Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jel mi verujete da posle 2 sezone ovo je prva tekma koju sam odgledao samo poluvreme

    zato mi dajte link cele tekme po mogucstvu sa bein sporta???

    Unapred zahvalan
    sigpic

    Comment


    • Nije beIN sports ali nadam se da ćeš se moći ovim poslužiti.

      Comment




      • Znao sam!!!

        Comment


        • Dobar gol Sandra koji je generalno više pokazao od El Hadadija u ovom periodu od kako su u prvom timu. Inače Ajaks opasno zaprijetio u drugom poluvremenu i ne može se reći da smo imali kontrolu tada.

          [VINE]Ob9iDYjFJE1[/VINE]

          Comment


          • Meni se dosta svidja to sto nam Sandro daje jednu drugaciju dimenziju, zbog svojih fizickih predispozicija

            Vreme je da se u potpunosti okrenemo El Clasicu sada. Ja bih licno bio zadovoljan i remijem, a utisak je da ta utakmica moze da ode bas na sve moguce strane

            Comment




            • Искочило на твитеру.

              Comment


              • Mathieu lijevo , Pique i Masche stoperi , Sule u prvoj !

                IDemo !!!!
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Bravo Leo

                  71 .
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment




                  • Spoiler
                    Last edited by p4p1; 09-11-14, 19:37.

                    Comment


                    • Pike jeste imao dosta problema sa formom u prethodne dvije sezone ali zaista bi bila katastrofa kada bi otišao u januaru. Ne vjerujem da još razmišlja o tome ali ako se njegova situacija ne popravi po pitanju statusa, sigurno da su veliki izgledi da već u narednom prelaznom roku zatraži transfer. Čini mi se kao da je ove sezone krenuo uzlaznom putanjom po pitanju forme ali za to mu je potreban i veći kontinuitet minuta na terenu. Dosta čudno Enrike vrši rotacije, Pike odigra dobru utakmicu i već sledeću je na klupi dok recimo Alveš i Pedro budu najgori na terenu ali bez obzira već sledeću su starteri. Za Pedra i mogu da razumjem s obzirom da Suarez nije mogao igrati a Montoja je sigurno mogao dobiti šansu. Martin će vjerovatno i otići u januaru. Nadam se da će Enrike tokom ove kraće pauze analizirati neke svoje poteze.

                      Evo i vijest da će Abidal po okončanju karijere dobiti funkciju u klubu.
                      Barcelona and Eric Abidal have a deal on his return when he retires. He will become sports director of the club's football schools. [md]

                      Comment


                      • Pique: "I feel great. Now two games with ESP and then I'll try to play as much as possible with Barça, make sure the coach believes in me."

                        Exit rumours?
                        Pique: "Barça is my life, I don't consider leaving. It's not because you miss two games... I'll keep on fighting for a spot."
                        ....

                        Comment


                        • Comment


                          • FC Barcelona @FCBarcelona · 6h
                            [BARÇA B] Adama Traoré renews contract until 2018
                            Od iduće sezone član prvog tima a što znači da će vjerovatno negdje na pozajmicu.

                            Montoja, kao što sam već rekao, odlazi u januaru.
                            Montoya has asked Barcelona to leave. His agent met today with sports director Zubizarreta. Player wants permanent deal. [md tv3]
                            Last edited by ognjen; 20-11-14, 16:32.

                            Comment


                            • Kad god vidim sliku Mascherana sjetim se kako mi je krivo bilo sto nije dosao u Real jer sam bio ubijedjen da ce doci godinu dana nakon Alonsa,nevjerovatan tandem su bili...

                              U svakom slucaju genijalan igrac i moje misljenje je da nikad u Barceloni nije koristen kako treba,na njegovu i na zalost mnogih
                              Last edited by AK47; 20-11-14, 19:20.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Potajno sam se nadao da će ga izabrati za kapitena prije početka sezone, svakako da zaslužuje traku.

                                Comment

                                Working...
                                X