Announcement

Collapse
No announcement yet.

Michelin® Australian Motorcycle Grand Prix

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Opet kiša, prva pobeda KTM u srednjoj kategoriji od 2008. Odlična vožnja Oliveire, kao i Bindera, dok je Morbidelli mirnom vožnjom povećao prednost u šampionatu, dok je Luthi imao jako lošu trku. Treba pohvaliti i Viergea kao i Raffina.
    Sreća da je Nakagami nepovređen, gadan pad.
    Last edited by Nikoletina; 22-10-17, 06:10.
    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

    Comment


    • #32
      Bravo za Oliveiru Posebne čestitke Binderu konačno da prikaže kako zna da se bori

      Comment


      • #33
        Au,kakva trka,ne sećam se sezone sa ovolikim brojem dobrih trka.Ova kao Moto3
        Markez će potpuno zasluženo uzeti titulu,čovek rizikuje kao lud iako je Dovi 13. drugi bi išli na sigurno
        sigpic

        Comment


        • #34
          Drago mi je da sam ostao budan, odlična trka, čestitke svim vozačima iz top 9, sjajno su vozili svi, drago mi je da vidim da se Suzuki poboljšao.
          If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

          Comment


          • #35
            Fenomenalna trka , pravo uživanje. Na kraju treba čestitati Markezu uz lošu taktiku Yamahe i Janonea on je prosto preživeo. Na kraju se ispostavilo da je ova trka bila veoma uzbudljiva i krajnje odlučujuća. Kod Dovija se ispostavilo ono što sam pričao da je imao nikad bolju priliku za titulu on je jednostavno na kraju popustio. Što se tiče Markezove borbe sa Yamahama tu je izgleda bilo glavno pitanje da li će uspeti bukvalno da izbace Markeza i tako da se vrati Maverik u borbu ili će se Markez izvući iz borbe i ostaviti ih da se bore međusobno? I eto desilo se ovo drugo. Opet se ponavlja ista priča kad Markez osvoji titulu tad Yamahe dodatno izgube snagu na međusobnu borbu.
            Šteta što je 2 trke pre kraja u sve tri kategorije rešena borba za titulu mislim Morbideli i Markez nisu teoretski uspeli , ali čak i da Yamahe opet upadnu u borbu ko danas i pomognu Doviju mislim da tu Dovi neće moći da skupi dovoljno poena.
            Ništa sad... Maverik još bolje se spremaj za narednu sezonu pogotovo kad su kišni uslovi da tu bude pomaka i tako da budeš još opasniji i da onda sledeće godine dođeš do titule

            Comment


            • #36
              Odlična trka, bilo dosta opasnih preticanja. Zarko lud potpuno. Napokon da nešto vidimo i od yamaha.
              Ducati loš ovaj vikend.
              Šteta za A. Espargara.

              "I love to speak with Leonard
              He’s a sportsman and a shepherd
              He’s a lazy bastard
              Living in a suit ."
              Leonard Cohen

              Comment


              • #37
                Nisam gledo trku, sta sam propustio?
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • #38
                  Ponovicu se od prosle nedelje, show talamasca

                  Markez da ljubi u dupe Manijaka.

                  Dovi sramotan

                  Zarko zasluzio podijum, Vinjales ne

                  Reziser da batali svoj posao

                  Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
                  Last edited by BogdanB; 22-10-17, 11:23.

                  Comment


                  • #39
                    Ducati je ovde jako jako loš bio, nije mi baš najjasnije zašto. Dovi se podjednako lošim pokazao koliko i svaki drugi vozač. Petrux je bio poslednji. Petrux! Bajk je u suštini dovoljno dobar da se na njemu uzme titula, samo ni Lorenzo ni Dovi trenutno nisu na potrebnom nivou. Lorenzo od početka sezone nije napravio pravi iskorak, što sam do sad svakako očekivao.

                    Marquez najagresivniji kad je bilo potrebno prelomiti trku, Rossi se mnogo igrao sa klincima. Ova staza nikad ne razočara...

                    Comment


                    • #40
                      A.Esp polomio prst u padu

                      Miselinke

                      Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                        Nisam gledo trku, sta sam propustio?
                        Mnogo toga , vrlo uzbudljiva trka.
                        Originally posted by BogdanB View Post
                        Ponovicu se od prosle nedelje, show talamasca

                        Markez da ljubi u dupe Manijaka.

                        Dovi sramotan

                        Zarko zasluzio podijum, Vinjales ne

                        Reziser da batali svoj posao

                        Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
                        Vinjales da nije bilo onoga sa Janoneom bi sigurno na kraju i bio ispred Rosija. Dobra taktika i za to apsolutno nije bilo prepreka i zbog toga je i bio nezadovoljan.
                        Režiser stvarno sramotan.

                        Comment


                        • #42
                          #MM93
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • #43
                            Gledam sad snimku trke, na trenutke postane neugodno koliko su Srđan i Aco subjektivni u debati Marquez-Rossi.

                            Comment


                            • #44
                              @nemanja

                              Oni pustaju kako se raduje Hondin tim, umesto da puste borbu za drugo mesto.

                              @bastia

                              Uvek sam se pitao sto se opterecujete takvim stvarima. E, Srdjan navija za Lorenca, pa Srdjan navija za Markeza, Srdjan navija za Rosija itd.,tako isto važi i za Dzankica.

                              Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by BogdanB View Post
                                @nemanja

                                Oni pustaju kako se raduje Hondin tim, umesto da puste borbu za drugo mesto.

                                @bastia

                                Uvek sam se pitao sto se opterecujete takvim stvarima. E, Srdjan navija za Lorenca, pa Srdjan navija za Markeza, Srdjan navija za Rosija itd.,tako isto važi i za Dzankica.

                                Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
                                Meni na primer nije problem za koga ko navija jer bi prosto bilo čudno da neko nema određenog favorita u ovakvom uzbudljivom trkanju. Da borbu za drugo mesto uopšte nismo uživo na kraju ispratili , ali i pored toga dosta kikseva. I puno stvari je falilo tokom prenosa što se prosto na drugim mestima podrazumeva i ne dovodi u pitanje.

                                Comment

                                Working...
                                X