Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svima je to nejasno, svakako ni jedan navijač Barce za kog znam ga ne želi. Srećom izgleda da neće ni doći

    Seri i Dembele da dođu, to bi već i ličilo na nešto

    Comment


    • Romero kaze da za sada nikakvog dogovora nema za Serija.

      Comment


      • Barselona je izgleda izdejstvovala sa gazdom Nice dolazak Serija. Podebljala je ponudu i odma odobrovoljila ove iz Nice. Seri i Dembele su ipak primarne zelje Katalonaca tako da izgleda ništa od Kutinja.
        Barsin primarni pik bio Verati ali ta priča završena i pre nego što je počela.

        Comment


        • Suska se da City oce da aktivira 300m klauzulu za Messija. Navodno i Messi poceo pratit City na Instagramu

          Comment


          • Originally posted by Mrkela View Post
            Suska se da City oce da aktivira 300m klauzulu za Messija. Navodno i Messi poceo pratit City na Instagramu [emoji3]
            Ma Leo ako napusti Barsu vraća se u domovinu. Nema ništa od toga...

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Mesi prelazi u Siti na osnovu pracenja na instagramu. #journalism


              Deset puta bolje bi Eriksen pao Barsi nego li Kutinjo.

              Sent from my LG-H818 using Tapatalk

              Comment


              • Uff kako bi im legao Eriksne, mada kojoj ekipi ne bi

                Comment


                • Valverde vratio Mesija kao laznu devetku. Volio bih onda vidjet Paka van tima jer nema on sta da trazi na krilu. Nek igra Denis majku mu kako lik ne dobija priliku uopste...
                  Ako se Valverde odlucio da vrati Mesija kao laznu devetku, Barsa bi ubila da ima Pedra iz 2011 tu.
                  Pitam se da li ce nastavit tako i kad se Suarez vrati (tesko), ali vidjecemo. Suarez desno, Dembele lijevo.
                  Dako dodje Dembele, mali je dobar, al me bas zanima off the ball kakav ce bit, tu je Nejmar briljirao i Mesi ga je vazda pronalazio. Eto danas je imao Alkasera i Deulofeua i rijetko su utrcavali (a kad ne utrcavas, onda ti lazna devetka i ne treba), a kad jesu, onda u pogresno vrijeme.

                  Problemi sa sredinom se nastavljaju, mislim da Roberto i Rakitic nisu dobar fit zajedno. Roberto bas dobar bio ovu utakmicu, kako se bori!
                  Semedo ce bit dobroo pojacanje.

                  Comment


                  • Serhi Roberto je rekao da sigurno ostaje u Barseloni. Andre Gomes bi mogao otici, Juve valjda zainteresovan.

                    Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Agent Serrija se nalazi u Barceloni te se transfer očekuje pre petka. Sky Germany kaže da je propao još jedan pokušaj dogovora Borusije i Barcelone oko Dembelea.

                      Comment


                      • Zato što je Vacke zauzeo čvrst stav i ne odstupa ni za pedalj. Oni traže sve pare na gomili, jer znaju da ovi imaju od prodaje Nejmara, Barsa za sada daje 90,000,000 + procente kroz rate. Šahovska partija je u toku...

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Ponuda za Dembelea je 100 miliona + 30 mliona evra bonusi.

                          Comment


                          • Originally posted by Ognjen View Post
                            Serhi Roberto je rekao da sigurno ostaje u Barseloni. Andre Gomes bi mogao otici, Juve valjda zainteresovan.

                            Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
                            Da Bog da tastaturu slomio

                            Comment


                            • Juventusova igra je sporija nego Barselonina i mislim da bi Gomesu vise odgovaralo da igra u takvoj ekipi.

                              Ali ne brini se, nece on iz Barselone.

                              Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Hahahaha, ma nije on loš igrač Proto. Ja ga prvi ne volim, ne uklapa mi se nikako kao deo Barse, ali u pravom okruženju on ume dobar posao da odradi. Zadnji primer na EP s Portugalom, fino je gurao tamo

                                Comment

                                Working...
                                X