Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dolazili su i Ibra i Anri pa to nije bilo to... videcemo u svakom slucaju kako ce to izgledati.

    Ali Mesi, Suarez i Nejmar a na drugoj strani Ronaldo, Benzema i Bejl.

    Comment


    • Ibrahimović definitivno nije ono što je Barseloni trebalo, pored toga što se nije uklapao i neke druge stvari nisu štimale.

      Kada je Anri došao već je trebao određeni remont koji je uslijedio tek kada je Pep došao a tada je i Anri odigrao maestralno. Trio Anri - Eto - Mesi, nešto najjače.

      Comment


      • Doktor objasnio!

        Guardiola je fantastičan trener, ali je istovremeno kukavica! Mene je žrtvovao zbog Lionela Messija, a to mi nije imao hrabrosti reći, već me samo ignorirao. Messi je genije, tu nema dvojbe, ali Guardiola nema ni trunke dostojanstva – rekao je Ibrahimović.

        Comment


        • Ma šta drugo nego je objasnio.

          Trenerova mora da bude zadnja, taman posla da se Ibrahimović ili bilo ko miješa u odluke. Ali pobijedio je sa ovom izjavom da je Pep kukavica.

          Comment


          • U 29 utakmica 16 golova je zabio , los je bio skroz.

            Comment


            • Mesi je ove sezone postigao 36 golova iako je dva mjeseca bio van terena. Ne može se kroz statistiku sve posmatrati i nije ona ogledalo uspijeha ili neuspijeha. Svjedok si i sam da Mesi nije bio u prepoznatljivoj formi ali iz statistike bi se stekao drugačiji utisak.


              Nigdje nisam rekao da je Ibrahimović loš igrač već nije igrač za Barselonu. Ova priča Ibrahimovića gdje on svaljuje odovornost na nekoga drugoga me uopšte ne interesuje. Tim je taj koji treba da funkcioniše i sve treba da se radi u cilju toga, druga je stvar što je Zlatan mislio da će se sve vrtiti oko njega kada dođe u Barsu. Pa u pojedinim dijelovima te sezone je Bojan Krkić djelovao bolje od Ibrahimovića u pogledu realizacije.

              Comment


              • Ibrahimovic je veliki majstor, ali je od pocetka bilo jasno da njegova epizoda u Barseloni nece dugo trajati. Cinjenica je da nakon odlaska nije nedostajao ali naravno, jedan od najboljih igraca sveta bi mnogo znacio timu da se uklopio.

                Problem je sto odlazak Anrija do danasnjeg dana nije nadoknadjen. Da ne pricamo sada o neverovatnoj tehnici, ali igrac tih fizickih predispozicija, tako visok i brz, bio je i krilo, i 'idevetka'' i jedna od karika u Barsinoj igri pasova. Trebalo je da ga Ibra zameni, ali se to lose zavrsilo. Dosao je majsotr Vilja, koji je svojim neverovatnim igrama u jos neverovatnijem Gvariolinom sistemu igre ucinio da zaboravimo na ovaj aspekt igre - cesto fizicki inferioran tim Barselone poigravao se sa protivnicima u sezoni 10/11. Ali od leta 2011. godine ponovo se javlja problem visokog igraca, i taj problem jos uvek nije resen. Sve su manje sanse da ce to biti neki bocni igrac, koliko vidim to nece biti neko ko bi se mogao ubacivati u zavrsnicu(eh kada bi krenuli na Jaju Turea i dali mu ofanzivniju ulogu u drugom mandatu) i zato ostaje jedino nada da ce dovesti nekog centarfora, makar on provodio veci deo sezone na klupi.

                Ista je situacija sa defanzivnom linijom, i tu fali visina.

                Sto se Suareza tice, njegovo znanje se ne dovodi u pitanje, ali ne znam koliko je pametno dati tolike pare na fudbalera koji definitvno ima problem u glavi. Verovali su mnogi ovom coveku, naivno verovali da je rehabilitovan, ali on nastavlja da pravi nevidjene gluposti. Postoji realna opasnost da i svoj novi klub ostavi na cedilu nekim glupim potezom kao sto je to uradio reprezentaciji i Liverpulu. Bolje sacuvati taj iznos za Benatiju, Pogbu, Jaju, drugog stopera ili bilo kog igraca koji igra na nekoj od ''gorucih'' pozicija.

                Uprava se ponovo igra sa vremenom, i dalje se nista ne radi po pitanju stopera, a protivnici zadovoljno trljaju ruke razmisljajuci o jos jednoj sezoni u kojoj ce brutalno eksploatisati Maskeranovu visinu i to sto on nikad nije bio niti moze biti pravi stoper.
                Last edited by Bogi; 08-07-14, 08:51.

                Comment


                • I zbog ovih minijatura veceras vazno je podvuci: Maskerano nije stoper, vec defanzivni vezni igrac. Neka uprava sto pre obezbedi pojacanja na stoperskim pozicijama, a time i Argentinca vrati na mesto koje mu pripada.

                  Comment


                  • Ako se to desi , ja mislim da ce onda Macherano imati ulogu koju je Song imao u ove dvije sezone , da igra samo kup utakmice , nevazne utakmice u LS ( kad se obezbijedi prvo mjesto u grupi ili tako nesto ) i kad se Busquets umori .. Tesko da cemo igrati s obojicom , bas tesko , a mislim da Busquets ima zacementirano mjesto u startnih 11 ..

                    Ali da se razumijemo , ja bih bio presretan da se Javier koristi iskljucivo na poziciji DM-a i da bude u startnih 11
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Znam, ali niko nije na dobitku kada on igra u defanzivnoj liniji. Videcemo, mozda bi Enrike mogao da dozira minutazu Maskeranu i tako Busketsu stavi do znanja da mora malcice da se uozbilji. Samo neka se sto pre dovedu stoperi, i to po mogucstvu visi od 1.85.
                      Last edited by Bogi; 10-07-14, 00:07.

                      Comment


                      • Ovaj doktor vama treba.

                        Spoiler

                        Comment


                        • Sa Kuenkom je raskinut ugovor, otišao je u ekipu Deportiva. Igrač koji je duži period bio povrijeđen, Pep mu je pružio šansu u prvom timu gdje je imao dobrih partija i naslućivao se talenat ali povrede su ga spriječile ka intenzivnijem napretku. Kuenka je još mlad, 23 godine, i sigurno da je ovo za njega sada novi početak. Srećno Isak u nastavku karijere.

                          Zvanično i Sančez u Arsenalu. Postizao je bitne golove ali čini se kao da nije uspijevao da uspostavi kontinuitet po pitanju forme. Igrač koji je imao veliku podršku navijača tokom ove tri sezone. Uvijek je davao maksimum na terenu.

                          Ukupna vrijednost transfera je 45m evra a Barseloni odmah ide 42.5m evra. Izvor catradio.
                          Last edited by ognjen; 11-07-14, 12:43.

                          Comment




                          • Hvala ti majstore za sve

                            Mogu reci da mi je djelimicno i drago sto nas je napustio , jer je Barcelona posljednji klub za njega , njemu treba dati slobodu da pokaze sta sve moze i koliko zna , a ne da mora dodavati loptu poslije 1-2 dodira .. Hvala ti sto si uvijek davao 100 % , a i vise od toga , nebitno da li je protivnik Gimnastic ili Bayern Munchen .. U Arsenalu ti zelim svu srecu svijeta i da pokazujes ono sto si sad u Chileu pokazivao ili nesto poput one dominacije u Udinama .

                            Cuenci sretno u Deportivu , ali je bilo suludo i ocekivati da ce on dobiti neku sansu narocito nakon ovih silnih povreda , koje su ga na dugi period odvojile od terena ..

                            Hajde sad da zavrsimo Suareza , pa da se nakon 100 godina okrenemo tim CB-ovima
                            Last edited by Dale; 10-07-14, 21:04.
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Originally posted by conviction View Post
                              Ukupna vrijednost transfera je 45m evra a Barseloni odmah ide 42.5m evra. Izvor catradio.
                              maliajnstajn ovo demantuje za 3... 2... 1...

                              Alexis pregotivan lik. Krivo mi sto ide, ali je Dale 100% u pravu. Pokidace on u Engleskoj, ne sumnjam u to. Sve najbolje mu zelim u Arsenalu.

                              Comment


                              • Al je porasla cena nakon SP

                                Comment

                                Working...
                                X