Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam ubeđen da je Luka fudbaler za Barsu, ali ajde.....voleo bih da proba, pa nek me demantuje.

    Comment


    • Comment


      • E jebem mu...
        Volio bih vidjet malo Roberta u vezi.


        Sto se tice Jovica, bas ne znam, nisam ga gledao ni jednom. A vidjeh i prije da se spominjao Maksi Gomez iz Selte, a on mi bas nije igrac za Barsu, prvenstveno jer je spor.

        Tesko ce zamijeniti Suareza, a ja bi volio Mbapea ili Kejna, al je to nemoguce, posebno prvi.

        Sent from my Mi A1 using Tapatalk

        Comment


        • Maksi Gomez se pominjao u januaru, on bi imao slicnu ulogu kao sto sada ima KPB.

          Jovic bi trebao biti zamjena za Suareza, odnosno Luka je na toj nekoj listi na kojoj ima vise kandidata.

          Comment


          • Frankfurter allgemeine javlja da su dogovoreni uslovi sa Jovićem. I da je tačno, svakako ostaje teži deo posla. I svakako ništa ne znači dok imamo onog čije ime neću pominjati na klupi

            Comment


            • Ako je Suarez bio umoran za jucerasnju utakmicu zbog cega onda nije igrao KPB, to bi bilo dobro pitanje. Zar nije zbog toga doveden, kada je otisao Munir Valverdea je odmah uhvatila nervoza da mu treba jos jedan napadac iako Munir skoro da nije ni dobijao sansu kod Valverdea.

              Imao sam strpljenja ali muka mi je vise bez obzira na dvije titule u prosloj sezoni.

              Postavio bih Pimientu za novog trenera od sledece sezone, to bi bio slican rizik kao i kada je Gvardiola postao trener prvog tima Baraselone.

              Comment


              • Citam da je Valverde htio u januaru da se dovede Skrtel.

                Comment


                • Valverde je trebao dobiti nogu nakon Rome, kao sto kod nas je trebao Zoze otici ranije, tacnije nakon Sevilje.

                  Barsa je jedan covek tim, niko nista ne igra po meni, svi underperformuju, desi se ponekad sto je normalno da odigra ceo tim odlicno ali samo Mesi iznova i iznova spasava Valverdea...

                  Comment


                  • Mozda i jeste trebao tada dobiti otkaz ali ok je sa jedne strane sto je ostao trener jer je osvojena jedna od dvije najvaznije titule.

                    Ali ova igra vec duze vrijeme i stavljanje igraca na neke pozicije koje oni ne mogu da igraju mi bas nije jasna. Na pres-konferencijama cisto radi formalnosti spominje neke mladje igrace koji zasluzuju da dobiju sansu, pa barem da igraju kada nije spreman igrac koji je standardan u prvih 11, ali ni toga nema.

                    Comment


                    • Inace, sta mislite koliko ce golova KPB postici za vrijeme ove pozajmice u Barsi?

                      Ja mislim da nece nijedan.

                      Comment


                      • Sto kazes, juce bio idealan moment da ga ubaci umesto Suareza, sto se videlo da nije spreman odnosno da je umoran, Mesi takodje nije bio na 100% on igra celu... strasne stvari.

                        Boateng treba da igra da bi postigao neki gol, ja mislim da hoce u nekoj ludilo utakmici kod kuce kad budete igrali, tipa puno golova pa on udje i da jos jedan, ili pocne i sam i bas rasturite nekog.

                        Ja kazem tacno 2, bas da vidimo

                        Comment


                        • Ajd ja ću reći 1, da budemo pokriveni

                          Stoji to što ste pisali, ali meni je šira slika mnogo veći problem. Barselona bi od trenera s takvom filozofijom trebala da beži kao đavo od krsta. Sramotan je pristup, ne priliči ovakvom klubu. Sramota bi me bila i da se nekim čudom* osvoji LŠ. Ne može on da ima rezultate kao pokriće, jer je zaslužan za njih koliko i ja. Zapravo ova epizoda sa tim nazovi čovekom će samo učvrstiti Mesijevu zaostavštvinu u svetu fudbala, jer čovek pobeđuje i vodi nas do titula UPRKOS njemu.

                          Toplo preporučujem da se pogleda Take the Ball, Pass the Ball. Treba se povratiti posle onog što smo gledali juče. Link

                          *Messi

                          Comment


                          • Ne znam kako sam zaboravio da spomenem. Malkom je bio jedan od najboljih igraca protiv Reala i bilo je idealno da pocne utakmicu protiv Bilbaoa, pokazalo se da je najveci problem u toj utakmici bila igra na krilnim pozicijama gdje Barselona nije imala rjesenja.

                            Comment


                            • Meni je vece pitanje koliko ce jos Boateng utakmica odigrati, a ne koliko golova dati. U LS i Kup nece zaigravati, ako se Liga zakomplikuje u sledece dvije nedelje nece ni tu - Kutinjo, Malkom i Alenja/Vidal bi dobijali prilike prije njega. Ako se ne zakomplikuje, moga bi uvalit 2-3 gola.

                              Da, htio sam da recem isto sto i Ognjen. Znaci, Malkom je zeljan igre i po prvi put izgleda motivisan da igra, ali ga naravno Ernesto odma sasijece u korijen i ubacice ga nedje pred kraj kad se gubi i bice prica zasto Malkom nije nista uradio? A bukvalno nam je trebao takav tip igraca, Mesi i Kutinjo, a kasnije i Dembele su igrali previse iznutra, a trebala nam je sirina, zato se lakse Bilbao i branio. A umislili da je Semedo Alba pa da ce da daje tu sirinu lijevo, kako da ne.

                              Comment


                              • Cestitke[emoji23][emoji23]

                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X