Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • sigpic

      Comment


      • Jel realno da se ovoliko uvlace Mesiju u dupe? Auuu nevjera


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Bas debilno, prvo zasto lopta ima engleski naglasak kad je on Francuz, drugo reklama je o Mesiju bukvalno, a ovaj kao neki epizodista, trece je li ovo neka fora sa Cast Away, ako i jeste preglupa je, ocajan marketing
          sigpic

          Comment


          • Meni je ovo bas dno dna. Toliko su mu se zavukli u d... da je to strasno.

            Ej, predstavljas novog igraca a on sporedna prica, skroz nevjerovatno.

            Da je Utd u pitanju pa bi isto reagovao. Ovo je bas jadno


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Di Marzio javlja da pregovarate za Kantea.

              Ako sw taj transfer desi, vasa je LS

              Sent from my MI 6 using Tapatalk

              Comment


              • Kao da se na PES kupuje... Lenglet, Rabiot, Vilian... A u stvarnost sve sami raspadi.

                I jos Kante, ovaj klub je postao bez ikakve fillozofije.

                Umjesto De Ligta, mi uzimamo Lengleta... Iste pare.
                Umjesto da probamo Alkantaru ili Zorzinja ili bilo koga, mi cemo Rabiota koji je za klasu gori od Rakitica.
                Vilian... Jos kad vidim 60-70m... A daj tri puta vise i dovedi Azara.

                Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                Comment


                • Alkantara je ono sto treba, to je profil igraca koji je fit za Barselonu. Sa Kanteom nisam bas siguran da bi to dobro izgledalo.

                  Dobrodosao Lengle. Ja sam zadovoljan sa ovim transferom. Mina ce vjerovatno otici a Vermalen je vec u godinama i ima problema sa povredama ali Vermalena treba ostaviti ipak jos jednu sezonu. Tako da Pike, Umtiti, Lengle, Vermalen sto se stopera tice.

                  De Ligt bi kostao preko 50 miliona evra a mozda ga Ajaks ne zeli ni prodati bez obzira na ponudu kao sto ne zele De Jonga pustiti za kojeg je Barselona bas zainteresovana.

                  Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Barselona kreće još energičnije po Vilijana.
                    Na meti Blau-grane i Ajaxov De Jong.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Vilijan koliko god cijenili u Brazilu i Celziju,po.meni tipicna prevara od Igraca.
                      U celziju nikad nije pokazao kvalitet da rijesi utakmicu,a i sada na SP lise zadnje utakmice je odigrao dobro. D.Cousta je za njega majstor,to se vidjelo cim ga je zamijenio,al vise volio njega da vidim u Barci nego ovu prevaru.

                      Sent from my SM-G531F using Tapatalk

                      Comment


                      • Rafael Hernandez kaze da su netacne informacije da su poslate ove ogromne ponude za Vilijana. Barselona je zainteresovana za Vilijana ali nikakve ponude jos nisu poslane.

                        Comment


                        • Dolazi Malkom iz Bordoa umesto Vilijana koga Čelzi nije hteo da pusti.
                          Sve su to ok igrači, ali daleko je to od Neimara, nisu ni blizu njegovog nivoa.

                          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Osveta za ispadanje iz LS, bezobrazno ali jbg jaci kaci.

                            sigpic

                            Comment


                            • Samo ne znam da li je on uopste svestan kakvu je gresku napravio. Bas ce da se naigra... glupan

                              Comment


                              • Nije on ni zelio kazu u Barsu vec u Romu, vec Bordo nije zelio da ga proda Romi na kraju, vec samo Barseloni. Odvratne stvari bas, ali da se zajebao, zajebao se, odnosno zajebali su ga
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X