Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas da se ovako ponasaju igraci koji ih juri Barsa i to vec 2-3 sezone za redom... Ova uprava Barselone je bolesna, ovo nije koincidencija.

    Sent from my MI 6 using Tapatalk

    Comment


    • Kada se vidi šta ti ljudi rade sa vekovnom tradicijom i dresom kao simbolom kluba, jasna je promaja u glavi.

      Profit motiv ispred i iznad kluba. Baš šteta.
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Comment


        • Comment


          • | OFFICIAL | Antoine Griezmann's presentation plan for Sunday in Barcelona:

            6.15 PM : He'll sign the contract behind closed doors.

            7.00 PM : Photo session in the Camp Nou stands

            7.30 PM: Presentation on the pitch, at the Camp Nou.

            8.00 PM: Press Conference
            ....

            Comment


            • Comment


              • Dres kao da je pravljen za pajaca ili dvorsku ludu.
                Inače je pojačanje super, ali je neverovatno da klub sebi nešto ovako dozvoljava, da baca tradiciju pod noge.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Comment


                  • Grizman već na prvom treningu shvatio u kakvo leglo majstorluka kročio.
                    Pazario je par puta kroz noge.

                    Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

                    Comment


                    • Zao ce biti ako prodaju kutinja ili dembelea ako tacno Prica Media da ce da se vrati neymar. Tacno da obojica nisu mnogo pokazali,vratiti igrača koji ti je zabio nož u ledja a istjerst dobre igrače i ne pruzi im drugu sansu bar do polu sezone zaista je ružno za tako veliki tim

                      Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

                      Comment


                      • Ako vec mora Nejmar da dodje onda neka samo Kutinjo bude sastavni dio tog transfera, sve ostalo bi bio veliki promasaj. Nejmar u Barselonu a Kutinjo u PSZ, bez ikakvih doplata.

                        Comment


                        • Biće zanimljivo videti ulogu De Jonga. Ovo kako sada stvari stoje-drugi imaju prednost:

                          - varijanta A, Kutinjo ostaje, 4-3-3
                          4 Ivan Rakitic - 5 Sergio Busquets - 7 Coutinho
                          10 Lionel Messi - 9 Luis Suárez - 17 Antoine Griezmann

                          - varijanta B, stiže Neimar, 4-2-4
                          4 Ivan Rakitic - 5 Sergio Busquets
                          10 Lionel Messi - 9 Luis Suárez - 17 Antoine Griezmann - 11 Neymar

                          Svakako će De Jong biti koristan u rotaciji, ali tu je i Vidal, Artur i možda još neko.
                          U svakom slučaju je De Jong odličan igrač, ali ipak nije automatski izbor i pitanje je kako će to sve da funkcioniše.
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Mislim da bi sa grizmanom, kutinjom, pa i neimarom, naravno i mesijem, mogla da se iskombinuje dobra navalna linija, al sa Surezom na klupi. Šteta je gušiti neke potencijale zbog Suareza. Svaka mu čast za dosadašnji učinak, al mislim da je to bilo to.

                            Comment


                            • Originally posted by TopMix View Post
                              Mislim da bi sa grizmanom, kutinjom, pa i neimarom, naravno i mesijem, mogla da se iskombinuje dobra navalna linija, al sa Surezom na klupi. Šteta je gušiti neke potencijale zbog Suareza. Svaka mu čast za dosadašnji učinak, al mislim da je to bilo to.
                              Slazem se. Korisniji bi bio sa klupe da udjem i da doradi sto je falilo u tom Mecu. Ne smijemo zaboraviti da imamo i Dembelea tako da i njemu svakako treba dati prostor, mada ruku na srce sto je promašio u polufinalu kuci protiv Liverpula tesko mu se moze oprostiti. Al ja sam svakako da ovako ostane al bez neymara makar do nove godine

                              Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

                              Comment


                              • Iskreno, ja ne vidim gdje Kutinjo moze igrati a da pruzi neki maksimum. On je trebao da bude zamjena Inijesti a na toj poziciji nije odigrao bas najbolje. Cesto je igrao i na poziciji lievog krila, sto je isto jedna od pozicija koja bi trebalo da mu odgovara ali i tu se slabo pokazao generalno. Imao je nekih sjajnih momenata ali da je moglo puno bolje moglo je.

                                Comment

                                Working...
                                X