Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valverde ima podrsku igraca, to mi je jedno od objasnjenja ovoga.

    Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

    Comment


    • Ne znam, prosto nevjerovatno.

      Miki28
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • The squad was fundamental for Valverde’s renewal. Heavyweights in Barcelona’s dressing room are delighted with the coach. [sport]
        Nije uopste iznenadjujuce jer je Bartomeu najavljivao da ce ponuditi Valverdeu novi ugovor.

        Comment


        • Bas gorim vijestima se nisam mogao probudit.

          Sent from my Mi A1 using Tapatalk

          Comment


          • Nerealno da ce Mesi provesti jos fudbala kod ovog

            Comment


            • Comment


              • Sledece cetiri utakmice:

                Lion
                Sevilja
                Real
                Real

                I sve u gostima.

                Comment


                • Buskets otvorio Twitter nalog, mnogi su mislili da se to nikad nece desiti.

                  Comment


                  • Sta mislite sta ciniti posle Mesija? Moje skromno misljenje je da nas mogu spasiti dve stvari:
                    prva- Mbappe-razlog je to sto jedino on od ovih mladjih igraca na svakoj utakmici pravi razliku, vec sad je klasa a tek ce biti..plus bi sa Dembeleom imao dobar odnos a i po bokovima bi bili superbrzi..
                    druga: da ponovo pocnemo da se oslanjamo na igrace iz la masije..ali da se oslanjamo a ne da budu popuna rostera..ako nista drugo bar svi znaju sa loptom i nauceni su fudbalu na taj nacin..a i mora se pojaviti neko ko ce biti bas klasa, odavno nije..
                    MESSI 10

                    Comment


                    • Comment


                      • Originally posted by miha92 View Post
                        Sta mislite sta ciniti posle Mesija? Moje skromno misljenje je da nas mogu spasiti dve stvari:
                        prva- Mbappe-razlog je to sto jedino on od ovih mladjih igraca na svakoj utakmici pravi razliku, vec sad je klasa a tek ce biti..plus bi sa Dembeleom imao dobar odnos a i po bokovima bi bili superbrzi..
                        druga: da ponovo pocnemo da se oslanjamo na igrace iz la masije..ali da se oslanjamo a ne da budu popuna rostera..ako nista drugo bar svi znaju sa loptom i nauceni su fudbalu na taj nacin..a i mora se pojaviti neko ko ce biti bas klasa, odavno nije..
                        Sto se tice Massie, nema tu oslanjanja, ako se pojavi igrac sa WC potencijalom nece biti tesko uociti. Igrace dovodit, po potrebi, a iz akademije ko se izbori, nema tu oslanja na akademiju posto poto.

                        Mada meni se cini da tesko da cete ikada vise dobiti toliko jackpotova odjednom, tj u jednoj generaciji. Messi, Iniesta, Puyol, Xavi... msm ne bas bukvalno jedna generacija, al barem priblizno. Nerealno kakve su igrace dobili iz akademije.

                        A posle Messia, jbg moracete da se snalazite kako znate i umete. Bice promena, velikih igraca je uvek bilo i bice.

                        Comment


                        • Originally posted by Prototype View Post
                          Sto se tice Massie, nema tu oslanjanja, ako se pojavi igrac sa WC potencijalom nece biti tesko uociti. Igrace dovodit, po potrebi, a iz akademije ko se izbori, nema tu oslanja na akademiju posto poto.

                          Mada meni se cini da tesko da cete ikada vise dobiti toliko jackpotova odjednom, tj u jednoj generaciji. Messi, Iniesta, Puyol, Xavi... msm ne bas bukvalno jedna generacija, al barem priblizno. Nerealno kakve su igrace dobili iz akademije.

                          A posle Messia, jbg moracete da se snalazite kako znate i umete. Bice promena, velikih igraca je uvek bilo i bice.
                          Nisam ni mislio posto-poto, ali recimo da igra Alena sad kad je povredjen Artur, a ne Vidal..meni je to besmisleno. Kao sto rece neko, Vidal treba da bude igrac koji se uvodi pri vodjstvu kako bi pomagao u odbrani kad zatreba. Ili recimo protiv Bilbaaa, cini mi se, na levom beku Semedo, a po meni trebalo je da igra onaj klinac, zaboravih kako se zove..
                          MESSI 10

                          Comment


                          • Prvo treba da se ima sportski plan, jasna vizija kluba.

                            Ne kupovati razne raspade i tako to. Eto tipa Kutinjo, kakav je to visak od igraca, a mogli smo da pustimo godinu dana da se razvija kod Klopa kao vezni i onda da ga pokupimo, elem, tad bi i znali moze li on veznog uopste da igra. Mada, on je bio okej do Totenhema zbog problema sa Dembeleom i medijskom hajkom na njega... Vidite li sad Katalonsku hajku na Kutinja? Naravno da ne, a momak je sramotan, Dembele nikad tako nije lose odigrao.

                            Kupovati samo world class XI, klupa treba da se sastoji od solidnih La Masia igraca, naravno ako dodje neki veliki potencijal treba ga forsirati.

                            Evo za sledecu sezonu sredina: Buskets, De Jong i Artur. Buskets stari, Alenja se namece kao da bi mogao biti vrlo dobar igrac. Tu je i Riqui Puig koji ce se od sledece sezone biti u prvi tim. Ostaviti Rakitica. Prodati VIdala, Boatenga i nikad vise kupovati takve raspade.

                            Odbrana, po meni treba se ici po De Ligta kao zamjenika za Pikea. Na drugu stranu smo pokriveni sa Umtitijem i Lengleom. Zasto se uzima Vermalen, Muriljo kad je to mogao neki iz La Masie da igra... Alba je lijevi bek, al treba se nac zamjena (bio je projektovan jos davno Grimaldo koji sad igra u Benfiku, ne bi me cudilo da predje nedje u naredne dvije godine), a ko je backup? Pa nema, a Kukuljeru pustili u Eibar, a mogao je on biti upravo taj koji ce biti backup. Desno smo pokriveni.

                            Napad imamo Dembelea i to je to. Tu trebaju world class igraci.


                            Uglavnom, to je to. Bolje jednog klasnog igraca za 150m nego 3 poluigraca za 50m.

                            Comment


                            • Za kupovinu raspada se slazem, popunu moze solidno da obavi i neko iz la masije..eto recimo Kukurelja, dadosmo ga na pozajmicu a mogao je sasvim solidno da menja Albu, pogotovo u ligi protiv manjih klubova, a pokazao se sasvim solidno tokom sezone,doprinosi dosta u napadu, bar ono sto sam ja gledao..
                              Ako uzmemo da je Mbappe teska misija, koga bi voleo u napadu za par godina..jos dvojicu recimo pored Dembelea?
                              MESSI 10

                              Comment


                              • Serhi Samper posao kod Injeste, Vilje i Podolskog u Japan.

                                Velika steta, momak je posvetio sve Barsi i nikad nije mogao da se uklopi u neki drugi tim... Nadam se da ce se nekad vratit u Evropu.

                                Samper i Grimaldo, eh... Dvije najvece nekadasnje uzdanice.

                                Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X