Strana 1 od 93 1 2 3 11 51 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 15 od 1392

Tema: Evroliga /Evrokup, Live, zanimljivosti 2017/2018

  1. #1
    Senior Member NateHuffman avatar
    Datum registracije
    05.08.2017
    Poruke
    922
    Moć reputacije
    214748458

    Evroliga /Evrokup, Live, zanimljivosti 2017/2018

    Ne vidim temu za evrokup i evroligu. Torino dobio strasnu cedevitu u zagrebu. Kao sto rekoh ova cedevita bez bilana i babica sve sa cerijima i marfijima je kriv kurac u odnosu na proslogodisnju. Fino ik oplodili mbake i paterson. Nije mbake jos za staro gvozdje.
    Dejdan todorovic najbolji u pobedi bilba prptiv ritasa 20poena 7skokova. Igrac kojeg bih stvarno voleo u zvezdi i vise pita prizivao na forumu. Na zalost nikad nisam dobio reakciju ili misljenje drugih forumasa o njemu.
    I za kraj stef jovic 11 asistencija u demoliranju galate u sred istanbula. Bajer ce ove godine biti bas ozbiljna ekipa
    Simon slab 6 poena 2/6 za tri 0/2 za dva
    Izmenio/la NateHuffman; 12.10.2017 u 08:30.

  2. Your Google Adsense code here
  3. #2
    Active Member Ganac avatar
    Datum registracije
    16.03.2017
    Lokacija
    Kontra komši (gledano na Avalu)
    Poruke
    4.474
    Moć reputacije
    214748543

    Evroliga /Evrokup, Live, zanimljivosti 2017/2018

    Ove sedmice počinje(počela) EL/EC, na ovoj temi možete nastaviti raspravu.
    Raspored:
    1. kolo
    12.10. 19:00 Anadolu Efes Real Madrid
    12.10. 19:00 CSKA Moscow Milano
    12.10. 20:00 Bamberg Maccabi Tel Aviv
    12.10. 20:00 Olympiakos Baskonia
    12.10. 21:00 Unicaja Fenerbahce
    13.10. 19:00 Khimki M. Valencia
    13.10. 19:00 Zalgiris Kaunas Crvena zvezda
    13.10. 21:00 Barcelona Panathinaikos
    2. kolo
    19.10. 20:05 Maccabi Tel Aviv Baskonia
    19.10. 20:15 Panathinaikos Bamberg
    19.10. 20:45 Milano Fenerbahce
    19.10. 21:00 Real Madrid CSKA Moscow
    20.10. 18:30 Khimki M. Zalgiris Kaunas
    20.10. 19:00 Crvena zvezda Barcelona
    20.10. 20:00 Olympiakos Unicaja
    20.10. 21:00 Valencia Anadolu Efes
    3. kolo
    24.10. 18:30 Khimki M. Crvena zvezda
    24.10. 20:05 Maccabi Tel Aviv Olympiakos
    24.10. 21:00 Barcelona Zalgiris Kaunas
    24.10. 21:00 Real Madrid Milano
    25.10. 19:00 CSKA Moscow Panathinaikos
    25.10. 19:45 Fenerbahce Anadolu Efes
    25.10. 20:30 Baskonia Valencia
    25.10. 21:00 Unicaja Bamberg
    4. kolo
    26.10. 19:00 Crvena zvezda Maccabi Tel Aviv
    26.10. 19:00 Zalgiris Kaunas Real Madrid
    26.10. 20:00 Olympiakos Khimki M.
    26.10. 21:00 Milano Barcelona
    27.10. 19:00 Anadolu Efes CSKA Moscow
    27.10. 20:00 Bamberg Baskonia
    27.10. 20:30 Panathinaikos Fenerbahce
    27.10. 21:00 Valencia Unicaja
    5. kolo
    02.11. 19:00 Crvena zvezda Bamberg
    02.11. 19:45 Fenerbahce Valencia
    02.11. 20:00 Baskonia Panathinaikos
    02.11. 20:05 Maccabi Tel Aviv Milano
    02.11. 21:00 Real Madrid Khimki M.
    03.11. 18:30 Anadolu Efes Unicaja
    03.11. 19:00 CSKA Moscow Zalgiris Kaunas
    03.11. 21:00 Barcelona Olympiakos
    6. kolo
    09.11. 18:00 CSKA Moscow Valencia
    09.11. 20:05 Maccabi Tel Aviv Real Madrid
    09.11. 20:45 Milano Zalgiris Kaunas
    09.11. 21:00 Barcelona Anadolu Efes
    10.11. 17:30 Khimki M. Baskonia
    10.11. 20:00 Bamberg Fenerbahce
    10.11. 20:00 Olympiakos Panathinaikos
    10.11. 20:45 Unicaja Crvena zvezda
    7. kolo
    14.11. 20:05 Maccabi Tel Aviv Anadolu Efes
    14.11. 20:15 Panathinaikos Khimki M.
    14.11. 20:30 Baskonia Real Madrid
    14.11. 20:45 Unicaja Zalgiris Kaunas
    15.11. 18:45 Fenerbahce Olympiakos
    15.11. 19:00 Crvena zvezda CSKA Moscow
    15.11. 20:00 Bamberg Barcelona
    15.11. 20:45 Valencia Milano
    8. kolo
    16.11. 17:30 Khimki M. Maccabi Tel Aviv
    16.11. 18:30 Anadolu Efes Panathinaikos
    16.11. 19:00 Zalgiris Kaunas Baskonia
    16.11. 21:00 Real Madrid Unicaja
    17.11. 18:00 CSKA Moscow Fenerbahce
    17.11. 20:00 Olympiakos Crvena zvezda
    17.11. 20:45 Milano Bamberg
    17.11. 21:00 Barcelona Valencia
    9. kolo
    23.11. 19:00 Crvena zvezda Baskonia
    23.11. 19:00 Zalgiris Kaunas Anadolu Efes
    23.11. 20:00 Bamberg Valencia
    23.11. 20:45 Milano Olympiakos
    23.11. 21:00 Barcelona Maccabi Tel Aviv
    24.11. 18:45 Fenerbahce Khimki M.
    24.11. 20:00 Panathinaikos Real Madrid
    24.11. 20:45 Unicaja CSKA Moscow
    10. kolo
    30.11. 17:30 Khimki M. Bamberg
    30.11. 18:30 Anadolu Efes Milano
    30.11. 20:05 Maccabi Tel Aviv Zalgiris Kaunas
    30.11. 20:30 Baskonia Fenerbahce
    30.11. 20:30 Valencia Olympiakos
    01.12. 18:00 CSKA Moscow Barcelona
    01.12. 20:00 Panathinaikos Unicaja
    01.12. 20:45 Real Madrid Crvena zvezda
    11. kolo
    07.12. 19:00 Zalgiris Kaunas Panathinaikos
    07.12. 20:00 Bamberg CSKA Moscow
    07.12. 20:05 Maccabi Tel Aviv Valencia
    07.12. 20:30 Baskonia Unicaja
    07.12. 20:45 Milano Khimki M.
    08.12. 19:00 Crvena zvezda Anadolu Efes
    08.12. 20:00 Olympiakos Real Madrid
    08.12. 21:00 Barcelona Fenerbahce
    12. kolo
    14.12. 18:45 Fenerbahce Zalgiris Kaunas
    14.12. 20:00 Bamberg Olympiakos
    14.12. 20:45 Real Madrid Barcelona
    14.12. 20:45 Unicaja Khimki M.
    15.12. 18:00 CSKA Moscow Maccabi Tel Aviv
    15.12. 18:30 Anadolu Efes Baskonia
    15.12. 20:15 Panathinaikos Milano
    15.12. 20:30 Valencia Crvena zvezda
    13. kolo
    19.12. 18:45 Fenerbahce Crvena zvezda
    19.12. 19:00 Zalgiris Kaunas Bamberg
    19.12. 20:15 Panathinaikos Maccabi Tel Aviv
    19.12. 20:45 Real Madrid Valencia
    20.12. 17:30 Khimki M. Anadolu Efes
    20.12. 20:00 Olympiakos CSKA Moscow
    20.12. 20:45 Milano Baskonia
    20.12. 21:00 Barcelona Unicaja
    14. kolo
    21.12. 19:00 Crvena zvezda Panathinaikos
    21.12. 20:00 Bamberg Real Madrid
    21.12. 20:05 Maccabi Tel Aviv Fenerbahce
    21.12. 20:45 Valencia Zalgiris Kaunas
    22.12. 18:00 CSKA Moscow Khimki M.
    22.12. 18:30 Anadolu Efes Olympiakos
    22.12. 20:30 Baskonia Barcelona
    22.12. 20:45 Unicaja Milano

  4. #3
    Active Member Ganac avatar
    Datum registracije
    16.03.2017
    Lokacija
    Kontra komši (gledano na Avalu)
    Poruke
    4.474
    Moć reputacije
    214748543
    II deo:
    15. kolo
    28.12. 18:45 Fenerbahce Real Madrid
    28.12. 19:00 Zalgiris Kaunas Olympiakos
    28.12. 20:05 Maccabi Tel Aviv Unicaja
    28.12. 21:00 Valencia Panathinaikos
    29.12. 17:30 Khimki M. Barcelona
    29.12. 18:30 Anadolu Efes Bamberg
    29.12. 20:30 Baskonia CSKA Moscow
    29.12. 20:45 Milano Crvena zvezda
    16. kolo
    04.01. 20:15 Panathinaikos Anadolu Efes
    04.01. 20:45 Unicaja Valencia
    04.01. 21:00 Barcelona CSKA Moscow
    05.01. 18:45 Fenerbahce Baskonia
    05.01. 19:00 Crvena zvezda Zalgiris Kaunas
    05.01. 20:00 Bamberg Khimki M.
    05.01. 20:00 Olympiakos Milano
    05.01. 20:45 Real Madrid Maccabi Tel Aviv
    17. kolo
    11.01. 20:00 Panathinaikos Barcelona
    11.01. 20:05 Maccabi Tel Aviv Bamberg
    11.01. 20:45 Milano CSKA Moscow
    11.01. 20:45 Valencia Fenerbahce
    12.01. 17:30 Khimki M. Real Madrid
    12.01. 18:30 Anadolu Efes Crvena zvezda
    12.01. 19:00 Zalgiris Kaunas Unicaja
    12.01. 20:30 Baskonia Olympiakos
    18. kolo
    16.01. 19:00 Crvena zvezda Khimki M.
    16.01. 20:00 Bamberg Zalgiris Kaunas
    16.01. 20:00 Olympiakos Maccabi Tel Aviv
    16.01. 20:30 Valencia Barcelona
    17.01. 18:00 CSKA Moscow Anadolu Efes
    17.01. 18:45 Fenerbahce Panathinaikos
    17.01. 20:45 Milano Unicaja
    17.01. 20:45 Real Madrid Baskonia
    19. kolo
    18.01. 17:30 Khimki M. Olympiakos
    18.01. 19:00 Zalgiris Kaunas Valencia
    18.01. 20:05 Maccabi Tel Aviv Crvena zvezda
    18.01. 21:00 Barcelona Bamberg
    19.01. 18:30 Anadolu Efes Fenerbahce
    19.01. 20:15 Panathinaikos CSKA Moscow
    19.01. 20:30 Baskonia Milano
    19.01. 20:45 Unicaja Real Madrid
    20. kolo
    25.01. 20:15 Panathinaikos Zalgiris Kaunas
    25.01. 20:30 Valencia Khimki M.
    25.01. 20:45 Real Madrid Anadolu Efes
    26.01. 18:00 CSKA Moscow Bamberg
    26.01. 18:45 Fenerbahce Barcelona
    26.01. 19:00 Crvena zvezda Olympiakos
    26.01. 20:45 Milano Maccabi Tel Aviv
    26.01. 20:45 Unicaja Baskonia
    21. kolo
    01.02. 18:00 Anadolu Efes Valencia
    01.02. 18:00 CSKA Moscow Real Madrid
    01.02. 19:00 Zalgiris Kaunas Maccabi Tel Aviv
    01.02. 20:00 Olympiakos Fenerbahce
    01.02. 21:00 Barcelona Milano
    02.02. 17:30 Khimki M. Unicaja
    02.02. 20:00 Bamberg Panathinaikos
    02.02. 20:30 Baskonia Crvena zvezda
    22. kolo
    08.02. 20:05 Maccabi Tel Aviv Barcelona
    08.02. 20:15 Panathinaikos Baskonia
    08.02. 20:30 Valencia CSKA Moscow
    08.02. 20:45 Unicaja Anadolu Efes
    09.02. 18:45 Fenerbahce Bamberg
    09.02. 19:00 Crvena zvezda Milano
    09.02. 19:00 Zalgiris Kaunas Khimki M.
    09.02. 20:45 Real Madrid Olympiakos
    23. kolo
    22.02. 18:00 CSKA Moscow Baskonia
    22.02. 18:45 Fenerbahce Milano
    22.02. 20:00 Olympiakos Valencia
    22.02. 20:45 Unicaja Maccabi Tel Aviv
    23.02. 17:30 Khimki M. Panathinaikos
    23.02. 18:30 Anadolu Efes Zalgiris Kaunas
    23.02. 20:00 Bamberg Crvena zvezda
    23.02. 21:00 Barcelona Real Madrid
    24. kolo
    01.03. 19:00 Zalgiris Kaunas Barcelona
    01.03. 20:05 Maccabi Tel Aviv CSKA Moscow
    01.03. 20:45 Milano Anadolu Efes
    01.03. 21:00 Baskonia Khimki M.
    02.03. 19:00 Crvena zvezda Unicaja
    02.03. 20:15 Panathinaikos Olympiakos
    02.03. 20:30 Valencia Bamberg
    02.03. 21:00 Real Madrid Fenerbahce
    25. kolo
    08.03. 17:30 Khimki M. Milano
    08.03. 18:30 Anadolu Efes Maccabi Tel Aviv
    08.03. 20:30 Valencia Baskonia
    08.03. 21:00 Real Madrid Panathinaikos
    09.03. 18:00 CSKA Moscow Unicaja
    09.03. 19:00 Zalgiris Kaunas Fenerbahce
    09.03. 20:00 Olympiakos Bamberg
    09.03. 21:00 Barcelona Crvena zvezda
    26. kolo
    12.03. 20:45 Milano Real Madrid
    15.03. 20:00 Bamberg Anadolu Efes
    15.03. 20:00 Olympiakos Barcelona
    15.03. 20:05 Maccabi Tel Aviv Khimki M.
    15.03. 20:45 Baskonia Zalgiris Kaunas
    16.03. 18:45 Fenerbahce CSKA Moscow
    16.03. 19:00 Crvena zvezda Valencia
    16.03. 21:00 Unicaja Panathinaikos
    27. kolo
    20.03. 18:45 Fenerbahce Maccabi Tel Aviv
    20.03. 19:00 Zalgiris Kaunas Milano
    20.03. 20:15 Panathinaikos Crvena zvezda
    20.03. 20:30 Valencia Real Madrid
    21.03. 18:00 CSKA Moscow Olympiakos
    21.03. 18:45 Anadolu Efes Khimki M.
    21.03. 20:30 Baskonia Bamberg
    21.03. 20:45 Unicaja Barcelona
    28. kolo
    22.03. 19:00 Crvena zvezda Fenerbahce
    22.03. 20:05 Maccabi Tel Aviv Panathinaikos
    22.03. 20:45 Milano Valencia
    22.03. 20:45 Real Madrid Zalgiris Kaunas
    23.03. 17:30 Khimki M. CSKA Moscow
    23.03. 20:00 Bamberg Unicaja
    23.03. 20:00 Olympiakos Anadolu Efes
    23.03. 21:00 Barcelona Baskonia
    29. kolo
    29.03. 18:30 Khimki M. Fenerbahce
    29.03. 19:00 Anadolu Efes Barcelona
    29.03. 20:00 Bamberg Milano
    29.03. 21:00 Baskonia Maccabi Tel Aviv
    30.03. 19:00 Crvena zvezda Real Madrid
    30.03. 19:00 Zalgiris Kaunas CSKA Moscow
    30.03. 20:15 Panathinaikos Valencia
    30.03. 21:00 Unicaja Olympiakos
    30. kolo
    05.04. 19:15 Fenerbahce Unicaja
    05.04. 20:45 Milano Panathinaikos
    05.04. 21:00 Barcelona Khimki M.
    05.04. 21:00 Baskonia Anadolu Efes
    06.04. 19:00 CSKA Moscow Crvena zvezda
    06.04. 20:00 Olympiakos Zalgiris Kaunas
    06.04. 20:30 Valencia Maccabi Tel Aviv
    06.04. 21:00 Real Madrid Bamberg

  5. #4
    Active Member Ganac avatar
    Datum registracije
    16.03.2017
    Lokacija
    Kontra komši (gledano na Avalu)
    Poruke
    4.474
    Moć reputacije
    214748543
    EC, timovi i raspored:
    Prvo kolo:
    1. kolo
    11.10. 21:30 Gran Canaria Zenit Petersburg 97 : 87
    11.10. 20:45 Levallois Darussafaka Dogus 64 : 69
    11.10. 20:45 Trento Lyon-Villeurbanne 85 : 75
    11.10. 20:00 Alba Berlin Partizan 111 : 85
    11.10. 20:00 MoraBanc Andorra Unics Kazan 68 : 76
    11.10. 19:45 Cedevita Torino 83 : 86
    11.10. 19:00 Buducnost Reggiana 82 : 74
    11.10. 19:00 Galatasaray Bayern 69 : 86
    11.10. 19:00 Limoges Lokomotiv Kuban 61 : 63
    11.10. 18:00 Lietuvos Rytas Bilbao 83 : 93
    11.10. 17:00 Lietkabelis Hapoel Jerusalem 86 : 72

    Drugo kolo:
    2. kolo
    17.10. 19:00 Hapoel Jerusalem Buducnost
    17.10. 19:00 Tofas Gran Canaria
    17.10. 20:30 Lyon-Villeurbanne Ulm
    17.10. 20:30 Torino MoraBanc Andorra
    18.10. 18:00 Unics Kazan Levallois
    18.10. 19:00 Lokomotiv Kuban Alba Berlin
    18.10. 19:00 Zenit Petersburg Trento
    18.10. 19:15 Darussafaka Dogus Cedevita
    18.10. 20:00 Partizan Lietuvos Rytas
    18.10. 20:30 Bayern Lietkabelis
    18.10. 20:30 Bilbao Limoges
    18.10. 20:30 Reggiana Galatasaray
    Priložene slike Priložene slike
    Izmenio/la Ganac; 12.10.2017 u 08:41.

  6. #5
    Madridista Tarantula avatar
    Datum registracije
    30.06.2014
    Lokacija
    Banjaluka
    Poruke
    4.686
    Moć reputacije
    214748646
    Otvoren vam je fantasy za EuroLeague, pa pridružite se ko hoće.
    Pristupni kod je CFCCZE4N .
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (33) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (10).

  7. #6
    Active Member Ganac avatar
    Datum registracije
    16.03.2017
    Lokacija
    Kontra komši (gledano na Avalu)
    Poruke
    4.474
    Moć reputacije
    214748543

  8. #7
    Beštija Bastia33 avatar
    Datum registracije
    16.09.2014
    Lokacija
    Republika Srpska
    Poruke
    5.091
    Moć reputacije
    214748646
    Polite ladnom vodom Emporio, zapaliće se ljudi

  9. #8
    Active Member Ganac avatar
    Datum registracije
    16.03.2017
    Lokacija
    Kontra komši (gledano na Avalu)
    Poruke
    4.474
    Moć reputacije
    214748543
    Jbg nema Repeše, nema raspada! Neće osvojiti EL ali će igrati basket.

  10. #9
    Active Member ZvezdaIznadSvega avatar
    Datum registracije
    04.08.2017
    Poruke
    2.604
    Moć reputacije
    214748492
    A i nije lako uci u Teove cipele...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

  11. #10
    Hero Member dekkard avatar
    Datum registracije
    22.04.2010
    Poruke
    9.648
    Moć reputacije
    214748898
    Isti rezultat i na Efes - Real i CSKA - Armani, 21:32
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

  12. #11
    Member Svarog avatar
    Datum registracije
    04.08.2017
    Poruke
    230
    Moć reputacije
    214748444
    CSKA, najodvratnija ekipa za gledanje u Evroligi.

  13. #12
    Active Member Laza Kacanski avatar
    Datum registracije
    04.08.2017
    Poruke
    4.845
    Moć reputacije
    214748536
    Idemo Armani

  14. #13
    Beštija Bastia33 avatar
    Datum registracije
    16.09.2014
    Lokacija
    Republika Srpska
    Poruke
    5.091
    Moć reputacije
    214748646
    Kako slatka i draga ekipa Armanija. Ali biće CSKA malo kasnije u sezoni baš silovita.

    Gdje je Davide Pascolo?

  15. #14
    Active Member Laza Kacanski avatar
    Datum registracije
    04.08.2017
    Poruke
    4.845
    Moć reputacije
    214748536
    Tesko da Rodrigez moze da razigrava tim kao Teodosic.
    U tom segmentu je daleko od Tea

  16. #15
    Active Member Ganac avatar
    Datum registracije
    16.03.2017
    Lokacija
    Kontra komši (gledano na Avalu)
    Poruke
    4.474
    Moć reputacije
    214748543
    Treba vremena da se od grupe igrača napravi tim, Ćaćo je dovoljno iskusan da ne pokušava da bude Teo i on će dati svoj doprinos igri i kroz poene i kroz asistencije, najodvratnija faca (zbog stila igre) u CSKA je Nando...Milano je skupio novu ekipu i čovek bi pomislio Gaudloka carinika ali to u prvom polkuvremenu je izgledalo odlično i čini mi se da je svako u timu znao svoju ulogu (bolje nego u CSKA).

Strana 1 od 93 1 2 3 11 51 ... PoslednjaPoslednja

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •