Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Odg: FC Barcelona ~ Mes Que Un Club ~

    [quote author=Liverpool FC link=topic=2721.msg158777#msg158777 date=1282587005]
    Ko ga jebe,ide u klub u kome drze Vilju na klupi... (citaj sta je sa mozgom).
    [/quote]

    Ko je rekao da Barsa drzi Vilju na klupi!?
    Vilja je u subotu upisao prvi nastup za Barsu.

    Comment


    • #47
      Odg: FC Barcelona ~ Mes Que Un Club ~

      [quote author=Funkerman link=topic=2721.msg158781#msg158781 date=1282588154]
      Mascherano koliko znam ima ugovor do 2012 ,pa ako ne zeli da igra nek' izvoli , cisto sumnjam da ce ga Barcelona zeliti nakon 2 godine neigranja (%fsd%&j
      [/quote]

      Ima ugovor do juna 2012. &+I}\
      Tako da bi bilo nerealno da Liverpool trazi vise od 25m...

      Comment


      • #48
        Odg: FC Barcelona ~ Mes Que Un Club ~

        [quote author=phenom link=topic=2721.msg158889#msg158889 date=1282600921]
        Ne ide u Barselonu zbog sebe,ide zbog porodice.Sam je milion puta rekao da mu je porodica nezadovoljna sa zivotom u Engleskoj,kako svaki dan pada kisa,da oni nigde ne idu bez njega,i da samo on zna Engleski,tj. njegova zena ne moze nista bez njega.
        Sad,da li je to maska ili sta vec...ne interesuje me privatni zivot,samo fudbal.
        [/quote]

        Prvi bold *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
        Drugi bold &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

        A Franko, a Realu pomaze drzava, a pedofilija od strane igraca Reala?
        Kratke si pameti.

        Comment


        • #49
          Odg: FC Barcelona ~ Mes Que Un Club ~

          Pa sto se tice Reala i njihovih igraca,sve me zanima,jer taj klub mrzim vise od bilo cega na svetu,kao i sve igrace u njemu,i strucni stab,i trenera,i cistacice i sve.
          Kada bi neko koga znam presao u Real,ne bih vise progovorio sa njim,nikad u zivotu...

          Comment


          • #50
            Odg: FC Barcelona ~ Mes Que Un Club ~

            Mene najvise nervira ovaj odvratni nacin dovodjenja igraca iz Engleske u Barcu. Zasto fino kao sto ste kesirali Villu tako ne kesirate i Mascherana i Cesca,a ne ovako odvratnim putem, Macherano prijeti nece igrati,onda preko novina izjavljuje nesto,. Cesca ste mogli dovesti da ste iskesirali 70 miliona,a umjesto toga svi redom nesto se javljaju Puyol,Xavi,Iniesta,Pique.... Cesc ovo, Cesc ono, samo da mi popustimo. " Cesc je rob u Arsenalu", "Cesc na silu igra u Arsenalu", " Cesc je ostao ali doce kad tad"... #&^Dk* #&^Dk* #&^Dk*

            Comment


            • #51
              Odg: FC Barcelona ~ Mes Que Un Club ~

              Ma kakav crni Real... mogu oni svake godine dovesti 10 igraca, ovih " dobrih " , mi dovedemo 2, ali bas da valjaju i uvijek osvojimo... Realu ne prognoziram osvajanje Primere tamo negdje do 2025. godine

              Mes que un club !
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • #52
                Odg: FC Barcelona ~ Mes Que Un Club ~

                [quote author=Funkerman link=topic=2721.msg158968#msg158968 date=1282649988]
                Mene najvise nervira ovaj odvratni nacin dovodjenja igraca iz Engleske u Barcu. Zasto fino kao sto ste kesirali Villu tako ne kesirate i Mascherana i Cesca,a ne ovako odvratnim putem, Macherano prijeti nece igrati,onda preko novina izjavljuje nesto,. Cesca ste mogli dovesti da ste iskesirali 70 miliona,a umjesto toga svi redom nesto se javljaju Puyol,Xavi,Iniesta,Pique.... Cesc ovo, Cesc ono, samo da mi popustimo. &quot; Cesc je rob u Arsenalu&quot;, &quot;Cesc na silu igra u Arsenalu&quot;, &quot; Cesc je ostao ali doce kad tad&quot;... #&amp;^Dk* #&amp;^Dk* #&amp;^Dk*
                [/quote]

                A budimo realni, sta od toga nije istinito ?

                Nije sam milion puta rekao da bi najvise volio da se vrati u Barcu ?
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • #53
                  Odg: FC Barcelona ~ Mes Que Un Club ~

                  Real ce ove, a najkasnije sledece osvojiti titulu i dominirati u Spaniji.
                  Moze opklada %QWT&amp;W

                  Comment


                  • #54
                    Odg: FC Barcelona ~ Mes Que Un Club ~

                    Ja sam ubedjen da Real osvaja sledece sezone titulu,ove godine ce im trebati vreme da se uigraju,poklope kockice itd,mada postoji velika sansa i za ovu godinu,ipak Barca mi je ove godine prvi favorit.

                    Comment


                    • #55
                      Odg: FC Barcelona ~ Mes Que Un Club ~

                      [quote author=dallee link=topic=2721.msg158970#msg158970 date=1282650041]
                      [quote author=Funkerman link=topic=2721.msg158968#msg158968 date=1282649988]
                      Mene najvise nervira ovaj odvratni nacin dovodjenja igraca iz Engleske u Barcu. Zasto fino kao sto ste kesirali Villu tako ne kesirate i Mascherana i Cesca,a ne ovako odvratnim putem, Macherano prijeti nece igrati,onda preko novina izjavljuje nesto,. Cesca ste mogli dovesti da ste iskesirali 70 miliona,a umjesto toga svi redom nesto se javljaju Puyol,Xavi,Iniesta,Pique.... Cesc ovo, Cesc ono, samo da mi popustimo. &quot; Cesc je rob u Arsenalu&quot;, &quot;Cesc na silu igra u Arsenalu&quot;, &quot; Cesc je ostao ali doce kad tad&quot;... #&amp;^Dk* #&amp;^Dk* #&amp;^Dk*
                      [/quote]

                      A budimo realni, sta od toga nije istinito ?

                      Nije sam milion puta rekao da bi najvise volio da se vrati u Barcu ?
                      [/quote]

                      Ajd nadji mi kada je Cesc rekao da mu je lose u Arsenalu, da igra na silu i kada je rekao da hoce da ide u Barcu a Arsenal mu neda .

                      Comment


                      • #56
                        Odg: FC Barcelona ~ Mes Que Un Club ~

                        Objasnite mi zasto se palite!?
                        Vi mislite da je svaka transfer vest tacna?
                        Da razni intervjui Daily Maila,The Guardiana,Goal.coma,El Munda Deportiva,Sporta(spanskog),Marce,AS-a,Tuttomercatoweba,corriere dello sporta tacna!?
                        Puyol i Xavi su nedavno demantovali na svojim sajtovima(blogovima) da su bilo sta od onih intervjua na goal.comu i Daily Mailu rekli...
                        Novinari(novine) pisu svasta,to i jeste sustina,vidis naslovnu stranu,npr. Ibra u Milanu sledece nedelje...bomba leta,i naravno da ce te naslov privuci,i kupices novine,a u tekstu ustvari ukapiras da jos nista nije gotovo,i da su to samo nagadjanja...
                        I Barsa ne moze da ponudi Liverpoolu vise od 25miliona za Maskerana,zato sto on toliko ne vredi,jeste on ok igrac,i sve...ali ostalo mu je 2 godine ugovora...

                        Comment


                        • #57
                          Odg: FC Barcelona ~ Mes Que Un Club ~

                          [quote author=Layzick link=topic=2721.msg159040#msg159040 date=1282656715]
                          Ja sam ubedjen da Real osvaja sledece sezone titulu,ove godine ce im trebati vreme da se uigraju,poklope kockice itd,mada postoji velika sansa i za ovu godinu,ipak Barca mi je ove godine prvi favorit.
                          [/quote]

                          Samo hocu da vidim lep fudbal.Nista vise.
                          Posle 2 godine,potrosenih priblizno 350miliona eura,15(16) novih igraca,i trener koji kosta klub 60-75 miliona eura...red je da se osvoji neki trofej...A svi znamo da neki klub ne moze da dominira vise od 2-3 godine u svojoj zemlji,kako u Evropi.
                          Naravno,Barsa ima taj kostur tima,to je jedina razlika od drugih...kao i Chelsea.

                          Comment


                          • #58
                            Odg: FC Barcelona ~ Mes Que Un Club ~

                            http://www.rts.rs/page/sport/ci/stor...%BF%D1%83.html

                            Rts:
                            &quot;У Барселони не заборављају бивше асове. Године које је провео у Барсином дресу, и магију коју је показивао за пет година, тешко да ће било ко заборавити. Роналдињо се враћа на Камп Ноу.&quot;

                            Comment


                            • #59
                              Odg: FC Barcelona ~ Mes Que Un Club ~

                              [quote author=mr.gold link=topic=2721.msg159037#msg159037 date=1282655689]
                              Real ce ove, a najkasnije sledece osvojiti titulu i dominirati u Spaniji.
                              Moze opklada %QWT&amp;W
                              [/quote]

                              Moze, moze ;)
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • #60
                                Odg: FC Barcelona ~ Mes Que Un Club ~

                                [quote author=phenom link=topic=2721.msg159048#msg159048 date=1282657303]
                                Objasnite mi zasto se palite!?
                                [/quote]


                                Kad ti to kazes, to onda nema nikakvu tezinu

                                Comment

                                Working...
                                X