Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, planirao sam ukratko da nesto napisem po tom pitanju cak i prije ovih utakmica LS.

    Nabrojacu igrace koji se trenutno smatraju bitnim u klubu a za koje smatram da treba da odu jer svojim ponasanjem i ociglednim nezalaganjem su pokazali svoj odnos prema klubu. To sto su nekada ranijih sezona bili jedni od najboljih na svijetu im ne daje za pravo da imaju sada ovakav odnos prema klubu. Za to su odgovorni svi, od trenera do uprave.

    Vidal, Suarez, Semedo, Roberto, Umtiti i Rakitic. Mislim da to su igraci koji moraju da odu iz kluba pa po cijenu da im se uruci otkaz. Toliko negativnosti i sav nekakav los utisak ostavljaju a samo slusamo njihove izjave kako ce oni ovo ili ono da urade ili odigraju. Pokazi na terenu sta mozes i znas. Samo dovodjenje Vidala je promasaj jer ako oni u takvom igracu vide bazu Barcine igre onda nije cudo ono sto se sinoc desilo. Ja bih samo volio pitait Setijena da mi objasni sta on vidi kao uticaj igre Vidala, sta on njemu donosi u igri. Ono sinoc je bas katastrofa bilo, on je kao navodno trebao da igra neku btb igru a on je sve promasio sto se moglo promasiti, niti je bio dobro pozicioniran, samo trci a nigdje ga nema gdje bi trebao biti. Meni je stvarno nevjerovatno da neko odigra utakmicu kao sto je on sinoc. Da se razumijemo, on tako igra svo vrijeme u Barci ali eto Setijenu takvi igraci trebaju. Da moze stavio bi jos igraca slicnog profila u prvih 11.

    Tesko je sve u detalje napisati sta je sve bilo promasaj jer toliko toga ima. Postavka sa cetvoricom u veznom redu plus jos Messi koji se tu spustao jer da se on nije vracao po loptu ne bi imali ni dodira sa loptom na sredini terena. Dakle u osnovi cetvorica u veznom redu a vezni red kao da nije postojao. Ono sinoc je bilo kao da je Barcelona igrala sa pet igraca manje, nije naravno tako bilo ali sustinski jeste jer bar pet igraca kao da nije bilo na terenu. Robertu samo bitno da na prvi dodir doda prvom do sebe, dodace i protivnickom igracu samo da nije kod njega lopta.

    Sve ovo je vidljivo vec vise od godinu dana, izrazito vidljivo. Samo sto je Messi sam osvojio dvije Primere stvorila se lazna slika i dala priliku mnogima da se totalno okrenu nekim drugim stvarima u zivotu. Muka mi je vise od laganja kada daju izjave, Suarez kaze dao sve od sebe, sta si dao ne moze dva puta potrcati kako treba.

    Ne znam Baka, treba njih jos mnogo da ode vjerovatno ali sam nabrojao ove za koje mislim da bas 100% moraju da odu jer su izgleda nedodirljivi a ne bave se fudbalom zadnjih sezona uopste. Rakitic zna dati izjavu kako ne zasluzuje da se lose odnosi prema njemu, a sta treba, primas 7m godisnje a ne mozes loptu da dodas kako treba. Protiv Liverpoola prosle sezone , slobodnih saigraca bar dvojica oko njega a on dodaje u noge igracu Liverpoola. Ali dobro, otisao je sledeci dan odmah na neku proslavu, bas mu je tesko pao taj poraz.

    Trenutno je veliki haos na svim nivoima u klubu, ne vidim da se Bartomeu moze spasiti, morace sazvati izbore.
    Last edited by ognjen; 15-08-20, 17:00.

    Comment


    • Suarez je uz Mesija najbolji igrac Barse,njima treba remont odbrane i veznog reda.

      Comment


      • http://sportklub.rs/Blog/Darko-Plavs...-Lisabonu.html

        Comment


        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
          Suarez je uz Mesija najbolji igrac Barse,njima treba remont odbrane i veznog reda.
          Najbolji igrač koji je ipak u poznim godinama te stoji s pravom veliki znak pitanja šta dalje s njim? Dal vredi gurati i dalje čoveka kojem su 33. godine ili se okrenuti sutrašnjici pa krenuti sa ozbiljnim podmlađivanjem .

          Comment


          • Malko šale nije na odmet.
            Mada, ne verujem da je Blau-granistima do šale.

            Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Moze sala sto se mene tice, samo opusteno.

              Messi odlazi iz Barce, javljaju pouzdani izvori. Ovo nije sala, cisto da naglasim.

              Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

              Comment


              • Mislim da je luksuz pustiti Mesija i da će to dodatno razbesniti i ovako razjarene navijače.
                Tim potezom uprava i Bartomeu bi samo sebi napravili Medveđu uslugu.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Nema sta njega neko da pusta. Messi ako kaze da odlazi on odlazi, taman posla da ce mu neko nesto zabraniti.

                  Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by ognjen View Post
                    Moze sala sto se mene tice, samo opusteno.

                    Messi odlazi iz Barce, javljaju pouzdani izvori. Ovo nije sala, cisto da naglasim.

                    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
                    Video sam i ja. Javio onaj brazilski novinar valjda. Onaj sto je nekoliko godina ranije najavio da i Neimar napusta Barsu.
                    Videcemo u narednim danima da li ima istine u ovoj prici...
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Pa kada klub pukne 400 miliona na tri igraca, od toga im dvojica sede na klupi, a treci u dresu Bajerna im zabije dva gola i asistenciju, onda i nije cudno ako Mesi hoce da ide iz kluba.

                      Comment


                      • Ne znam koliko je ovo dobro resenje?

                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Nikoliko.

                          A Kuman jos pametan, napusta Holandiju da bi vodio godinu dana Barselonu i dobio otkaz.

                          Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

                          Comment


                          • Pogotovo se Kuman kocka sa zdravljem pošto je nedavno doživeo srčani udar. Pitanje koliko mu stres koji nosi posao u Barseloni, pogotovo posle zadnjih dešavanja, treba...

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Last edited by ognjen; 17-08-20, 20:19.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X