Announcement

Collapse
No announcement yet.

2017 FORMULA 1 UNITED STATES GRAND PRIX

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
    I Fetel je u prvoj krivini otiso van staze kad je preteko Hama. Sto njega nisu kaznili?
    Poredis dvije skroz suprotne situacije a sam sebi si odgovorio u principu. Prvo, Fetel je vec obisao Luisa prije nego je izasao sa staze i drugo, Fetel je dakle izasao sa staze u sirinu, nije presjekao krivinu kao Maks i time obisao drugog vozaca.


    Ja se samo nadam da ovaj Verstappen nece u skorije vrijeme gledat Ferari, pogotovo ako se ovako bude slepao sa ocem koji je bio totalni gubitnik pa lijeci frustracije preko uspjeha svog sina. Max je ogroman talenat, samo se nadam da ce u narednim godinama sazrijeti na pravi nacin.

    Moja zelja za Ferari 2019 su Fetel/Leclerc ili Fetel/Ricciardo, posto je izgleda RB odlucio da je Max u buducnosti vozac #1 za njih, pogotovo posle one izjave Ricciarda da nije imao pojma da je Verstappen dobio novi, upgrade-ovani motor za ovu trku.

    Comment


    • #62
      Pozdrav svima ,nije me bilo jedan period guzva... dobra trka dosta desavanja to se trazi! Cestitke luisu ,nema sta zasluzeno odlicna voznja.Osim fora vec samo njemu smesnim na kraju.Ferrari je bio dobar danas,izvukli su max reklo bi se. Kimi odlican,ja bih rekao od britanije cak i jaci od seba skoro svakoj trci,ali ocigledno mu taj q3 pravi veliki problem da odradi mirnu trku.seb dosta slab drugi deo sezone puno kukanja,stalno nesto malo fali! eto pohvalicu i malog konacno stvarno je bio dobar, odlicna voznja! Iako sam fan ferrarija ja mu ne bih dao kaznu jeste ok presao je limit,ali ljudi ove trkanje a ne voznja po gradu. kimi morao vise paznje da obrati.Mislim da se perez razocarao koliko je okon dobar,isto ceka i hulka cini mi se sa karlosom!
      idemo dalje sezona je resena ali daj dobre trke barem ovakve da budu.

      Comment


      • #63
        Originally posted by aquaria View Post
        Poredis dvije skroz suprotne situacije a sam sebi si odgovorio u principu. Prvo, Fetel je vec obisao Luisa prije nego je izasao sa staze i drugo, Fetel je dakle izasao sa staze u sirinu, nije presjekao krivinu kao Maks i time obisao drugog vozaca.

        Fetel ne bi obisao Luisa da se nije tako zaleteo i izasao sa staze!
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • #64
          Drž se ti NASCARA...
          If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

          Comment


          • #65
            Ahahahahahhahahahaha

            Comment


            • #66
              Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
              Fetel ne bi obisao Luisa da se nije tako zaleteo i izasao sa staze!
              Ti si stvarno komedija, jel moguće da ti toliko smetaju vozači za koje ne navijaš?

              Comment


              • #67
                Ma ne smeta mi to ali nisu trebali ni Maxa kazniti. Procitaj izjavu Laude.
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • #68
                  Ne može baš uvek da izbegne kaznu.

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                    Ma ne smeta mi to ali nisu trebali ni Maxa kazniti. Procitaj izjavu Laude.
                    Pa Lauda je odavno počeo lupati, tako da i nije relevantan sa svojim izjavama.
                    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                    Comment

                    Working...
                    X