Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cou je spreman za Kinu i treba da bude zadovoljan ako ga neko uopste zeli.

    Comment


    • Philippe Coutinho je jedan od najboljih igrača na svetu, nema dileme uopšte oko toga.
      Gde god bude igrao biće to veliki plus za taj klub, uključujući i Barselonu, ako ostane.

      Jirgen Klop je svojevremeno svim silama pokušavao da ga zadrži, ali mu nije uspelo.
      Izuzetan, izuzetan igrač, Coutinho.

      Spoiler














      Last edited by La Jugoslavia; 16-07-19, 14:11.
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Bila bi zanimljiva situacija (ali verovatno finansijski neizvodljiva) da se Neimar vrati, a da ostanu i Dembele i Kutinjo. S jedne strane trener bi mogao biti ponosan što ima takvu konkurenciju u navali (pored Grizmana, Suareza, Mesija, Malkoma) što je za igru na tri fronta itekako poželjno, al s druge strane retko ko od njih bi bio u glavi generalno spreman da bude igrač za rotacije. E sad, da li trener to može da napakuje, da im objasni da su oni samo deo ekipe i da treba da budu zapeti ko praćka kad dobiju svoju minutažu u nekim presudnim trenucima utakmice i da je rešavaju na najbolji mogući način ... teško, gotovo nemoguće..
        Isto je tako pitanje sa srednjim redom, da li su Rakitić (ako ostane) i Buskets spremni i voljni da se rotiraju sa De Jongom, Arturom, Vidalom, Alenjom...
        Jbg, da je došao i De Liht, bila bi gužva i u zadnjem redu, pored Pikea, Umtitija i Lenglea. Najmanja je frka kod bekova. Roberto i Semedo nemaju problem da se povremeno menjaju na desnoj strani. Jedino je Žordi Alba po levoj strani još uvek sam sebi konkurencija, dok trener moli boga u svakoj utakmici da se ne povredi.

        Comment


        • Ako se za transfer Nejmara dadnu neke nenormalne pare onda ce se samo uciniti usluga PSG-u. Uspjece da vrate dio novca i uz to se rijesiti igraca koji ne zeli vise da igra za PSG. Samo Kutinjo u PSG a Nejmar u Barsu, to bi jedino bilo ok.

          I Tuhel potvrdio da Nejmar hoce da ide. Kaze da je to stvar izmedju Nejmara i kluba i da oni to treba da rjesavaju.

          Comment


          • Ja nzm da je uprava rupa pa ce dovesti neymara za iste pare ili sl.
            Ovaj sastav bio super samo sto je valverde to ne igra napadački fudbal

            Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

            Comment


            • Eto procitah da je Cutinjo ispisao djecu iz vrtica a sto moze biti znak da odlazi iz Barse[emoji30]

              Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

              Comment


              • Za onaj "mogući sastav" Barse moglo bi se filozofski reći: da, sve je moguće
                Pitanje je kakva će uloga biti namenjena Grizmanu. U napadu svakako, al da li bi on trebalo da bude nešto kao klasični centarfor, sidraš kao Suarez ili nešto drugo? Imaće trener glavobolje da ga uklopi na najbolji mogući način kako bi maksimalno iskoristio sve njegove potencijale. Primer Kutinja: nije bio maksimalno iskorišćen u taktičkom smislu, pa iz tog razloga se stekao utisak da se ne uklapa u barsinu koncepciju igre. U svakom slučaju, Barsa nebi smela da se odrekne Kutinja, predobar je igrač...Da li je pravo mesto za njega u srednjem redu ...

                Comment


                • Slažem se da ogroman deo krivice za neuklapanje Kutinja ide na račun Valverdea.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Najveci krivac je iskljucivo on,jer mu nije nasao poziciju na koju da igra,i jos tjerao da se vraca da pomaze beku,jer messi i suki lade pivo na drugoj strani terena.
                    Ma iskreno posle ispadanje iz LS,ja sam se zacudio sto ga je uprava zadrazala. Dvije godine za redom gubis dobijenu utakmicu,po meni tebi nema mjesta u tom klubu vise. Eto vidjecemo sto ce da napravi sa Grizmanom,po meni nista. Sem ako de Jong ne proradi sa arturom,jer inace opet ce biti ista prica ko prosle godine.

                    Comment


                    • Comment


                      • Nije Cou kriv sto je forsiran na poziciji koja mu ne odgovara u potpunosti. Videli smo na Copa America kako on ume da vuce loptu i da je iznese pritom stvarajuci prostor ya ostale saigrace. Ali mislim da su ga navijaci vec dovoljno isprozivali da ni on sam ne zeli vise biti u Barsi. Zato je najbolje i za njega i za nas da dodje do nekog dogovora sa PSG-om. Mi dobijemo Neya a oni Coutinha i neke pare ili i Rakitica, sto je jos bolje za nas.
                        MESSI 10

                        Comment


                        • Iskreno, mislim da je Kutinjo itekako igrao na "svojoj" poziciji. Valverde jeste odgovoran za neke stvari ali treba biti realan i reci da ima i do lose forme Kutinja. On je igrao na poziciji veznog igraca, na lijevoj strani, i na poziciji lijevog krila povremeno. To su pozicije koje bi trebalo da mu odgovaraju.

                          Nije on ni na Kopi bio dominantan koliko je trebalo da bude s obzirom da nije bilo Nejmara.

                          Comment


                          • Japan Tour 2019

                            Comment


                            • Po meni trenutno u Barci nemas igraca sem mesija koji moze dati gol vam 16m,ako kutinja prodaju... Ja znam da je dosta placen,al niko od igraca koji je dosao nije pokazao u prvoj sezoni ni neymar ni Suarez ni dembelea a ranije ni Anri eto i aleksis...
                              Jako bi bio razočaran ako ga prodaju

                              Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

                              Comment


                              • 12:30 protiv Celzija,prenos na Sk

                                Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X