Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Riki Puig me odusevio, kako ima samo dobar prijem lopte i dobre odluke kome da doda loptu.

      Kaze Valverde da nije siguran hoce li Rakitic ostati, znaci ipak postoji opcija da on ode.

      Comment


      • Agreement for the termination of Pep Segura's contract

        The Sporting Manager Football leaves Barça
        https://www.fcbarcelona.com/en/footb...fd5ba95e24ab6f

        Comment


        • Ovo je odlicna vest za vas, jel tako?

          Sent from my MI 6 using Tapatalk

          Comment


          • Naravno da jeste.

            A juce je ovo objavljeno.

            Comment


            • Jos da Valverde ode i sreci nema kraja

              Sent from my MI 6 using Tapatalk

              Comment


              • Arsen Venger je idealan za Barselonu.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Cekamo Cavija.

                  Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

                  Comment


                  • Vissel Kobe - FC Barcelona, 11:00h

                    Ter Stegen; Semedo, Araujo, Lenglet, Alba; Busquets, Rakitic, Riqui Puig; Rafinha, Griezmann, Collado

                    Comment


                    • Comment


                      • Gledao sam delove prvog poluvremena, neverovatna inferiornost Barselone u pojedinim trenucima.
                        Izgubljena lopta ispred šesnaesterca, profesor Inijesta i još par utisaka zaokružuju sliku o debeloj nekompetentnosti Valverdea.

                        Veliki problem Barselone su očigledne fudbalske neznalice u upravi, od idiotskih dresova, preko neadekvatnog trenera, evidentni su problemi u tom klubu.
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Sve je to tačno, al ja ne bi pridavao neki značaj tim revijalnim utakmicama na početku sezone, pa još sa kombinovanim timom i rezervistima, bez četvorice standardnih prvotimaca...Nema nekog takmičarskog duha u igračima niti nekih taktičkih ambicija kod trenera. Igra se tek toliko da se ne napravi neki skandalozan poraz, kao napr. Real od Atletika... Mislim da su i rezervisti svesni da im ne vredi da se prviše trude i dokazuju na terenu kad se u Barsi tačno zna ko kosi a ko vodu nosi. Šta vredi napr. Rakitiću što je bio sasvim korektan u tim probama, dao je i extra golčinu, al dugoročno trener već najavljuje da će takav vrsni igrač i nezamenljivi prvotimac zadnjih 4-5 godina biti na ledu. Kao, moraće da se izbori za minutažu...
                          No, videćemo pravu Barsu kad počne prvenstvo. Često su znali da početak prvenstva odigraju na vrhunskom nivou, pa i sa desetak pobeda u nizu... Ko zna, možda Kutinjo ostane i eksplodira, mislim, u pozitivnom smilu...Možda se Grizman brzo uklopi, Mesiju ne opada motivacija i preko tridesete...igračine su to.
                          Last edited by TopMix; 30-07-19, 19:36.

                          Comment


                          • Comment


                            • Bivši Betisov perspektivni levi bek Junior Firpo je potpisao za Barsu.
                              Barselona ga je platila 18 miliona evra + 12 miliona evra kroz varijable.
                              S obzirom na dananje tržište, može se reći da je ovo dobar posao Barselone.

                              Comment


                              • Gledao neko utakmicu protiv Napolija?

                                Kako je Firpo odigrao?

                                Comment

                                Working...
                                X