Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dajte kakvi su to treneri tata tito kike valverde. Pa ljudima treba vrhunsko veliko i karizmaticno ime, ekipu punu zvijezdi i ozbiljnih igraca, ne mogu treneri klubova sa sredine tablice.voditi. jednostavno im treba veliko ime.u svlacionici za trenera to je valjda tako, prirodna selekcija.
    Last edited by Mrkela; 20-07-20, 10:01.

    Comment


    • Iako rezultatski nebitna utakmica, Riqui Puig me odusevio igrom danas.

      Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

      Comment


      • Mora mali startovat uz Fatija u LS.

        Treba ta brzina i hitrost. Dembele se isto vratio treninzima, vidjece se odma protiv Napolija kako ce proc.. samo se nadam da Setien sad ne izbaci Puca i Fatija iz startnih radi Grizmana i Vidala...

        Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

        Comment


        • Pitanje koja sudbina očekuje Setijena i dal će biti glavnokomandujući u pohodu ka Ligi prvaka.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Kakav je mali Emerson kao desni bek?

            Comment


            • Ne znam ali vidim da se pominje 30m i da ga Milan hoce.

              Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

              Comment


              • Arthur is negotiating the termination of his contract with Barça. [cat radio]
                Arthur nece da se vrati iz Brazila. Bez obzira na sve on je duzan da odigra do kraja ovu sezonu u Barci. Tako je uostalom i sam rekao kada je ozvanicen transfer.

                Comment


                • Ko je kriv sad? Kako se ovo ODJEDNOM desilo? Ah da.

                  Barsi kad ode Mesi, ako budu imali pad u fudbalu kao Milan bice odlicno, a ako ostane Bartomeu jos... pa borba za deseto mjesto ce bit premija.

                  Comment


                  • Ocekivano. Mislim da ce ih Poketinjo preuzeti

                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Dokle ne bude kompletna ostavka uprave, svaki trener koji ima iole malo mozga bi trebao da se kloni ovog kluba.

                      Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

                      Comment


                      • Xavi je jos ranije rekao da nece pod ovim uslovima doci u klub.

                        Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                        Comment


                        • Prvi put u poslednjih 12 sezona da se bez titule zavrsi sezona.

                          Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                          Comment


                          • Kakav amater je ovaj Semedo,kako je taj dospeo do Barselone...

                            Comment


                            • Analogija kao sa onim glupim Tumbakovicem, izvede tim sa 6 centarhalfova na Marakani protiv Portugalije i onda primi 4 komada.

                              Isto tako ovaj "strucnjak" od jedne Barselone pravi inferioran tim u startu povucen u blok, odnosno bunker od 8 igraca.
                              Trener Bajerna je blistao od srece kada je video "genijalnu" postavku ovog anonimnog morona koji je ocigledno zalutao na Camp Nou.

                              Naravno, takav "strucnjak" nikada i ne bi dobio sansu da vodi Barselonu da klub nije truo do same srzi.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Ide paljba na igrace, Setien i osoblje... a gospoda iz uprave su lagani, veli razmisljaju da sazovu izbore za novu upravu kluba, al samo razmisljaju... a da imaju obraza, svi kolektivno ostavke odma da daju i da ne brukaju klub vise.

                                Nego, uprava na stranu, od ovog sastava Barselone, ko treba da ostane, ko treba da ode? @ognjen eto tebe tagovah jer ne znam ko jos navija za Barsu, a mogu se naravno svi ukljucit. Kakav bi sastav trebao izgledati za sledecu sezonu? Para se naravno nema dokle se ne prodaju ovi panjevi iz ekipe, a ti isti panjevi nece da idu jer primaju velike plate, zacarani krug.

                                Ja mislim da tesko mogu nabrojat 11 igraca koja trebaju da ostanu u klubu. MAtS, Pike, Buskets, De Jong, Puc, Fati, Mesi.
                                Ko definitivno treba da ide? Ajde da ne nabrajam ove malo manje nebitne igrace, ali Alba, Suarez i Rakitic pod hitno.
                                Evo za sledecu sezonu; MAtS; - - Pike -; De Jong, Pjanic, Puc; Mesi, -, Fati.
                                Dembeleu dat jednu poslednju sansu, ako ne moze ni sledece sezone da ostane zdrav, da se ne ljubimo no cao prijatelju.
                                Kutinja ne ostavljat ni pod razno. Grizmana isto unovcit, ne uklapa se. Siguran sam i da se Serhi ROberto moze uvalit nekom Engleskom klubu. Vidal isto mici.
                                Lengle i Semedo mogu bit rezerve, jedan od Araujo/Todibo isto rezerva. Firpa prodat, vratit onoga Kukuljeru ako ikako mogu (ne za startera ili da, sto da ne, ne moze gore bit). Buskets rezerva. Alenju vratit, pruzit mu sansu. Nemam pojma ko moze igrat LB, RB, CB, CF.
                                U napad ne znam, dovodit neke brze igrace... pa cak i Adame Traoru ako treba, da barem se moze istrcat ta kontra. Svi najbolji timovi imaju ozbiljne brzance/trkace u napad - Pul (Salah, Mane), PSZ (Nejmar, Mbape), Siti (Sterling, Marez, pa cak i Foden i do maloprije Sane, Jesus), Bajern (Koman, Gnabri).
                                Pedrovo kretanje bez lopte u zlatnoj eri Barselone je upravo profil igraca kakav Barsi, a posebno Mesiju treba.

                                Comment

                                Working...
                                X