Announcement

Collapse
No announcement yet.

Michelin® Australian Motorcycle Grand Prix

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by BogdanB View Post
    @nemanja

    Oni pustaju kako se raduje Hondin tim, umesto da puste borbu za drugo mesto.

    @bastia

    Uvek sam se pitao sto se opterecujete takvim stvarima. E, Srdjan navija za Lorenca, pa Srdjan navija za Markeza, Srdjan navija za Rosija itd.,tako isto važi i za Dzankica.

    Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
    Ništa meni ne smeta da navijaju za nekoga, pa naravno da navijaju tako se i prati sport u većini slučajeva. Ali kada di u kabini za mikrofonom onda budi profesionalan i iznosi svoja objektivna mišljenja. Ima tona komentatora koji su u istoj poziciji i u drugim sportovima pa svoje poslove obavljaju krajnje korektno i profesionalno.

    Comment


    • #47
      I za koga misliš da navijaju?

      Comment


      • #48
        Nek navijaju za koga hoće, nji'ova stvar, ali sam ja od sledeće godine na btsport 2 def, počeli su mnogo da fulaju.

        Trka sezone! U stvari ceo dan, od sabajle! Prva 2 warm up-a po kiši, u moto2 padali kao kruške.
        Čestitke Miru & gosn. Koturu, zasluženo.

        Dupla pobeda u moto2 KTM-a, za koji ću definitivno da navijam nakon odlaska najvećeg u penziju. Luthi nije mogao više uz povredu.

        Izgleda da sam jedini ovde besan na 93 zbog nasrtaja na doktorovo levo rame ?! ..definitivno njemu treba dati nadimak manijak, a onom manijaku nadenuti novi, npr. STUPIDIAK, kakav kreten! Zarku nije za zameriti jerbo je u rookie season.
        Last edited by salelesa; 22-10-17, 15:42.

        Comment


        • #49
          Sve tri trke odlične. Svi šampioni vozili pametno i šampionski.

          Mir odličan kao i cele sezone, zaslužena titula, pratićemo ga dalje. Ima potencijal i talenat za velikog šampiona. Iako nisam navijač Fenatija, ima moje simpatije za borbu koju je prikazao prethodne i ove nedelje (za razliku od Lutija i Dovija).

          Morbideli izvezao trku pametno i dozirano, sa potpunom kontrolom rizika, što je omogućilo KTM-u da slavi dupli podijum. Ako, drago mi je zbog Aja, Oliveire i Bindera.

          Markez je veliki šampion, ponovo je dokazao isto. Mogao je da kalkuliše kao Mir na prethodnoj trci ili Morbideli na poslednje dve (i to je sasvim regularno i pametno u oba slučaja), znao je da je Dovi tamo negde pozadi, mogao je da izbegava duele i sedi na nekoj poziciji, ali ne, Markez ima to što ga tera na pobedu, i posle prvog kontakta sa Zarkom umesto da popusti, on kreće u rizične duele. I Rosi isto tako, ne bori se za titulu, uz to je povređen nimalo naivno, i on, i u Japanu i ovde, forsira do maksimuma i bori se sa decom, lepi mu se guma na kombinezon, a on srećan kao malo dete. To su veliki šampioni.

          Pitali su Markeza nedavno (na jednoj od konferencija četvrtkom, ona pitanja sa društvenih mreža) da li mu nekad nedostaju trkanja iz Moto2 i Moto3? Rekao je da mu ne nedostaje Moto2, ali kad gleda snimke Moto3 ponekad mu nedostaju... Tako nekako.

          E to je danas dobio. Neverovatno mi je koliko su na današnjoj konferenciji posle trke bili srećni Markez i Rosi, nikakva zamerka na rizičnu vožnju, čista sreća zbog dobre trke:

          "I tried to be calm... but suddenly on the second or third lap - first contact!" -Marquez

          "This is the game if you want to play, it's like this - if not you have to stay at home" – Rossi


          P.S.
          Van der Mark će ipak voziti ove godine u MotoGP-u, umesto Folgera u Maleziji. Pa da ga vidimo.

          Comment


          • #50
            Zarko je moga da bude junak dana.... šteta.... samo malo je trebalo da pusti kočnicu....

            Comment


            • #51
              Originally posted by VR6 View Post
              Zarko je moga da bude junak dana.... šteta.... samo malo je trebalo da pusti kočnicu....
              Da je izbacio Markeza , a imao je dobru priliku... Skoro sigurno bi Yamaha pobedila i skroz bi se otvorila borba za titulu

              Comment

              Working...
              X