Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Чича, само Клаудио Маризио

    Не Меси јесте звериште, али оцењивати ко је бољи Роналдо или Меси доста иде ка субјективном пољу, неко ће реићи онако неко овако, али једно је тачно да се ради о два играча који су по мишљењу велике већине љубитеља спорта и фудбала, најбољи на свету. ;)

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Чича, само Клаудио Маризио

      Не Меси јесте звериште, али оцењивати ко је бољи Роналдо или Меси доста иде ка субјективном пољу, неко ће реићи онако неко овако, али једно је тачно да се ради о два играча који су по мишљењу велике већине љубитеља спорта и фудбала, најбољи на свету. ;)
      Jeste, tu pa tek ne bi trebalo da bude dileme

      Comment


      • Originally posted by p4p1 View Post
        Ma kakvi rekordi, ili statistika, ne odredjuju oni boljeg igraca. Svako ima pravo da preferira kog igraca hoce, izjava mi nikako nije navijacki ostrascena, vec krajnje objektivna, i prosto mi je neverovatno da neko moze drugacije da misli, ali dobro. Meni je bilo dovoljno kad su odavno navijaci Reala, a cenjeni forumasi (int.) poceli da priznaju, o tkz. ekspertima da ne pricam. Iznenadjen sam da se na ovom forumu, cini mi se, ne priznaje kao objektivna izjava. Moze se pricati o tome ko je imao bolju godinu i ko vise zasluzuje zlatnu loptu, mada se i tu slucaj gradi najvise na tome da je C.Ronaldo osvojio La Ligu, a Messi samo CdR (iako se prica o individualnoj nagradi, npr. po meni je najveca nepravda te nagrade bila kada su je dodelili Cannavaru, to i dalje ne mogu da shvatim), ali ne znam kako se moze pricati o tome ko je bolji igrac, sto se mene tice tu nemamo o cemu da pricamo, to bi bilo kao da ja pricam da je Kobe trenutno bolji od LeBrona, ili Durant, nisu, LeBron je trenutno najbolji kosarkas iako ga mrzim.

        Ali avaj, na kraju krajeva je potpuno besmisleno diskutovati o tome, necu ja sigurno ni tebe, a pogotovo nekog pristrasnog navijaca Reala u suprotno da ubedim. Svako ima pravo da misli sta hoce, to da li ja to misljenje razumem ili ne je, jelte, moj problem.
        Ja sam najpristrasniji simpatizer Reala ali smatram da je Messi bolji igrac,uvijek sam to smatrao,Ronaldo je kompletniji i sve,ali Messi je za jednu malu nijansu bolji...ja ne volim CR-a nesto posebno,a Messija ne mrzim sigurno

        Samo meni je smijesno govoriti o njemu kao sto to danas neki rade kao najboljem igracu ikada,ne kazem da nece biti,ali sada to nije sigurno.Evo brate Mundijal,gdje su Pele,Maradona,Zizu pa i veliki pravi,istinski Ronaldo pokazali ko su i sta su,on jos nije,cak se propisno obrukao s obzirom o kakvoj klasi pricamo.Nije da kazes eto on nema ekipu i to,ima jako dobru ekipu,Diego je sa duplo losijom osvajao Mundijal.Pa cak i taj CR je sada na Euru izgurao svoju repku do Spanije gdje su dali sve od sebe i ispali na penale,dok je Njemacka pregazila Messija i Argentinu.Polako i opusteno,da ga vidimo van sistema Barcelone i ja cu prvi da kazem da je najbolji ikada;)
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Најбољи икада, а да сам ја тог фудбалера гледао у преносу уживо је Зинедин Зидан. Човек је толико осећао игру да сам имао осећај да он има испланираних пет потеза унапред пре пријема лопте, како своја тако и својих саиграча, и такође пет потеза унапред након предаје лопте свом играчу. осим ако наравно није у завршници где се напад завршава, голом или промашајем.

          А о Месију или Роналду је можда бољ причати кад окаче копачке о клин, ко је био бољи, незахвално је у овом тренутку оцењивати...

          Comment


          • Ma i meni je nemoguce uopste govoriti o nekome ko ima 25 godina (a pocelo je i ranije) da li je on najbolji u ISTORIJI. Da ima potencijala da bude, ima, ali o tome cemo moci da pricamo tek za minimum nekih 10 godina.

            Sto se mene licno tice za mene je najbolji svih vremena Ronaldo, da ga nisu sjebale povrede mislim da bi o njemu ljudi pricali u rangu sa Peleom i Maradonom.. najtalentovaniji igrac kojeg sam ikada gledao i jedini koga nisam mogao da prestanem da volim i kad je presao u Real. Jednostavno ne mozes, a da ne gotivis tog coveka.. Veliki Luis Nazario de Lima Ronaldo
            Last edited by p4p1; 11-12-12, 18:06. Reason: typo

            Comment


            • http://bhfudbal.ba/ino-fudbal/europa-svijet/item/2881

              Naletih na ovo, ne znam da li ste videli, ali ono
              Stvarno kompleksi Madriđana rastu kako se blizi dodela Zlatne Lopte, koja ce naravno opet otici Messiju... Smešno
              Last edited by bjelaksson[YNWA]; 11-12-12, 19:33.

              Comment


              • http://www.sportske.net/vest/medjuna...rd-107147.html

                Аха бато, нови челеџ

                Comment


                • Bitno da smo mi navijaci Reala pristrasni.

                  Real je klub koji gotivim jos od malena i to kada su igrali Roberto Carlos pravi Ronaldo Figo Guti Raul Zizu Helgiuera Kasiljas i mnogi jos. Barsu nikada nisam gotivio i nikada necu moci takav klub da gotivim ali da su najbolji na svetu pa jesu ali svako ima svoje misljenje na tu temu svakako.

                  Mesi vs Ronaldo po svim kvalitetima biram Mesija i boli me dupe to sto je Barsa veliki rival Reala. Da Ronaldo neigra u Realu sve ovo i nebi bilo toliko bitno. A ja bi svakako tvrdio da je Mesi bolji od Kristijana.
                  sigpic

                  Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                  Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                  Without error there can be no brilliancy.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    http://www.sportske.net/vest/medjuna...rd-107147.html

                    Аха бато, нови челеџ
                    Koja je ovo propaganda

                    Mozda i obori 2014. ako bude bila Argentina u grupi sa zemljama tipa Azerbejdzan, Severna Koreja, SRBIJA

                    Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                    Comment


                    • Ништа лично, вези слично

                      Comment


                      • Micko majiiii

                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=668664

                          Comment


                          • Nego, druze, jesi li ti procitao komentare

                            Ovaj je dobar
                            "ima kod mene u klubu Rajko Haubica , on je dao 97 golova u sezoni. Sve uredno u dokumentaciji ima Djordje Čvarkov glavni arhivator!"
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Originally posted by Larisa View Post
                              Nego, druze, jesi li ti procitao komentare

                              Ovaj je dobar
                              "ima kod mene u klubu Rajko Haubica , on je dao 97 golova u sezoni. Sve uredno u dokumentaciji ima Djordje Čvarkov glavni arhivator!"
                              sta sve nece nalupati

                              Comment


                              • De sad su svi dali preko 80 golova. Jos samo da iskopaju nekoga iz Burkine Faso...
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X