahomi i hjustonu da mogu da skinu gsw,a niko ne spominje sparse????!!!! Bez kawia-a nemaju jos poraz,ne razumem to dizanje nekih timova iznad gregovog sistema. Ali okej,oklahoma izgleda lepo sve je to ok,ali opet za sada,imaju dosta izolacija,i ne vidim nista da im se igra razlikuje od pre par godina kad je bio KD tu,a ta izolacija tesko da ce proci protiv gsw-a plus sto na klupi imas Feltona,abrinesa,granta itd itd,neki kazu okej im je klupa,to sigurno nije klupa koja ce im pomoci protiv gsw-a.


    Ocekujem dosta od Denvera jos,jos mislim da se nisu zahuhtali kao sto se i bar ja ocekujem od njih. Malo me cela situacija potseca na Gsw od pre par i vise godina. Dobre pikove (murray,harris,mudiay) pokuli kao sto je to Gsw uradio (klay,barnes,green),cekaju tu mogucu zvezdu (Jokica) da krene da postavlja statistiku kao all star igrac kao sto su to cekali od Karija. I doveli iskusnog igraca Millsapa koji se odlicno uklapa u njihov sistem kao sto su to bili Bogut,iggy i shaun,nadam se da sam donekle upravu i da cemo kroz koju godinu ih gledati u zavrsnicama plejofa.
    "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
    Legends never die. Mamba will be back!
    sigpic
    HOUSE ALL NIGHT LONG

    Comment


    • #47
      Razbija i Collins iz Atlante od rukija. Ima već 2 DD-a i stvarno baš fino igra.

      Nema šanse Lonzo da bude ROY, to što je raspalom Phoenixu, u momentu kad svi čekaju da se smeni trener + Bledsoe nezadovoljan, dao te poene, to ništa ne znači.
      Fox ga je prošle godine 2 puta unakazio, pogotovo na završnom turniru kad mu je dao 39 poena i sveo ga na 8 poena. I to što Fox nije poenterski PG, već odgovoran plej koji se dosta predaje timu + dobar defanzivac.

      Simmons ako se ne povredi ponovo, 100 posto uzima ROY.


      Ja sam nekako happy zbog ovog početka GSW-a, i to kao njihov simpatizer. Ne želim da jure rekorde i želim da se tempira forma kako treba,a trenutno su sa kondicijom baš tanki. One sezone kad su jurili rekorde, u PO su baš gasirali...

      Teško da OKC može i do finala Zapada. Ne deluje mi mnogo ozbiljno ta ekipa. Igra im je baš slaba. Carmelo je Carmelo, ne bih ga uzeo za veteranski ugovor ka FA, ako gradim tim sa šampionskim ambicijama. George nije to to, iako je on meni bio možda omiljen igrač pre nekoliko godina. On je i pre te povrede počeo da daje znake tog neko mlitavog, nedovoljno agresivnog fokusa, sada posle povrede je to tek izraženije. Može i dalje mnogo da donese kao defanzivac, jer je IMO možda i u top5 defanzivaca (pa čak i posle one povrede).
      Očekujem finale GSW - SAS, i ne bih isključio mogućnost da LMA dobro odigra ovu sezonu, pogotovo kraj iste. Pop ne fejluje više puta zaredom i u SAS-u se loše stvari uvek dobro skeniraju i koriguju, pa i individualne...



      In other news, Darren Collison 16ast 15pts uz 2 kredje i 5 skokova, sinoć za Indy. Imam ga na fantaziju. Odigrao je carski, zasluzuje da igra u nekom bolje timu. Veoma odgovoran i odgovoran igrac na terenu. CP za siromašne...

      Comment


      • #48
        Svojevremeno jedan od najboljih dunkera NBA lige, Josh Smith u Pelicansima.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • #49
          Simmons je ROY to je bas ovjereno. Užitak ga je gledati

          Comment


          • #50
            Zapazanja iz protekle nedelje:

            - Donovan Micel je spremniji za NBA nego sto sam mislio
            - Deni Grin je protiv Majamija imao par lepih prodora i pogodaka kao ball handler u pick & rollu; ne znam da li je to proizaslo iz odsustva Lenarda i Parkera ili je nesto sto cemo vidjati i kad se oni vrate ali je svakako vredno pomena
            - Kajri je protiv Milvokija imao nekoliko prelepih asistencija; kako sezona bude odmicala verujem da cemo sve vise vidjati takve poteze od njega
            - Eron Bejns je vrhunsko pojacanje za Boston - cvrst u odbrani, skace, postavlja dobre blokove, cak ima i sut sa polu-distance; bas je falio takav igrac
            - Minesota - Oklahoma mi je bila bas bezveze utakmica i ni blizu zanimljiva koliko bi se dalo zakljuciti iz rezultata
            sigpic

            Comment


            • #51
              @Rondo

              Utisci o Jaylenu i Tatumu? Ne znam da li zbog toga sto sam navijac Bostona, ali su meni oni zasad utisak sezone. Brown igra bas bruka dobro. Sasvim lepi procenti s obzirom na minutazu i ulogu koju dobija. A bukvalno sve radi. Od pucanja trica do izuzetno jakih prodora, igranja odlicne odbrane, aktivan izuzetno na skoku. Da ne govorim o tome koliko jaku glavu ima momak i plus radne navike. Ima bas sve predispozicije da bude all-star igrac. A Tatum sa 19 godina igra kao da ima 26. Procenti ubijaju.
              sigpic

              Comment


              • #52
                Koliko su smesni Cavsi u defanzivi.
                Cousins i Davis bas dominiraju, jos kada se vrati Rondo da ih razigrava, bice to fina ekipica.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • #53
                  Originally posted by colke995 View Post
                  @Rondo

                  Utisci o Jaylenu i Tatumu? Ne znam da li zbog toga sto sam navijac Bostona, ali su meni oni zasad utisak sezone. Brown igra bas bruka dobro. Sasvim lepi procenti s obzirom na minutazu i ulogu koju dobija. A bukvalno sve radi. Od pucanja trica do izuzetno jakih prodora, igranja odlicne odbrane, aktivan izuzetno na skoku. Da ne govorim o tome koliko jaku glavu ima momak i plus radne navike. Ima bas sve predispozicije da bude all-star igrac. A Tatum sa 19 godina igra kao da ima 26. Procenti ubijaju.
                  Slazem se sve. Obojica su veliki radnici i dosta zreli za svoje godine, sto raduje jer im je plafon dosta visok. Svakako cemo obojica pisati o njima tokom cele sezone, pa sad da ne smaramo ljude.
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Jučer pogledah sportsku ponudu, i vidjeh mizerne kvote na Cavse i Warriorse, kao da osjetih da će nastaviti negativni niz s rezultatima. Knicksi i Pistonsi su pokupili šlag s torte, te uredno slavili kontra prošlogodišnjih finalista. Držih se teorije o početku sezone, nadam se u što skorije vrijeme - buđenju uspavanih divova.

                      Porzingis nastavlja s odličnim partijama, a sinoć mu se priključio i Hardaway Jr. s +30P. Sasvim zaslužen match-win ekipe iz `Velike jabuke´. Spike Lee cvijeta, bar na trenutak.

                      Idući meč Cavsa je na programu u srijedu s raspoloženim Pacersima, i uzavrelim Oladipom, koji su također sinoć slavili u duelu sa Spursima, te su im nanijeli prvi ovosezonski poraz. Nimalo lak protivnik, pogotovo u trenutačnoj situaciji. Buđenje je potrebno, što prije, to bolje.

                      JR djeluje izgubljeno, statistika mu komično izgleda. DRose može poslužiti kao back-up, što sam i očekivao, daleko od onih legendarnih partija u dresu Bullsa. Šta bi, ozljede su učinile svoje, nažalost. Vintage Wade izgleda odlično, nadam se nastavku ugodne forme. Za LBJa nemam nikakav negativan komentar, grijeh bi bio. Ako iko može dignuti moral u ekipi, on će. Nadam se uključenju `Beast modea´.

                      Kako god, tek je početak a već su prikazana OGROMNA iznenađenja. Baš zbog tog i volim ovu igru.
                      "Everybody gets excited about youth except the coach, because he knows youth means mistakes, mistakes mean losses, losses means you're fired."

                      Patience with the rebuild, keep all the picks, no starphucks, and team-first attitude. Marinate a couple years and we're playing like the '72 team. Championship here we come!

                      Comment


                      • #56
                        Ja koliko pratim a pratim San Antonio je pre Indijane ponisten od Orlanda...tako da ne moze biti nikako prvi poraz,u svakom slucaju zanimljiv start sezone,ali mislim da ce sve doci na svoje do kraja bez velikih skalpova

                        Comment


                        • #57
                          ^Lapsus. Hvala na ispravci.

                          Btw, pročitah par novosti iz lige, pa reko' da podijelim;

                          - Okafor na trejd listi 76ersa, ipak je Embiid veći potencijal a sudeći po trenutačnoj situaciji i A. Johnson je ispred po izboru GMa. Čak i Dario Šarić?
                          - 76ers AGAIN. Markelle Fultz izvan parketa najmanje 3 sedmice. #TrustTheProcess
                          - 5 igrača kažnjeno nakon sukoba Greena i Beala. Osim navedenog dvojca novčanu kaznu su zaradili Carrick Felix, Markieff Morris i Kelly Oubre Jr., uz naredni meč suspenzije.
                          PS. Sudeći po videozapisu, vidjeh ga, i shvatih da se Green branio od napada, ili griješim!?
                          - Tyronn Lue i Steve Kerr su nakon iznenađujuće loše igre krivnju prebacili na igrače, i nezalaganje, bezvoljno igranje... Koliko ima istine u svemu tome? LBJ smiruje strasti, i napominje kako je TEK oktobar, te da nas čeka još dosta mečeva.
                          "Everybody gets excited about youth except the coach, because he knows youth means mistakes, mistakes mean losses, losses means you're fired."

                          Patience with the rebuild, keep all the picks, no starphucks, and team-first attitude. Marinate a couple years and we're playing like the '72 team. Championship here we come!

                          Comment


                          • #58
                            Ejveri Bredli je dobio poslednje tri utakmice u Orakl areni.
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Konačno PRAVI Warriorsi na djelu, uz odličnu igru, i vrlo dobar rezultat. Čini se da se glad vratila, i da je ekipa konačno shvatila da je sezona počela. Odbrana je i dalje takva kakva jeste, ali i tu se vidi veća odgovornost. Napadački su izgledali brutalno - 58.4% šuta iz igre, 48.3% šuta za tri, 37 asistencija i više od duplo manje izgubljenih lopti nego kontra Pistonsa. Sve u svemu, izvanredna uvertira pred gostovanje Spursima.

                              Curry je u #MVP modeu
                              "Everybody gets excited about youth except the coach, because he knows youth means mistakes, mistakes mean losses, losses means you're fired."

                              Patience with the rebuild, keep all the picks, no starphucks, and team-first attitude. Marinate a couple years and we're playing like the '72 team. Championship here we come!

                              Comment


                              • #60
                                Cetvrti i peti nastavak Filadelfijine price:
                                https://airball.me/2017/10/24/philadelphia-journal-4/
                                https://airball.me/2017/10/28/philadelphia-journal-5/

                                Comment

                                Working...
                                X