Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo on prica... Pricao je da je blizu, ali onda Injesta kaze nije... moguce da je pricao tipa treba da bude sa nama koliko god on zeli, takva je neka mantra i za Mesija... al realno, nije sad napravio bog zna sto, common sense da dodjes kod Injeste i Mesija i reces sto cete momci, je l? Done. Mada je fin potez ovo for life, priznajem. Mnogo ljepse nego potpisao dvogodisnji ugovor il tako nesto.

    Mada sumnjam da ce dobit novi mandat, to bi bila katastrofica... najbolje jos da uzmemo tripletu 2021 i da zbog toga dobije novi mandat... A i mislim da mu sociosi dosta zamjeraju oko ovih dogadjaja sto se desavali i sto je odlucio da se odigra utakmica, ipak se na kraju oni pitaju... prvi potez (jos jedan common sense) je da se vrnu pare tim ljudima ili nesto tako, tu ima materijala za neki fini marketing da poboljsa sliku o sebi, ne znam jesu li to uradili - nisam procitao, a sumnjam da tako nesto ne bi osvanulo...

    Prica se za Suareza da mora da operise neku cistu, to ce uraditi tokom druge reprezentativne pauze da bi sto manje propustio, mada navodi iz Barse kazu da nemaju pojma o tome... Ja bi od sveg srca volio da je to uzrok svih njegovih problema na terenu, ali bojim se da nije ni blizu.
    Ozbiljan rebuilding ceka Barsu sledece ljeto.

    Elem, sledeca utakmica protiv Atletika, mi smo sve dobili ove sezone - sto me navodi da nema sanse da dobijemo Atletiko u Madrid... jos kad se Mesi smori kad se Argentina ne plasira na SP. Plus zero ulaznica za navijace Barselone na Wandu... eto mozda to bude neka motivacija, al sigurno da ce trebat masterclass Mesija i Injeste da se probiju Cholovi ratnici, kao i odlicne partije Pikea, Umtitija i MAtS-a... plus Semedo obavezno, samo da ne bude Roberto-Vidal kombo.

    Comment


    • Kakva je situacija sa Mesijevim ugovorom? Drugi klubovi mogu da ga potpisu vec u januaru ako do tad ne produzi, zar ne?
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Tako je. Imace mogucnost da pregovara sa drugim klubovima ako do tada ne potpise novi ugovor sa Barselonom.

        Ali, zvanicno je objavljeno da ce Mesi produziti ugovor tako da ne bi trebalo tu biti nekih problema.

        Comment


        • Originally posted by Ognjen View Post

          Ali, zvanicno je objavljeno da ce Mesi produziti ugovor tako da ne bi trebalo tu biti nekih problema.


          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Nije me dugo bilo da pišem o mojoj dragoj FC Barceloni. Tim nije nešto jak ali mi se čini da konačno ima odličnog trenera. U Ligi sve pobede osim protiv Atletica a i u tom meču je pobeda bila blizu. Jednostavno Valverde radi pravi posao. Neki potezi mi naravno nisu bili jasni. Recimo ne pružanje veće minutaže Denisu Suarezu ili stavljanje Gomesa u napadu, ali lik donosi rezultat. U meču protiv Bilbaoa, igralo je brzo, dosta konkretno. U odbrani nije bilo sjajno ali Gomes nije bio loš nikako. Iskreno, ja bi prodao Rakitića a ne Gomesa. Gomes je mlad i nije loš igrač i samo mu treba naći pravu ulogu u timu. Uz zamenu za reterda Piquea, vraćanje Dembelea u tim kao i dobrog igrača na sredini, ovo može biti ponovo ona Barcelona koja je drala sve redom bez pardona.

            Comment


            • Bolje da nisi ni pisa.

              Sent from my LG-H818 using Tapatalk

              Comment


              • Messiju veceras 600 mec u Dresu Barce[emoji38][emoji38][emoji123][emoji123][emoji123]

                Comment


                • Izgleda da ste se dogovorili sa Grizmanom za sledece leto

                  Comment


                  • Ako znam sto su navalili na njega... Junajtedu reaguj alo.

                    Pustimo Grizmana u Mancester i oni nama Marsijala
                    Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                    Comment


                    • Maskerano 4 nedelje out.
                      Pike i Umtiti malo pa suspenzija.


                      Top stvar sto makosmo Marlona
                      Tu je Vermalen, a vidjecemo sto ce bit sa Jeri Minom.

                      Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                      Comment


                      • sloboda ili ništa

                        Comment




                        • Najebali smo ga za El Clasico. Još 20 dana ima, Vermalen teško da može zdrav da ostane toliko, ostaje nada da će se Mascherano oporaviti na vreme. Inače će kontam Busquets igrati štopera

                          Comment


                          • Procitah da ce biti spreman do 23

                            Comment


                            • Pominje se dovodjenje stopera u januaru ako Maskerano ode. Mada ja mislim da stopera treba dovesti i ako Maskerano ostane jer prave zamjene nema za jednog od Pike - Umtiti.

                              Comment




                              • Kakve neistine.
                                26 puta pogođen okvir gola ove sezone, od toga 14 puta Messi. Neki drugi put bi dao 5 večeras, crna magija, nema šta drugo.

                                + opet nam poništiše čist gol, šta li gledaju ove sudije

                                Comment

                                Working...
                                X