Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Last edited by ognjen; 23-01-17, 15:11.

    Comment


    • Eto cistog dokaza da statistika ume da zavara
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • U kom smislu?

        Sve zavisi kako ko gleda statistiku, ona ne govori striktno o tome ko je bolji igrac, ako na to ciljas.

        Comment


        • To ciljam ;)
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Kad čujem statistika u glavi onaj komentatorski kliše: "statistika je kao bikini.."

            Iako je Ronaldinjo univerzum za sebe, pred Neymarom su godine da ga prestigne u svim parametrima. Ali i tada ce Roni biti nedodirljiv.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Sampaolijev otkup ugovora 1,5 milion evra, sitnica.

              Comment


              • Pa bas jeste, ali bi mi stvarno bilo veliko iznenadjanje da se ide po njega prije Sakristana. Sampaoli je vrhunski motivator, ali Barseloni treba trener sa vise balansa cini mi se.
                sigpic

                Comment


                • Sampaoli moze da postigne balans, uspio je to da uradi sa reprezentacijom Cilea.

                  Poketino u prici, ali tanko za sada.

                  Comment


                  • Ne znam koliko ima istine u tome da se i Messi pita neke stvari kada je u pitanju trener Barcelone?

                    Ne moze jedan igrac da bude iznad kluba nikad!

                    Opet ponavljam ne znam koliko ima istine u svemu, negdje sam to procitao neku vece.

                    Comment


                    • Jeste ali je on svakako vise za otvoren, brz, direktan fudbal, a Barseloni sad treba sredjivanje odbrane i sredine. Poketino ako padne u finisu kao prosle sezone sasvim je realno da se ide po njega, mada ce Enrike ostati do kraja sezone i novog trenera traziti tada kad neke stvari budu jasnije. Samo covjek koji je toliko godine proveo u Barseloni i koji igra ovako dobar fudbal da ne preuzme palicu bi mi bilo bas veliko iznenadjenje.
                      sigpic

                      Comment


                      • Mislim da ce stvari biti jasne u martu sto se Enrikea tice a on ce definitvo tu ostati do kraja tekuce sezone.

                        Comment


                        • Nece Poch garant, vodio je Espanjol i rekao je da ne bi to mogao da uradi, shvata rivalstvo blabla.

                          Anyway, sta bi sa forumom te nije radio neko vrijeme? I sad se iznenadih sto vidjeh na tapatalk da mi iskacu postovi.

                          Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                          Comment


                          • I Balag misli da Poketino ne bi zbog rivalstva iako ja mislim da bi on dosao ako bi se angazovali.

                            http://www.skysports.com/football/ne...uillem-balague

                            Spoiler
                            Last edited by ognjen; 17-02-17, 23:46.

                            Comment


                            • Ja bi volio Sampaolija isto, ili Tuchela, ma i Poch bi dobrodosao bio kao i Venger ako se odluci da ode...

                              Ali bas bas bas ne bih volio Unzuea i posebno Kumana, Valverde je ok, Euzebio dobro gura al je nagrdio Barsu B

                              Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                              Comment


                              • Nisam ni ja pristalica Euzebija zbog Barse B, nekako los osjecaj iako to nema veze nikakve jer su razliciti poslovi ali eto.

                                Kuman ima ogromna primanja u Evertonu, cini mi se oko 7 miliona godisnje, nece se on toga lako odreci.

                                Sampaoli mi je ubjedljivo prvi izbor sa ove liste trenera koji se najvise pominju.

                                Comment

                                Working...
                                X