Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ognjen View Post
    Juventusova igra je sporija nego Barselonina i mislim da bi Gomesu vise odgovaralo da igra u takvoj ekipi.

    Ali ne brini se, nece on iz Barselone.

    Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
    Pa tek ce onda da bude sporija Ne znam sta mu je, ali u Valensiji je delovao kao top igrac. Tad sam ga bas prizeljkivao u Juve, a bilo je interesa od strane Juventusa.

    @papi

    Da slazem se, u Barsi se bas izgubio, tj sistem mu nikako ne odgovara.

    Comment


    • Priča se da se je Mesi napravio klanove u svlačionici sve sa ciljem da svrgne Bartomeua nezadovoljan time kako dotični vodi klub. Zanimljivo će biti pratiti naredan period dešavanje u Blau-grani.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Citam da se Inter i milan otimaju za Mora koji je nezadovoljan u Borussiji, evo ne znam zasto Barca ne ide po njega, meni je to igrac bas za njihov stil i sustav, i usto mlad i veliki potencijal

        Comment


        • Mor moze da dodje i pored dovodjenja Dembelea. Mlad, talentovan i dobar je fit za Barsu, to je ta prica da ulazi sa klupe.

          Inace, odustalo se od Injiga Martineza jer Valverde valjda hoce Vermalenu da pruzi sansu.

          Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Da, to je bas ta klupa, i pored dovodenja makar obojice treba d ase taj segment jaca u Barci jer je krajnje diskutabilan, a vjerujem da ne bi bio skuplji od 30m sto i nije puno.

            Comment


            • Barselona je u trenutno u soku. Dosta igraca je van forme, a Valverde jos uvek nema razradjen plan.

              Cini mi se da je veliki udarac nedostatak sirine u igri. Nejmarov izostanak nece oci da bude nadoknadjen u smislu kvaliteta, ali je potrebno dovesti brzog krilnog igraca. U svetlu tih dilema, mnogo bi toga ove sezone moglo da zavisi od Delofeua i Semeda. Djordi Alba mora podici nivo forme.

              I za vreme dominacije tra MSN bilo je ocigledno da je Barselonin vezni red jako oslabljen. Ostajem pri misljenju da je bilo pogresno citavu igru graditi na jednom trouglu. U ovom trenutku, vidljive su posledice tih propusta. Buskets je van forme, Rakitic je senka igraca iz sezone 14/15, a Inijesta je prakticno neprepoznatljiv. Smatram da je Kutinjo, nakon eventualnog transfera, izgledniji kao novi igrac u manevru, nego na krilu. Medjutim, i sa njim na tom mestu, mora se razjasniti uloga Denisa i Andrea Gomesa. Naravno, ako ostanu u klubu.

              Svetla tacka meca protiv Betisa, osim tradicionalno borbenog i spretnog Roberta, bio je presing. Koliko mi se cini, Valverde namerava da igra na u kartu ne samo u ovom, nezgodnom periodu sezone. Nekoliko puta su igraci Barselone pokazali koliko je presing ubojita stvar.


              Za kraj, slozio bih se sa misljenjem da trenutna garnitura mora dobiti alterativu. Napravili su veliki broj kikseva. Sudeci prema situaciji sa prelaznim rokom, Mesijem i Inijestom, oni nisu svesni ozbiljnosti trenutka.

              Comment


              • Barça je u sporu s Neymarom i od Brazilca potražuje 8.5 milijuna eura zbog kršenja odredbi ugovora!

                Comment


                • Najbliži igrač dolasku u Barcelonu je Serri. Stvarno pravi izbor ako mene pitate, a ne pitate me. Lik je baš tip igrača Xavi. Sam kaže da je opčinjen Xavijem i da je tokom cele karijere gledao njega u Barceloni i divio mu se. Ima dobar dugačak pas, dobro diktira tempo, dobro daje lopte i stvara šanse za gol. Mislim da je neophodan Barceloni. Danas neko napisao da se Barcelona nakon što su uvideli da je nemoguće da se Kutinjo dovede, okrenuli Eriksenu. Pravi izbor ali malo verovatan. Što se Dembelea tiče, Borusija tražii nenormalne cifre tako da nzm šta će tu biti. Navodno je Barcelona ponudila 130M a ovi traže 150. Za igrača koga su doveli prošle sezone za nešto malo više od 10M.

                  Comment


                  • Bas Xavijevski tip, a i sam Xavi je rekao da je pravi igrac za Barcu. Znaci covjek dijeli sve moguce vrste passova, a pogrijesi svaki 20. pass. Svaki korner koji izvede za Nicu je garantovano dobar centarsut, ali ono bas dobar. Ja se njemu nadam jednako kao i Dembeleu, jer probleme koje Ousmane rjesava gore, Jean Michael ce rijesiti na sredini.

                    Ako ni njega ne dovedu, onda stvarno nek idu u 10 pm.
                    Last edited by Dale; 22-08-17, 17:08.
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Jos devet dana.

                      Nema jos Serija, Dembelea. Injesta i Mesi bez ugovora. Barca on fire.


                      Inace, jedino sto se moze zakljucit je da su u Barselonu nesposobni - jer su uspjeli naljutit celnike Dortmunda, Liverpula a evo i sad Nice sa njihovim klosarskim ponasanjem izgleda.

                      Comment


                      • Istrolovase Mesi i Nejmar Pikea...

                        Ali gledam ove slike ljudi, i eno ga Daglas. To ce bit najveca misterija u istoriju Barselone, nikad se nece saznat kako je on dospjeo dotle, sto se tu izdesavalo, ko je njega tu pogura..

                        Comment


                        • Saga Barse i Nejmara trajaće duže od Male neveste. Sad Barsa presavija tabak i tuži Brazilca zbog nekakvih bonusa. Traže Katalonci od Nejmara oko 8 miliona €.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Jedna kvalitetna zajebancija, boli njih uvo za sve... Uzivaju ljudi

                            Miki28
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Najgore je sto upravljacka struktura u klubu trenutno nema postovanje najbitnijih igraca. Bartomeu dok je bio vrsilac duznosti predsjednika imao nekoliko dobrih odluka ali sada se vec gubi.

                              Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X