Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mi ovde komentarisemo o golovima koje je Mesi dao za 2012 god i koja jos nije zavsena ali protiv Reala ima posebnu motivaciju

    Comment


    • http://sportal.rs/news.php?news=88484

      Огласио се и велики брате међу нападачима, звериште од човека поводом овог рекорда Месија

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        http://sportal.rs/news.php?news=88484

        Огласио се и велики брате међу нападачима, звериште од човека поводом овог рекорда Месија
        Koliko je on ljubomoran, pa to nije normalno Hypocrisy at its best!

        Inace, trenutno od 23 Ligaska gola, Messi je dao JEDAN iz penala, a da ne pricam tek prosle godine, Ibra je zajebao sve koliko je penala imao u Milanu.. stvarno da covek ne poveruje kakvih sve moralnih nakaza ima na ovom svetu.

        Comment


        • Ibrahimovica nikada nisam volio, previse narcisoidan je to lik. Dijete u dusi, ali ono razmazeno balavce. Sta god da neko uradi, uvijek bi on to 3x bolje uradio... smijesan lik zaista. Da ne pominjem to sto je naredio saigracima u PSG-u da uvijek samo njemu dodaju da bi on zabio.

          Inace, da covjek skine kapu Leu. 86 golova... bolesno zvuci. Odakle samo nalazi motivaciju da trpa sve ove godine, to mi nikad nece biti jasno.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Ја би Ибру окарактерисао као огромног егоцентика, то би било довољно....

            Comment


            • nije mogao da podnese Ibrahimovic dok je igrao u Barsi da je Messi glavna zvezda kluba,a ne on pa zato prica koje kakve gluposti,a on te golove ne moze postici ni za 3 sezone koliko je Messi dao za 2012 god i zato Ibra gledaj i placi do sutra sta radi majstor ove igre
              Last edited by ledeni 80; 11-12-12, 06:28.

              Comment


              • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=667965 ово је ћалац, сви остали су смех

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=667965 ово је ћалац, сви остали су смех
                  Da, ali iz Zambije kazu da taj rekord nije official Ali ok, ako je dao toliko, svaka mu cast

                  Fermin (ex-Cordoba): "Too old to prosecute, so can admit Madrid paid us to beat Barça in 1972. Some got more in day than in whole year"

                  note: due to cordoba beating barcelona in 1972, with a controversial penalty, madrid won the league that year
                  Znaci i 1972. su se sluzili Francovim trikovima

                  Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                  Comment


                  • Матори, дај ти на фудбалу у крају 107 голова за годину дана и ја те пољубим у стопало
                    Мсм глупо је причати о мајсторству Месија, и мени просто изгледа смешно када га ви овде величате, мсм има ли смисла величати таквог неког играча, па дете од три године зна која два фудбалера су најбоља - Меси и Роналдо, кога више воли зависи од убеђења свог тате ко је бољи.
                    Али зато ћемо да величамо овог господина из ни мање ни више, Замбије, дооооокторе
                    Last edited by Brajkula; 11-12-12, 15:21.

                    Comment


                    • Pogresne zakljucke uzimate. NIKO NIJE GLAVNA ZVEZDA U BARSI! Razlog zasto je taj klub uspesan je sasvim jednostavan ali koliko vidim nije svima jasno zasto. Uspesni su zato sto nisu egocentricne budale. Gledaju prvo klub pa sebe. Niko tamo nije zvezda. Ibra je hteo da bude i zato je pukao. Nervira ga sto je sad Barsa toliko uspesna a da on nije tu i da je prosto morao da ode iz kluba podvijenog repa. Udarilo mu na prokletu sujetu.

                      Mesi je lud igrac. Ali jedini rekord koji on nece oboriti jeste najvise golova na Svetskom prvenstvu. To tesko da moze ... Ali sve ostalo moze i navijam za njega da to i uradi . Odlican igrac. Perfektan stil...
                      sigpic

                      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                      Without error there can be no brilliancy.

                      Comment


                      • Ма само Годфри Читалу, бре

                        ЕДИТ: Ево га тебриште, залама дечаке

                        Last edited by Brajkula; 11-12-12, 15:35.

                        Comment


                        • A tu vest su iskopale ni manje ni vise Madridske novine

                          Inace, 90% nas nije culo za ovog igraca do danas, u tih 90% sam i ja.

                          Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                          Comment


                          • Originally posted by Phenom View Post
                            A tu vest su iskopale ni manje ni vise Madridske novine

                            Inace, 90% nas nije culo za ovog igraca do danas, u tih 90% sam i ja.
                            90%? Voleo bih da upoznam tih 10% koji su culi za njega Ma zezancija, iskopali bi Madridjani i neki rekord iz p.n.e. ako treba, ne obracam paznju na takve stvari.

                            Originally posted by Brajkula View Post
                            па дете од три године зна која два фудбалера су најбоља - Меси и Роналдо, кога више воли зависи од убеђења свог тате ко је бољи.
                            Ne bih se slozio, mislim da je svakom objektivnom navijacu to pitanje reseno jos pre dve-tri godine, ja licno ne mogu da shvatim nikoga ozbiljno ko tvrdi da je C. Ronaldo na nivou Messi-a.

                            Comment


                            • Originally posted by p4p1 View Post
                              Ne bih se slozio, mislim da je svakom objektivnom navijacu to pitanje reseno jos pre dve-tri godine, ja licno ne mogu da shvatim nikoga ozbiljno ko tvrdi da je C. Ronaldo na nivou Messi-a.
                              А јој брате....дај да не започињемо. ;)
                              Ако ћеш искрено мени су пре Месија и Роналда играчи попу Ћавија, Пирла, Инијесте, јер готивим такве играче. Али рећи да је Меси нешто испред Роналда је навијачки острашћена изјава. Боли ме парак и за Барсу и за Реал, али брате....ок сад ћеш ти о неким рекордима, али није све у томе.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                А јој брате....дај да не започињемо. ;)
                                Ако ћеш искрено мени су пре Месија и Роналда играчи попу Ћавија, Пирла, Инијесте, јер готивим такве играче. Али рећи да је Меси нешто испред Роналда је навијачки острашћена изјава. Боли ме парак и за Барсу и за Реал, али брате....ок сад ћеш ти о неким рекордима, али није све у томе.
                                Ma kakvi rekordi, ili statistika, ne odredjuju oni boljeg igraca. Svako ima pravo da preferira kog igraca hoce, izjava mi nikako nije navijacki ostrascena, vec krajnje objektivna, i prosto mi je neverovatno da neko moze drugacije da misli, ali dobro. Meni je bilo dovoljno kad su odavno navijaci Reala, a cenjeni forumasi (int.) poceli da priznaju, o tkz. ekspertima da ne pricam. Iznenadjen sam da se na ovom forumu, cini mi se, ne priznaje kao objektivna izjava. Moze se pricati o tome ko je imao bolju godinu i ko vise zasluzuje zlatnu loptu, mada se i tu slucaj gradi najvise na tome da je C.Ronaldo osvojio La Ligu, a Messi samo CdR (iako se prica o individualnoj nagradi, npr. po meni je najveca nepravda te nagrade bila kada su je dodelili Cannavaru, to i dalje ne mogu da shvatim), ali ne znam kako se moze pricati o tome ko je bolji igrac, sto se mene tice tu nemamo o cemu da pricamo, to bi bilo kao da ja pricam da je Kobe trenutno bolji od LeBrona, ili Durant, nisu, LeBron je trenutno najbolji kosarkas iako ga mrzim.

                                Ali avaj, na kraju krajeva je potpuno besmisleno diskutovati o tome, necu ja sigurno ni tebe, a pogotovo nekog pristrasnog navijaca Reala u suprotno da ubedim. Svako ima pravo da misli sta hoce, to da li ja to misljenje razumem ili ne je, jelte, moj problem.
                                Last edited by p4p1; 11-12-12, 17:22. Reason: typo

                                Comment

                                Working...
                                X