Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tantuz View Post
    I Pedro i Sancez su sjajno iskoristili Mesija i Nejmara. Taman im dobrodoslo da se raspucaju, a sada jos da se Nejmar vrati i Mesi nasteluje noge za zavrsnicu i lagano...

    Kao sto rekoh...

    Comment


    • Dize Mesi na radnu temperaturu lagano...

      Comment


      • Spominje se McDonalds kao novi sponzor kluba, 10 godina - 70 miliona evra. Ne postoji mogućnost da se logo ove kompanije nađe na dresovima A tima, važna stvar.

        barcastuff ‏@barcastuff 3h
        Barcelona have a verbal deal with right back Martin Montoya (22) on his renewal. Club want to announce the deal in coming week. [marca]

        Comment


        • Da se zna ko vrti antenu, a ko vice "dobro je"

          Comment


          • Messi one goal away from Di Stéfano
            http://www.fcbarcelona.com/football/...rom-di-stefano

            Jos malo i bice rekorder, nije ni Telmo Zarra mnogo daleko

            Comment


            • barcastuff ‏@barcastuff
              Official: 21 Barcelona players called up for Rayo game tomorrow

              Valdes, Pinto, Alves, Montoya, Bartra, Pique, Puyol, Mascherano, Adriano, Alba, Busquets, Song, Cesc, Sergi Roberto, Iniesta, Afellay, Pedro, Alexis, Messi, Neymar, Tello
              Martino:
              barcastuff ‏@barcastuff

              "We decided to rest Xavi for this game, that's why he didn't train with the group today, but worked out at the gym instead."

              "Neymar has recovered well, he's doing fine in training, but we have to see how he does in a game."

              "We've rotated for 6-7 months, from now on we'll limit it. If not, players would be at their best at World Cup, not at Barça."

              "Pinto will play cup final? He is our keeper for the cup. He'll play all games, from first to last, so no decision should be made."

              Comment


              • Odlična partija juče. Ne znam koga bih od igrača izdvojio jer su svi odlično odigrali. Evo da spomenem Adriana koji ove sezone kada dobije priliku uvijek odradi svoj dio posla na nivou.

                Sada slijedi veliki okršaj sa Sitijem u Engleskoj. Vidjećemo kakav će tim Martino izvesti od prve minute. Neymar se vratio mada sumnjam da će startovati u utorak, nije još 100% spreman. Nadam se da će Fabregas biti u prvoj postavi, igrač koji je ove sezone najkonstantniji u timu posmatrajući formu.

                barcastuff ‏@barcastuff
                Official: 23 players called up for the game against Man City on Tuesday

                Valdes, Pinto, Oier, Alves, Montoya, Bartra, Pique, Mascherano, Puyol, Adriano, Alba, Busquets, Song, Xavi, Iniesta, Sergi Roberto, Cesc, Afellay, Alexis, Pedro, Messi, Neymar, Tello

                Comment


                • Comment


                  • Barcelona dolazi po Halilovića!

                    Zoran je u kontaktu s Barcelonom. Dolaze sutra ili prekosutra i bojim se da smo nemoćni", priznaje Zdravko Mamić.

                    Comment


                    • Gerardo Martino:
                      “I don’t have the assurance that we’re in the next round, but I do have the tranquility of doing a good job away from home.”

                      “We came here to win. There was no moment when we thought in any other result that wasn’t winning. I think the result is fair.”

                      “We played a bit differently than we usually do when we have three strikers. The selection of an additional midfielder was made in order to have more possession.”

                      “We won the first 90 minutes in a match that lasts 180. We’re going to approach the second leg as if it were 0-0.”

                      “City have only lost at home to Bayern and later, in Germany, they managed to win.”
                      Dani Alves:
                      “We still have a second leg and we have to kill the tie off at home.”

                      “We knew that it was going to be a tough match, very hard, because the rival we were going up against are very intense.”

                      “We managed to create a lot of goalscoring chances and the result could have been better. We try to do our jobs better every day.”
                      Andrés Iniesta:
                      “The result is fantastic for us.”

                      “After the penalty and the expulsion, they tried to pressure us. The goal was to retain possession and in the end we won.”

                      “The second leg is at home, but we can’t be overconfident.”
                      Cesc Fàbregas:
                      “I think it’s more difficult to beat us if we play this way, this is the path to follow.”

                      “We played an important role. We knew how we wanted to play, and that’s what we did.”

                      “We can all complain about something, but one team was superior to the other.”
                      Víctor Valdés:
                      “We have a good feeling about this, especially because of how we played and how we pressurd them.”

                      “Barça are always a rival that you have to think about. There’s a lot of talk about how we lack the pressure we had in years past.”

                      “We know that in a Champions League match you always have to suffer through at least 20 minutes of play.”
                      Javier Mascherano:
                      “The team stepped up, we played a great game. The result is really good for us and we know that the second leg will be difficult. City are a team that always create goalscoring chances.”

                      “We have to continue to play like this. You can never relax when you’re a Barça player. The decisive moments of the season are here and we are going to continue to fight for it all.”


                      Xavi sinoć prikazao jednu od boljih partija ove sezone, najdominantniji na sredini bio.

                      Alba zadobio povredu, pod upitnikom je za utakmicu sa Real Sosijedadom.
                      Last edited by ognjen; 19-02-14, 14:55.

                      Comment


                      • Originally posted by AleksaVP View Post
                        Covjek s 96 % tacnih passova nije bio najbolji , nevjerovatno

                        Busquets 97 % imao
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • barcastuff ‏@barcastuff
                          Official: 18 players called up for game against Real Sociedad

                          Valdes, Pinto, Alves, Montoya, Bartra, Pique, Mascherano, Adriano, Busquets, Song, Xavi, Cesc, Iniesta, Pedro, Alexis, Messi, Neymar, Tello
                          Očekujem tešku utakmicu.

                          Inače, ozbiljno se spominje da će Martinu biti ponuđeno produženje ugovora.

                          Comment


                          • Mi sa Martinom titulu svakako necemo uzeti. Coveku Messi igra poachera. Gostuje Sociedadu i izvodi tim kao da igra protiv Vallecana, rotiraj malo to tata, opusteno. Prvi tim samo sa Realom, eventualno Atleticom. To sto je poceo sa dva zadnja vezna je samo po sebi sramotno. O igri da ne govorim, bolje igra Moyesov Manchester od ovoga, ovo je sve samo ne igra koju Barsa treba da igra, ovo nema veze sa Barsom. Jebem mu sve retardirano bas. Sto je najgore, trpece se sigurno dok ne postane jasno da necemo nista osvojiti, tu kup kao totalno beznacajno takmicenje i ne racunam. Bitna utakmica je samo iz razloga sto se igra protiv Reala, trofej kao trofej ne, pogotovo nama. Pique kriminalan, Bartra ne puno bolji. Ma cela odbrana smesna.. sto i nije tako veliki problem, navikli smo koliko-toliko na to, ali ovo sto smo prikazali danas u napadu je najblaze receno kriminalno.. Ja cu biti jedan veoma srecan covek kada Martino ode. Valjda nas do tad nece transformirati sa njegovim bolesnim idejama. I ovo nije odraz jedne utakmice, vec mnogo njih i rezultati ce morati da ispastaju kad-tad, kao sto su veceras

                            Ako ova barca sta osvoji ove sezone ja cu gol trcati po glavnim trgovima glavnih gradova hrvatske,srbije i bih
                            Tako nekako..
                            Last edited by p4p1; 22-02-14, 21:20.

                            Comment


                            • Takvo viđenje imam samo za ovu jučerašnju utakmicu. Generalno gledano, svi su podbacili,. Odbrana, sredina , napad, niko nije odigrao ni približno dobro. Martino i sam kaže kako je pogriješio sa pripremom ovog meča, mada morao je da ima na umu da u zadnje vrijeme teško igramo na ovom terenu te s toga je priprema trebala biti razrađena do najsitnijih detalja. Ovo što je igrao sa Songom, Montoyom i Bartrom je doneklen razumljivo s obzirom da je htio da odmori Fabregasa, Alvesa, Xavija i Maskerana koji igraju sve utakmice kada su zdravi. Mislim da se Pike povrijedio i odmaraće oko dvije sedmice, njega je trebalo i ranije staviti malo na klupu čisto da mu se stavi do znanja da ne može imati zagarantovano mjesto u startnih 11 bez obzira na pružene partije. očigledno je ipak da on ne igra samo kada je povrijeđen a tretman je takav da on mora igrati sve utakmice bez obzira na formu. Martino će sigurno ostati trener Barselone i iduće sezone, jedino ako sam ne ode. Takav je moj utisak posmatrajući kako uprava ima visoko mišljenje o njemu. Ja sam tamo u glavnoj temi Primere već spomenuo da mi je još nedefinisan način na koji Martino planira da se bazira igra Barselone, ali svakako da ova zadnja utakmica nije ogledalo dosadašnjeg dijela sezone. Što se mene tiče, ja bih njemu dao isto da vodi tim i iduće sezone. Imaće čitav prelazni rok da razradi sistem a i da dovede željene igrače te se istovremeno riješi onih koje ne vidi u tom sistemu.Ako Martino ostane, 99% sam siguran da Sancez ostaje a za Pedra nisam siguran , vidjećemo da li ćemo igrati i u narednom periodu bez klasične devetke ili će se ići na dovođenje iste. Onda Pedro sigurno ide iz kluba. Mladi Rafinja bi mogao još jednu sezonu na posudbi da ostane, Selta traži od Barse takvu opciju a za Deulofea još ništa nije sugrno.

                              Valdez je rekao kako je svaka sljedeća utakmica kao finale, što je apsolutno tačno. Ako kiksamo još jednom u prvenstvu gubimo titulu jer Real teško da može da propusti takvu šansu. Što se tiče Kupa Kralja jasno je da je to jedino bitno što se igra protiv Madriđana, i ništa ni više a ni manje od toga.

                              Comment


                              • Zvanično saopštenje kluba

                                http://www.fcbarcelona.com/club/deta...neymar-signing

                                Comment

                                Working...
                                X