Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Luis Enrique: "I'd prefer not to go on tour, there are more disadvantages than good things to it, but I understand clubs need it."
    Prosle godine su odradjene odlicne pripreme, radilo se u Barseloni, sedam dana treninga u Engleskoj i po Evropi je odigrano nekoliko prijateljskih utakmica. Ove turneje po Americi, Aziji ili Australiji kao da imaju dosta elemenata ekskurzije ali vjerovatno postoje obaveze prema sponzorima pa se mora ovako.

    Comment


    • Official: Barcelona announce that former (1986-1990) Barcelona player Roberto (53) is the club's new sports director #fcblive

    • Znamo vec da su Sandro i Munir u prvom timu ali postoji mogucnost odlaska na pozajmicu jednog od njih, ili mozda i obojice ako Pedro ostane. Samper i Gumbau su takodje sa timom na pripremama i prema mom razmisljanju jedan od njih dvojice ce od naredne sezone biti clan prvog tima. Moja zelja je Samper, pokazao se odlicno u utakmici jutros odigranoj kao i u utakmicama tokom prethodne sezone kada je dobijao priliku. Dakle, ocekujem da Enrike dvojicu igraca B tima pridruzi prvom timu, jedan napadac i jedan veznjak.
      Last edited by ognjen; 22-07-15, 22:58.

      Comment


      • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

        Comment


        • Ijao Luise sto si majstor takav

          Hahah strasno koliko se ne da Luisu veceras
          Last edited by p4p1; 25-07-15, 22:27.

          Comment


          • Volio bih da ostane ali za njega bi bilo mozda najbolje da ode u klub gdje bi imao vecu minutazu jer je to ono sto on hoce. Sve najbolje majstoru.



            A ako ode Pedro pominje se da bi Nolito mogao doci.

            Ponuda Rome za Adriana je odbijena.

            Comment


            • Mesi i Maskerano zavrsili sa odmorom nesto ranije pa su se prikljucili juce pripremama. Stvarno je fantasticno koliko je Maskerano posvecen fudbalu, taj covjek nekada tokom sezone dolazi da trenira kada citav tim dobije dan odmora.

              Comment


              • Kapiteni:

                1. Inijesta
                2. Mesi
                3. Buskets
                4. Maskerano

                Maskerano sigurno zasluzeno kao jedan od kapitena, vec nekoliko sezona je jedan od lidera Barselone.



                Enrike:
                “The players made their choice, which I am happy about and I am pleased for Mascherano”.

                “There are other important players in the squad who aren’t captains and who have a voice and a vote in the changing room”.

                Comment


                • Nikako da se priviknem na ove dresove Barselone. Pa i to sto je sorts uvek bordo mi otezava...

                  Ne znam da li je kombinacija sa meca protiv Fiorentine, zuto - plavo - zuto zvanicna gostujuca kombinacija. A i nekako mi je cudna to sto je Senjera pozadi dok je napred dres zut. Ako se dobro secam, zuti dres, ali ne flurescentni, je poslednji put nosen u sezoni 09/10.
                  Last edited by Bogi; 04-08-15, 14:41.

                  Comment


                  • Dani Alves 6
                    Daglas 2
                    Sandro 16
                    Munir 17



                    Veceras od 22 sata utakmica na Kamp Nou, protivnik je Roma.
                    Last edited by ognjen; 05-08-15, 13:15.

                    Comment


                    • Comment


                      • Barcelona line-up (official): TerStegen - Alves Pique Mascherano Mathieu - Rakitic Busquets Iniesta - Messi Suarez Rafinha
                        Enrike na Nejmara ne moze racunati u ovoj utakmici i vidimo da je Rafinja u startnih 11. Ovo je i definitivno znak da Pedro odlazi ako je uopste bilo sumnje.

                        Comment


                        • Toliko ga nisam gotivio, toliko sam lose o njemu pisao, ali sad mi je nekako krivo sto odlazi. Realno, moj problem s njim nikad nije bio to da li je kao igrac dobar, vec razna simuliranja i neke stvari koje nemaju apsolutno nikakve veze s fudbalskim kvalitetima, sto je dovelo do toga da mnogi zamrze Barcelonu, ali to se iz godine u godinu smanjivalo . Covjek koji bi umro za Barcelonu, koji nikad nije napravio nijedan problem, koji je davao uvijek 100 % od sebe i igrao sta god su treneri trazili od njega. Hvala Pedro i sretno u nastavku karijere !

                          Sto se tice utakmice, sta reci. Veliki majstor Ever predivno pogadja, a onda najveci majstor pogadja 2 puta .

                          Djelovalo je da cemo ih rutinski odraditi, ali ekipe Unaija Emerya se nikad ne predaju i svaka im cast na tome. Veliko opustanje i pad u igri, ali potpuno razumljivo rekao bih. kad se sve sabere i oduzme, bitno je da je trofej tu

                          Bravo ekipa !
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment




                          • https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Dobrodosao Pedro.
                              Nadam se da ce doci, jer ce doneti raznovrsnost i dodatnu brzinu ekipi... Jos ako se LVG ne bude glupirao i stavi Depaja uz Pedra na krila, Mata sredina i iza jos Herera! Spanci bi pravili dar mar!

                              Samo se nadam da je prevazisao ono simuliranje i valjanje, zbog toga ga nikad nisam posebno gotivio ali se ne moze osporiti njegovo umece.
                              Ja na njega gledam kao na Tomasa Milera iz Bajerna, sto Miler za Bajern to je Pedro za Barsu tj bio.

                              Comment

                              Working...
                              X