Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mogu da ih mrze ili da im se dive. Ali svaka im cast.

    Poremetili obe ekipe. MEni je samo krivo sto im ovi ne kazu moze daj 200m po osobi.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Barsa je holandsko jevrejski klub, uvek su imali tu moc.

      I meni je krivo sto klubovi ne kazu ''tvoj je za 200+ miliona''.

      Comment


      • Stigo Paulinho za 40 miliona.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Potpuno nejasan potez uprave kluba.

          Comment


          • Ja i dalje ne mogu da vjerujem. Zasto se to desilo?
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Da bi Bartomeu sklopio neki dil u Kinu sa njegovom firmom.

              Sent from my LG-H818 using Tapatalk

              Comment


              • Vjerovatno sam jedina osoba na svijetu koja navija za Barcu, a da se raduje ovom transferu

                Jbg, 29 godina, 3 godine je igrao u Kini, ali ono sto meni ulijeva povjerenje su njegove igre za Brazil. Covjek je protiv svake reprezentacije u juznoamerickim kvalama bio najjaci vezni na terenu. Ok, vjerujem da sam malo i subjektivan, jer ko je od ranije na forumu zna koliko ja gotivim Paulinha jos od vremena dok je igrao za Corinthians.

                Nasa veza je odron, Paulinho ili ko god da je dosao ne moze je uciniti gorom, moze biti samo bolje .

                A hvala Bogu napokon cemo imati i nekoga ko zna potegnuti i s 25+ metara i prekrasno zabiti ( zna to i Ivan, ali rijedje u zadnje vrijeme )

                Ako drugi Brazilac dodje, onaj iz Liverpoola tu cu vec biti razocaran .

                EDIT: Da me neko ne shvati pogresno, naravno da bih i ja Serija uzeo prije Paulinha, ali jbg, nisam ni ovako razocaran .
                Last edited by Dale; 14-08-17, 14:41.
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • E ne znaaam, procita sam tri puta tvoj post i samo mi ide u glavu seriously.gif.

                  Brazil je fino vodjen, imaju tri razbijaca na sredini koji ne znaju mnogo sa loptom i cilj je da se baci sto prije lopta Nejmaru, Hesusu ili Kutinju pa da oni rade magiju. Plus imaju Marsela i Dani Alvesa koji su bolji vezni nego ta trojica u vezi.

                  I ne mogu se slozit da nasa veza je odron, gora ne moze biti. Lik ne moze ni da pogleda Busketsu ili Injestu, a i Rakitic je bolji od njega.
                  Samperu inace receno da nema mjesta za njega.

                  Barsa je jednu povredu Mesija udaljena od totalne katatastrofe od sezone.

                  Comment


                  • Jbg, sve u licnoj percepciji, meni je Busquets od Eura 2016. najgori igrac na svijetu, pa sve do danas ( ne bukvalno, ali daleko od onoga sto je bio prije i onoga sto Barci treba da bude ). Iniesta je otac, ali nije vise ni 30% onoga sto je bio .

                    A to za Brazil je istina, Tite ih savrseno vodi otkako ih je preuzeo, ali opet i Augusto igra svaku, pa se ne istice kao Paulinho, ni blizu .
                    Last edited by Dale; 14-08-17, 15:21.
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Ma nije Paulinho loš igrač, daleko od toga. Samo on uopšte nema Barca DNA. Mada kakve igrače u zadnje vreme dovodimo, pitanje može li se tako nešto više i pričati. Ali onda vidiš Matića juče kako se igra, kakva kontrola lopte, smirenost, pas.. a cena ista. Još isplatiš klauzulu Kinezima ej (najskuplja prodaja nekog kineskog kluba). Čoveku koji godinama ne igra ozbiljan klupski fudbal i koji je mrzeo Barsu.


                      Nego aj, to je manje bitno, ni prvi ni poslednji.

                      A sve je izvesnije da će i Coutinho da dođe.. samo fali da se to desi, da Dembele ostane u Dortmundu i zvanično da budemo apsolutni pobednici ovog prelaznog roka.
                      Last edited by p4p1; 14-08-17, 15:49.

                      Comment


                      • Ako Dembele ne dodje prava propast.

                        Paulinjo mi ne smeta iako bode oci ovih 40 miliona. Ako ga uklopis u tim da ti daje maksimum u okviru svojih mohucnost onda ce transfer biti pun pogodak ali ako zahtijevas da ti daje doprinos koji je Cavi imao onda je propast.

                        On je otisao u Kinu zbog para i svakako da je imao mjesta u nekom od jacih klubova iz Evrope. Za Brazil u poslednje vrijeme bitan igrac u veznom redu i slazem se sa Daletom uglavnom iako je njemu Paulinjo nesto posebno drag a meni nije.

                        Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • MD kaze da ce Barsa dovesti Kutinja prije Dembelea, cini mi se da nece biti dovoljno novca za obojicu, a Kutinjo ce bit prioritet #1. Eh da neko nije pozurio za Paulinjom...

                          Jos gore je sto su Kutinjo i Dembele odjebali klubove i obrnuto, tako da ce mi bit zao ako jedan izvisi za transfer. A i pitanje je jesu li na svoju ruku to odradili ili im je i tako receno...

                          Comment


                          • Gde Barcelona ide, to svakako nije jasno. Paulinho je politički potez i ja ga gledam samo tako. Mada lik svakako može da pomogne timu. Nije on loš igrač. Busquetsu dolazi konkurencija malo zato što lik već dugo vremena igra očajno. Barcelona ako bude želela i Coutinha i Dembelea, uzeće ih. Imaju ponudu za Roberta, za Denis Suareza. To je ukupno 70M eura. Navodno Liverpool želi Gomesa ili Rakitića plus novac za Kutinja. Tako da će se lova naći. Barceloni je oko 30M ostalo inače iz predvidjenog budzeta za pojačanja ove godine+ prodaja igrača. Mislim da će Denis Suarez ili Roberto biti prodati. Realno ni jedan ni drugi ne mogu da nose igru Barcelone u sredini. Dobri su igrači ali da li stvarno neko može da ih zamisli kako vode igru Barcelone? Ja ne. Ako su pametni, uvaliće Rakitića sada nekako. Lik još malo pa 30 godina. Igraće sve gore, i neće izvući ništa za njega. Lik je alibi igrač. Kada mu dodje lopta, gleda da doda prvom do sebe i to je to. Nije kreativan, ne može neki dobar pas napred da dodeli i nepotreban je jednostavno.

                            Comment


                            • Ima prostora za raspravu oko toga da li je Rakitic potreban ili ne, ali da je alibi igrac bas i ne. Bio je vazan igrac u onim sezonama kada se osvojila LS i dvije titule u Primeri. Meni drag igrac i ima svoje kvalitete. Ako se gleda kroz prizmu Cavija onda je los ali da je u Barseloni potreban drugaciji tip igraca na toj poziciji "sestice", to je tacno.

                              Mislim da novac nije toliki problem jer je odlaskom Nejmara pored tih 220+ miliona oslobodnjen i ogromnim dijelom platni budzet. Mogu komotno potrositi 300 miliona ali ne vjerujem da ce to uraditi.

                              Inace izasla postava za vecerasnju utakmicu. Nekakva 3-5-2 formacija.

                              Spoiler
                              Last edited by ognjen; 16-08-17, 21:21.

                              Comment


                              • Originally posted by Ognjen View Post
                                Ima prostora za raspravu oko toga da li je Rakitic potreban ili ne, ali da je alibi igrac bas i ne. Bio je vazan igrac u onim sezonama kada se osvojila LS i dvije titule u Primeri. Meni drag igrac i ima svoje kvalitete. Ako se gleda kroz prizmu Cavija onda je los ali da je u Barseloni potreban drugaciji tip igraca na toj poziciji "sestice", to je tacno.

                                Mislim da novac nije toliki problem jer je odlaskom Nejmara pored tih 220+ miliona oslobodnjen i ogromnim dijelom platni budzet. Mogu komotno potrositi 300 miliona ali ne vjerujem da ce to uraditi.

                                Inace izasla postava za vecerasnju utakmicu. Nekakva 3-5-2 formacija.

                                Spoiler
                                Rakitić ima cenu još uvek i to mora se iskoristi što pre. Barcina filozofija je da svakog igrača izmuzu maksimalno. Onda ni dinara ne izvuku iz tog igrača kada ga prodaju. Rakitić je već dugo vremena u padu. On je igrač za sistem, igrač za zadatak. Daleko je on više nego solidan igrač samo ali on je igrač koji bi igrao pored nekog plejmejkera. Primer kada je igrao sa Ćavijem. Ovako lik je više na beku nego što je igrač sredine terena. Nacrta se kod aut linije i vraća loptu nazad. To je otprilike to. Nikakve inicijative da prosledi neki pas za gol nekome. Onda Messi u svakom napadu mora da se vrati na svoju polovinu da iskreira nešto. Busquets je takodje u velikom padu a inače nikada nije bio ofanzivno potentan. Ne ume ni da šutne a nije ni neki paser. Ume da kvari protivničku igru, da iznese dobro loptu a i u tome greši u poslednje vreme dosta. Ja bi prodao svakako Rakitića, Rafinhu, Denisa, Munira, Vermaelena, Ardu. Doveo Serrija (pošto Verrati ipalio), umesto Inieste Kutinja i Dembelea koji je mladi superstar jer im je napad već ostareo već.

                                Comment

                                Working...
                                X