Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga /Evrokup, Live, zanimljivosti 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko sam ispratio Sala, prvo i osnovno sto ide glavom kroz zid i ne zna da nasteluje formu. On uvek igra odlicno na pocetku i ekipa mu padne neverovatno na kraju. Nema to veze sa igracima, nemci nagadjaju posto je i za njih to neocekivano..ali vidi vodis protiv dacke 23 i izgubis...onda kod kuce te jedan igrac uneredi....ali uneredi i videlo se da igraju sve na individualni kvalitet....To se jasno videlo...Na sve to dodje Alba, vodis 26-13 i oni te okrenu sa nekom bolesnom serijom od +30 u sred Minhena....Ne mozes da rizikujes tu previse a novi trener imace 6-7 kola da ekipu dovede u red...

    Pa secam se PAO sta je radio i kakve izmene je imao, imas Kuzmica i Raduljicu oni zajedno igraju 15 minuta...Feldin mu bio glavni igrac...pa onaj gazda ludak je rekao da nije radio za gorim trenerom

    Njegovi timovi i bas nemaju neku igru da budem iskren, a tempiranje forme mu je uzasno...a dobio je jbte top igrace u Bayernu..12 odlicnih igraca je imao...Jovic,Gavel i Hobs on najvise poverenja ima u Hobsa koji je realno rang jedne Jene, Gisena itd...previse losih odluka,plus sto je sve podredio timu i nemaju jasnog vodju na terenu a pritom ni igru..Ja to tako vidim...

    Njemu je repka dosta odmogla to je sigurno, trosio se a ne moze da predje sa tim da je kao klupski trener jos pocetnik tako reci i da jos nema rezultata iz sebe i da mora krvavo kolena da odradi jebe se nekom crncu sto je on bio top pg mozda ikada u evropi i sto je sa repkom uzeo medalje...to na pocetku impresionira a posle vec udje u monotoniju...
    Last edited by LosmiSK; 30-03-18, 08:10.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Valjda je normalno da se više interesujemo za domaće trenere nego strane, barem za nijansu. Koliko puta je spomenut Kokoškov, Saša i Željko Obradović, Radonjić...
      Mogao bi i Moka Slavnic da se pomene.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Ne znam da on trenira nekog negde?
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Bi, kao i u slučaju trenera Himkija, Barcokasa iako je on (po meni ničim izazvan) osvajač EL...vrlo precenjen trener.
          Sve ovo što pišu o A.Đorđeviću su činjenice i sve mi više liči na nečiji "projekt" a Alimpijević je takođe projekt i opet ne baš uspešan (čini mi se, mada me i demantuje).
          Zaličilo mi na nečiji projekt jer je otišao u košarkašku penziju zatim nakon neuspelog izleta u Italiju se "okrenuo porodici" i onda kreće vrteška...previše je dobrih stvari (nezasluženo) da bi bilo slučajno.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Naravno je da komentarisemo selektora srpske reprezenije. Ili pak nije? >

            Ima nas koji pratimo i ostale evropske kosarkaske lige, osim evro/aba

            Jos jednom, zao mi je zbog otkaza, mogao je da se osvoji prvenstvo i upise trenersku titulu u svoj CV.

            edit: brze kolege
            Last edited by Ja Civi; 30-03-18, 08:20.

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Mogao bi i Moka Slavnic da se pomene.
              Moka je dovoljno elaboriran od strane Zvezdinih navijača i etiketiran kao vođa moskitosa i Islanđanin. Čini mi se da on ima nakon onog prvenstva prijavu boravka na Islandu gde vežba bele medvede agresiv difens bez tranzišn ofens...
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Kakav crni Moka, moja staramajka je jos pocetkom 90-tih dala dijagnozu i odredila kretanje trenerske karijere . Iako joj je to bila najverovatnije prva kosarkaska utakmica koju je gledala

                Da, jbt, nema Moke po medijima da opljune po Alimpijevicu i da podrsku nekom

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0
                  Ne trenira ni Jadonja pa je svakodnenva tema.

                  Inace, nemam reci za ovu proslavu otkaza, radovanje i ostale stvari, gomila kompleksa valjda.
                  Radonja (R ne J, molim moderaciju da ispravi ovu, siguran sam, nenamernu grešku) je aktivan trener, nema ni Perasović trenutno angažman, pa niko ni ne sumnja da će ga naći obojica.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Занимљиво је како сте се ви интерсовали за Лимож у почетку, а следећих годину и по дана га не помињасте.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Njemu je repka dosta odmogla to je sigurno, trosio se a ne moze da predje sa tim da je kao klupski trener jos pocetnik.
                      kad se sabere i oduzme, vise je on pomogao reprezentaciji nego obrnuto. Sada vec nije pocetnik, ali je tacno da jos uvek nije imao veliki rezultat, da....sto ne znaci da nece, i ne znaci da treba da se toliko "uneredjuje" zato sto to nije uspeo da to ostvari u svojih 6,7 takmicarskih sezona, a siguran sam da je npr. vodio Buducnost osvajao bi prvenstvo Crne Gore i bio "trofejan trener" . Ja Kokoskova volim, ali ne zaboravite da on nije vodio nijedan klub kao prvi trener, kamoli da ima neki uspeh kao klupski trener, pa nisam video da se naziva pocetnikom. I ne treba, ali bi bilo lepo malo zaboraviti na predrasude.

                      Da je svojeglav jeste, ali ne zaboravite da je ovaj Marko Pesic kao klinjo im donosio vodu dok su Djordjevic & Co odradjivali pripreme za Bormio 1987 godine. Ipak zna se na kojoj je strani kosarkasko iskustvo, i na terenu i pored terena, ali zna se i ciji je tatko uvazeniji.

                      Simptomatično je da uvek dobija otkaze usred sezone, ne uspeva ni ugovor da odradi.
                      Pa nije bas uvek, to je malo tendenciozna generalizacija.

                      Comment


                      • Kad sam stavio Avatar, jasno vam sta sledi za koji dan u Minhenu...Stvarno se nadam da ce potpisati, tamo nema ovih forumasa koji ce posle svega da ga zovu Jadonja..mnogo se covek potresao a i nije neka uvreda kakve je imao....

                        Porediti Djordjevica i Alimpijevica kao trenere je skroz bespotrebno...Mene je tolika sramota sta smo mi sebi dozvolili da mi se i ne gledaju nase utakmice da budem iskren..Ispraticu jos EL i to je to...Sistem vrednosti kod nas....

                        Gledam u sport juce top 50 imena..prvi Kokeza, treci Covic, cetvrti Terzic,Vucelic itd.....

                        Pored toliko asova, legendi..mi ovu ekipu stavljamo tu..sve do jednog nesposbni bez pomoci drzave i partije..Da nesposbni ljudi..to sto oni rade, moze i neko random odabran..sipaj mile,malo operi i svima super....na ustrb ovako talentovane za sport nacije ali za zivot isto tako osakacene i glupe....
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0
                          Nije nenamerna. ;) Ok, onda nemoj da pises "ne znam da on trenira nekog negde" jer moze doci do nerazumevanja kao sto je sada slucaj. Inace, zanimljivo je kako ste se zainteresovali za Bayern, tek kada je dobio otkaz, bilo je tu i ranije postova, ali sad se raspisaste kao neki lisinari. [emoji3]
                          U svakom slučaju treba da isprave, a tebi da skrenu pažnju kako se oslovljava čovek, jer i meni može onda da padne na pamet, na primer, da oslovljavam DV "Svinja Debela" i od diskusije neće ostati ništa.
                          Komentariše se jer je aktuelna vest i pokušavamo da Izvučemo neke zaključke, nismo u Severnoj Koreji pa da imamo cenzuru i autocenzuru.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            kad se sabere i oduzme, vise je on pomogao reprezentaciji nego obrnuto. Sada vec nije pocetnik, ali je tacno da jos uvek nije imao veliki rezultat, da....sto ne znaci da nece, i ne znaci da treba da se toliko "uneredjuje" zato sto to nije uspeo da to ostvari u svojih 6,7 takmicarskih sezona, a siguran sam da je npr. vodio Buducnost osvajao bi prvenstvo Crne Gore i bio "trofejan trener" . Ja Kokoskova volim, ali ne zaboravite da on nije vodio nijedan klub kao prvi trener, kamoli da ima neki uspeh kao klupski trener, pa nisam video da se naziva pocetnikom. I ne treba, ali bi bilo lepo malo zaboraviti na predrasude.

                            Da je svojeglav jeste, ali ne zaboravite da je ovaj Marko Pesic kao klinjo im donosio vodu dok su Djordjevic & Co odradjivali pripreme za Bormio 1987 godine. Ipak zna se na kojoj je strani kosarkasko iskustvo, i na terenu i pored terena, ali zna se i ciji je tatko uvazeniji.


                            Pa nije bas uvek, to je malo tendenciozna generalizacija.
                            Nek dodje u KKP i nek uzme neki trofej pa i u Buducnost...niko mu ne brani...nije puno teze u grckoj ili nemackoj sa 20m+budzetom..

                            Vidi, trener meni nije pre svega neko zbog rezultata...npr Kari kod nas nije uzeo nista ali kad vidis odakle je izvukao jednog Bjelicu...fcking Arkadije gde je igrao sa Zekom...pa to nema na mapi...pa uzeo sa nemcima jeidne titule pa ih onaise od tada to je za mene nesto neverovatno...i neverovatnije nego zeljkovih 10 titula...a vecno je imao top budzete sem u partizanu..a i to je nasledio...

                            Sve u svemu taj Jadonja ima vec tuce trofeja i jebe mu se..kao igrac i trener..a jos je mlad i dug je put pred njega...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Trebace tebi vremena da skontas da nema nikakve razlike izmedju navijaca KKCZ i partizana.....ali bas nikakve...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Kad sam stavio Avatar, jasno vam sta sledi za koji dan u Minhenu...
                                Laktasi?

                                Salu na stranu, i ako on potpise i dalje cu navijati da Bajern zabije tu titulu.

                                Originally posted by LosmiSK View Post
                                Nek dodje u KKP i nek uzme neki trofej pa i u Buducnost...niko mu ne brani...nije puno teze u grckoj ili nemackoj sa 20m+budzetom..
                                Ne znam dal mu neko brani ili ne, ali mislim da on tako nesto ne zeli.


                                Originally posted by LosmiSK View Post
                                Vidi, trener meni nije pre svega neko zbog rezultata...npr Kari kod nas nije uzeo nista ali kad vidis odakle je izvukao jednog Bjelicu....
                                Kari od cele svoje karijere je najmanje pokazao u Zvezdi. Pogledaj samo koga je on izvukao u tom pomenutom Borniju 1986 godine i kakve su face iz njih izrasli. Takodje pogledaj igrace nase reprezentacije 2014 i videces da su manje vise imali sporedne uloge u svojim timovima, a pogledaj danas....

                                Comment

                                Working...
                                X