Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da da, jedan od jacin tvitova.

    Inace, neki problemi bili sa Dembeleom, disciplina. Kasnio na trening oko 2 sata a sinoc je bio starter. Vjerovatno je to rijeseno, citao sam da ce platiti kaznu od oko 100 000 evra. I on se izvinio, dobro je da se to rijesilo brzo.

    Ne opravdavam nedisciplinu Dembelea ali moraju se uvijek uzeti svi faktori u obzir. On je veliki talenat i mozda neke stvari treba progledati. Da plati novcano kaznu i da se jos izvini npr., to je ok za sada. Naravno, nadajmo se da se ovako nesto nece ponavljati.

    Bilo bi jako ruzno da je Valverde isao sa nekim kaznama tipa izostavljanje iz sastava i sl.

    Pike, recimo, je imao isto nekih poteza koji nisu bili u korist klubu i nikada mu nije zamjereno iz kluba a vjerovatno je trebalo jer zna Bartomeu da navijaci obozavaju Pikea i nece da se suprostavlja.

    Comment


    • Ček, zar on već skoro nije bio kažnjen zbog kašnjenja na trening? Pre sedmicu-dve? A kad sam čitao to, sećam se da je pomenuto i da je Dešamp komentarisao da ume da kasni.

      Očigledno je da je još klinac, i da neke stvari mora da utuvi u glavu, ali mislim da bi malo discipline bilo dobra stvar. Jednom se svakome desi, ali dva puta? Profesionalac si, i moraš tako da se ponašaš. Klub te masno plaća, a ti već nekoliko puta kasniš na trening. I to ajde da je zakasnio 15 minuta, nego 2 sata?

      To su ove nove zombi generacije koje samo igraju igrice po ceo dan.

      Neki igrači su dokazani i imaju neki kredit koji mogu da proguraju bez posledica. Ali ako si relativno nov u klubu, još uvek nedokazan na velikoj sceni, ovakve stvari ne smeju da se događaju.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Uživajte u jednostavnosti ove igre. Čitanje igre, vizija. Kad da se baci pas, koji vrsta pasa. Diktiranje tempa. Sa jednim pasom se izbaci po 5-6 igrača. Lepota igre.



        p.s. Inače, ovaj klip je napravljen na osnovu jedne cele sezone Buskeca. Ne čitave karijere, već jedne sezone!
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Najbolji mozda i u istoriji ove igre na njegovoj poziciji.

          Comment


          • Inace, zanimljiva izjava Busketsa prije nekoliko dana je da sebe vidi jos mozda 2-3 sezone na ovom nivou. Posle toga, ko zna, moguce i penzija.

            Inace, Barsa ce morat da uzima stopera u januar jer su ostali samo na Pikea i Lenglea, Umtiti se trudi da se oporavi bez operacije, bojim se da ce ovo bit velikis setback ala Djokovic za njega, da ce se vratit i opet ce se povrijedit i na kraj shvatit da mora na operaciju i propustit kraj ove sezone i pocetak sledece.

            Pominju se fakin Bane Ivanovic i jos jedan, ne mogu mu se imena sjetit, al takodje 33-34 godine. A ovih dana cak i Dzejson Muriljo iz Valensije na pozajmicu valjda.

            Mislim da je De Liht nas 100% na ljeto, koliko god da kosta, to se mora uzimat. Volio bih i Frenkija da uzmu, al sumnjam da ce se toliko isprsit za dva igraca iz Holandske lige... igh: A i pitanje je koliko ce Gvardiola dopustati da mu uzimaju zadnje vezne ispred nosa (Fred, Zorzinjo). A i plus ce Barsa potpisati Rabioa na ljeto sto mi se nimalo ne svidja.

            Bili i neki navodi da neki Kinez oce Malkoma za 65 miliona.

            Comment


            • Barse resila sve da pokupuje. Pa ne znam sta ce im toliki igraci.

              Comment


              • Jel ima koga Barsa ne želi da kupi.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Official: Valencia confirm Jeison Murillo will join Barcelona.
                  https://en.as.com/en/2018/12/20/foot...88_006338.html
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Cleveland fc
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Comment


                      • Volio bih da danas starteri budu Artur, Kutinjo i Dembele.

                        Comment


                        • Eibar

                          Comment


                          • Ima li neko ovde da bi volio da se Barsa izbaci iz Kupa?

                            Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Presrecan bi bio, mali je trener Valverde za Barsu, ima fetis na kup, jer bolje kup u ruci, nego LS na grani. Toliko ga je strah nekog neuspjeha da je to strasno.
                              Znaci, odmori skoro citav tim protiv Levantea i izgubi 2:1, i toliko se usrao da je citav tim minus Suarez poslao protiv Levantea na Kamp Nou, ne bi li slucajno ispao! Pa pusti toga Alenju da igra majku mu, kad ce igrat, ako nece protiv Levantea u kup, naravno protiv Sevilje ocekujem full sastav u oba meca.
                              A da ne pricam da Semedo jedino moze da igra desnog beka ako je Roberto povrijedjen, sramotna odluka.

                              A najvise boli situacija na trzistu, PSZ dovodi De Jonga, jos se pominje Paredes i Vajgl, a mi njima cistimo problematicnog Rabioa (nadam se da ce nas Bajern ili Celzi spasit toga).

                              Comment


                              • Tesko da ce nas neko spasiti jer je Romano objavio da je postignut dogovor izmedju Barselone i Rabioa, tako da je to 90% zavrseno, sigurno je nesto potpisano.

                                E moj Baka, jedina nada nam je ovaj sud na koji ce Levante poslati zalbu, to je neki visi nivo. Mada vjerovatno od toga nema nista.

                                Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X