Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga /Evrokup, Live, zanimljivosti 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Djordjevic se sahranjivao posle ispadanja Bajerna od Darusafake....sada svi ti isti ljudi koji su izdisali Obradovica, a koga takodje postujem, cute i ne spominju nista posle identicne situacije

    Comment


    • Ima Obradovic jos da uci da bi dosegao Blata.

      Comment


      • Već sam rekao da je Obradović napravio maksimum sa ovom ekipom, i ostvario bolji rezultat nego prošle godine. Darušafaka je značajno skuplji tim od Lokomotive, samo Blat ima ugovor između 1,7 i 2,2 miliona $, Vilbekin na 1,3 miliona € itd.

        http://www.espn.com/nba/story/_/id/1...l-coach-turkey
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Već sam rekao da je Obradović napravio maksimum sa ovom ekipom, i ostvario bolji rezultat nego prošle godine. Darušafaka je značajno skuplji tim od Lokomotive, samo Blat ima ugovor između 1,7 i 2,2 miliona $, Vilbekin na 1,3 miliona € itd.

          http://www.espn.com/nba/story/_/id/1...l-coach-turkey
          Ali Bajern nije znacajno skuplji. Ti da imas obraza ne bi se javljao na ovoj temi vise. Ne moramo svi da citamo najgoru navijacku patkometriju iz posta u post.

          CSKA Moscow €42.6
          Khimki Moscow €23.1
          Lokomotiv Kuban €17.9
          Unics Kazan €14.3
          Zenit SPB €12.1
          Nizhny €5.9
          Enisey €4.3
          Avtodor €3.2
          Parma €2.5

          Ovo je za proslu sezonu.

          Bajern u ovoj sezoni ima oko 18 miliona evra. Treba istaci i da su porezi na plate veliki i u jednom i u drugom slucaju.

          U svakom slucaju, vise je nego sramno da se ovde pise o takvim stvarima i dozvoljava ovako nesto. Na nivou dece od 10 godina, ovaj mi se dopada, ovaj mi se ne dopada, ovaj je "moj", onaj je "njihov".
          Last edited by blond; 13-04-18, 23:31.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Lokomotiva je bila favorit. Imala prednost domaceg terena, bez poraza u EK.
            Ali Blat je napravio sjajan tim od prosecnih igraca sa jednim superstarom Vilbekinom.
            Kapa dole Blatu.

            Comment


            • Originally posted by canarian View Post
              Ali Bajern nije znacajno skuplji. Ti da imas obraza ne bi se javljao na ovoj temi vise. Ne moramo svi da citamo najgoru navijacku patkometriju iz posta u post.
              Bajern je bio ubedljivo najskuplji tim u Eurocupu ove sezone, bolje ćuti kad pojma nemaš, bio je i link sa cifrom od 18 miliona €.
              edit: evo ga
              http://www.bblprofis.de/index.php/20...-aller-zeiten/
              Last edited by dekkard; 13-04-18, 23:33.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Bajern je bio ubedljivo najskuplji tim u Eurocupu ove sezone, bolje ćuti kad pojma nemaš, bio je i link sa cifrom od 18 miliona €.
                Treba da cutim na tvoje izivljavanje nad temom i pretvaranje iste u youtube komentare:

                CSKA Moscow €42.6
                Khimki Moscow €23.1
                Lokomotiv Kuban €17.9
                Unics Kazan €14.3
                Zenit SPB €12.1
                Nizhny €5.9
                Enisey €4.3
                Avtodor €3.2
                Parma €2.5

                Ovo je za proslu sezonu.

                Bajern u ovoj sezoni ima oko 18 miliona evra. Treba istaci i da su porezi na plate veliki i u jednom i u drugom slucaju.

                U svakom slucaju, vise je nego sramno da se ovde pise o takvim stvarima i dozvoljava ovako nesto. Na nivou dece od 10 godina, ovaj mi se dopada, ovaj mi se ne dopada, ovaj je "moj", onaj je "njihov".
                Kao sto vidis, isti su budzeti. Jedan trener je trebalo da bude oteran iako je bio ubedljivo prvi u prvenstvu zato sto je od istog tog Blata prosuo 23 razlike, drugi je megacar iako je prosuo zavrsnicu na svom terenu. To je tvoj nivo.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Je l' ne umeš da čitaš? A i kad nekako pročitaš imaš problema da shvatiš šta piše. Dakle
                  CSKA Moscow €42.6
                  Khimki Moscow €23.1
                  Lokomotiv Kuban €17.9
                  Unics Kazan €14.3
                  Zenit SPB €12.1
                  Nizhny €5.9
                  Enisey €4.3
                  Avtodor €3.2
                  Parma €2.5

                  Ovo je za proslu sezonu.

                  Bajern u ovoj sezoni ima oko 18 miliona evra. Treba istaci i da su porezi na plate veliki i u jednom i u drugom slucaju.

                  U svakom slucaju, vise je nego sramno da se ovde pise o takvim stvarima i dozvoljava ovako nesto. Na nivou dece od 10 godina, ovaj mi se dopada, ovaj mi se ne dopada, ovaj je "moj", onaj je "njihov".
                  Evo, uvećao sam ti i boldovao, to je najviše što mogu da ti pomognem.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Je l' ne umeš da čitaš? A i kad nekako pročitaš imaš problema da shvatiš šta piše. Dakle


                    Evo, uvečao sam ti i boldovao, to je najviše što mogu da ti pomognem.
                    Bas cudno sto sam stavio proslogodisnji budzet kada ovogodisnjeg nema. Inace evo sastava Lokomotive za proslu (kada su imali tih 17.9 miliona evra) i ovu sezonu:

                    # Player Pos. H.
                    1 COLLINS, MARDY F 1.96
                    4 BABURIN, EVGENY G 1.90
                    5 JONES, KEVIN F 2.03
                    10 IVLEV, VLADIMIR C 2.07
                    11 LEVSHIN, DENIS F 2.02
                    12 JANNING, MATT G 1.93
                    13 KHVOSTOV, DMITRY G 1.90
                    14 VOUGIOUKAS, IAN C 2.11
                    16 BALASHOV, SERGEI F 2.06
                    17 BERZINS, KASPARS F 2.13
                    20 ZUBKOV, ANDREY F 2.06
                    21 SHUKHOVTCOV, GRIGORY C 2.11
                    22 ROCHESTIE, TAYLOR G 1.86
                    31 ZAKHAROV, DENIS G 1.92
                    45 BROEKHOFF, RYAN F 1.97
                    77 USOLTSEV, ILIA F 1.98
                    Ova:

                    1 COLLINS, MARDY F 1.96
                    2 ANTIPOV, PAVEL F 2.02
                    3 RAGLAND, JOE G 1.81
                    4 BABURIN, EVGENY G 1.90
                    7 LACEY, TREVOR G 1.88
                    10 IVLEV, VLADIMIR F 2.07
                    11 LEVSHIN, DENIS F 2.02
                    12 ILNITSKIY, STANISLAV F 2.00
                    13 KHVOSTOV, DMITRY G 1.90
                    15 ELEGAR, FRANK F 2.03
                    19 BABB, CHRIS F 1.95
                    22 KULAGIN, DMITRY G 1.96
                    24 GERASIMOV, TIMOFEI G 1.94
                    41 QVALE, BRIAN C 2.08
                    45 BROEKHOFF, RYAN F 1.97
                    47 NELYUBOV, IVAN F 2.06
                    Tu nisu Rocesti, Dzening, Vujukas i Dzons, ali su umesto njih dosli Kvale, Bab, Elegar i Lejsi. Cak i da su ustedeli na izmenama milion i da dodamo Zubkova koji je otisao u Himki, to i dalje ne znaci da je razlika drasticna.
                    Mozes ti da ponovis koliko god puta hoces da je Djordjevic vodio Armani, a Obradovic neku Veneciju, jedino sto svako ovde vidi je tvoja opterecnost i potreba da iznova i iznova postavljas isti youtube komentar koji se najcesce sastoji od jedne - dve recenice. Nemas pojma, to je dokazano, prihvati to i prestani da smaras vise na ovoj temi sa tom pricom. Otvori temu srpski treneri u niostranstvu pa bistri tu do mile volje. Ili, jos bolje, imas pomracenje uma.

                    Sad sam zaboravio, tu su Kulagin i Ragland, tako da je to manje vise to.
                    Last edited by blond; 13-04-18, 23:54.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Dokle god ne postoje egzaktni podaci o ovogodišnjem budžetu Lokomotive (a ne postoje) to su sve spekulacije. Što se tiče mojih "youtube komentara" treba znati i pisati jezgrovito, imati esenciju košarke u svojim postovima umesto 20 redova drvljenja o tome kakvu taktiku treba postaviti na igru Alekse Ilića.
                      Last edited by dekkard; 14-04-18, 11:43.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Dokle god ne postoje egzaktni podaci o ovogodišnjem budžetu Lokomotive (a ne postoje) to su sve spekulacije. Što se tiče mojih "youtube komentara" treba znati i pisati jezgrovito, imati esenciju košarke u svojim postovima umesto 20 redova drvljenja o tome kakvu taktiku treba postaviti na igru Alekse Ilića.
                        Po zakonu velikih brojeva - jednom ces nabosti nesto.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Po zakonu velikih brojeva - jednom ces nabosti nesto. [emoji3]
                          Rekao bih da nisam ništa omašio dosad. [emoji6]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Kod Rusa se nista ne zna oko budzeta..oni ispod zita daju dosta...Bolesne cifre...ali jbga treba i doci i igrati u Krasnojarsku itd..Saratov itd...

                            Blat objasnio sta znaci trener u kosarci...Sve ostalo je mracenje prazne slame..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Dokle god ne postoje egzaktni podaci o ovogodišnjem budžetu Lokomotive (a ne postoje) to su sve spekulacije.
                              .
                              Ovde je najspekulativniji podatak o budzetu Bajerna. Novinar kaze da po misljenju eksperata budzet bi mogao da bude oko 18 miliona evra. Pesic odgovara da ce ove godine on biti najveci do sada. Nigde Pesic nije tu cifru potvrdio. Da se razumemo, ja pojma nemam koliki je budzet Bajerna, ali ovo nije ono sto bi trebalo da bilo kome posluzi kao relevantan izvor....upravo je to klasicna spekulacija. I treba gledati budzet plata a ne budzet celog kluba, pa i to na kraju nije neki glavni kriterijum koji bi trebalo da posluzi za benchmark rada trenera.
                              Last edited by mmajstor; 14-04-18, 12:02.

                              Comment


                              • Inače, pitanje za sve zainteresovane da odgovore, ko je proglašen za najboljeg trenera Eurocupa ove sezone, to mi je promaklo?
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X