Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Sport Klub League 2017-2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
    Moze ljudi prijavite me,samo eto da mi objasnite na koju to aplikaciju da udjem,koliko sam razumeo samo se pogadja pobednik meca.
    Bice postavljen link ovde.

    Comment


    • i ja sam zainteresiran
      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

      Comment


      • Upisi i mene
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • I ja

          Comment


          • Bice lige! Colke postavlja app ili sutra uvece ili cemo maks 1 noc prsekociti. Posto ce nas ove godine biti vise, JAKO JE BITNO da niko ne odustaje na pola. Nista bitno necete izgubiti ako preskocite 1 vece, jer ce se svima desavati. Ja sam preskocio 30 meceva prosle godine, pa sam igrao PO. Verujte mi Papi i Dale igraju ovu ligu, znaci imacete sanse za PO. Nemojte odustajati ako ste na pola sezone 18. Liga ce ili biti limitirana na 25-30 igraca ako bude jos prijava, jer zbog NBA formata, nema mesta za prosirenje PO mesta sa 8 na 16, a mnogi ce odustati ako vide da su 44. na listi a 8 ide u PO. Za sada cenim da ce nas biti 22-23 kada jos neki odgovore kojima sam poslao PM. Trenutno nas je oko 17-18. plus mozda banovani Mrkela i dekkard koji ce vrv uci, jer su igrali ranije ali to nije sigurno. Mrkela je pod banom, a za dekkarda ne znam, ne moze da se posalje PM. Prosle godine su igrali Ko hoce neka se upise dok ne bude kasno. Ja cu objaviti kada smo "ispunili kvotu"
            Last edited by colchonero; 15-10-18, 20:44.

            Comment


            • Igram
              sigpic

              Comment


              • Necu stici danas da dignem aplikaciju, ali stici cu sutra, pa onda tipujte ovde te 2 tekme. Posle cu svima dodati rezultat na tabelu.
                sigpic

                Comment


                • A kad kreće NBA? Nisam uopšte u toku. Neam pojma ni ko je trejdovan gde, ništa....
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Sad tek videh da večeras kreće. Gde ja živim...

                    Što se mene tiče, možda bi najbolje bilo da krenemo od sutra veče. Da preskočimo ove dve tekme i da sutra krenemo lagano sa aplikacijom. Mislim, ove dve tekme su realno i nebitne.

                    Kako hoćete.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Tipujem na Oklahomu i Boston da ce dobiti,ako se odlucis da pises rezultate,ne znam ni kako to treba da izgleda.

                      Comment


                      • Boston Celtics - Philadelphia 76ixers 1
                        Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder 1
                        "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                        Legends never die. Mamba will be back!
                        sigpic
                        HOUSE ALL NIGHT LONG

                        Comment


                        • Igram

                          Boston-Filadelfija 1
                          GSW-OKC 1

                          Comment


                          • Originally posted by NbaIsMyLife View Post
                            Boston Celtics - Philadelphia 76ixers 1
                            Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder 1
                            Prepisujem


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Sad tek videh da večeras kreće. Gde ja živim...

                              Što se mene tiče, možda bi najbolje bilo da krenemo od sutra veče. Da preskočimo ove dve tekme i da sutra krenemo lagano sa aplikacijom. Mislim, ove dve tekme su realno i nebitne.

                              Kako hoćete.
                              Da, na 1230 meceva 2 ne prave neku razliku. Mislim da solidan procenat prijavljenih nece postaviti svoje tipove ovde. Mozemo da ih racunamo, ali samo ako svi trenutno prijavljeni budu odigrali, jer u suprotnom ne bi bilo fer prema nekima, posebno kada sam ja sinoc rekao, da ce biti aplikacije, ali da postoji mogucnost da preskocimo prvo vece, jer Colke mozda nece stici. Pa neki mozda racunaju da tek od sutra krece, a plus ni Mrkela ni dekkard msm da ne mogu da postave upis, a igrali su prosle godine.

                              Uglavnom za sada igraju 1. Dale 2. Papi 3. Zola 4. Zarkov 5. Mashe 6. Rosso 7. Lord Aleksoni 8. Bice 9. Nerealni 10. NBA is my life 11. John 12. Lejkerboy 13. Mihajlo10 14. Srdjan 15.Indigo 16. dejo84 17. Ja 18. Stewa 19. Emil 20. MareLFC

                              Tu je jos par ljudi koji su igrali/koje sam pozvao ali nemam odgovor. Ako nekog nisam upisao, neka napise dok colke sutra ne izbaci aplikaciju.
                              Last edited by colchonero; 16-10-18, 17:35.

                              Comment


                              • Celtics
                                Warriors
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X