Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga /Evrokup, Live, zanimljivosti 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
    Imali su i prethodnih sezona...i na kraju videli smo da ne igraju imena nego ekipe...

    Nego zasto Baskonia igra sa 10 igraca u rosteru?
    To je duel bogalja. Za Olimpijakos ne igraju Spanoulis, Roberts i Tillie, za Baskoniu Beaubois, McRae i Garino, ostalo su mladji igraci i Martinez koji nece dobiti mnogo minuta.
    Mnogo je jaka EL ove sezone, ima da nam se slosi, kao i Alimpiju. Armani je mnogo jaci od prosle sezone, jedino je Bamberg slabiji, mozda Efes.
    Last edited by blond; 12-10-17, 21:39.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • #32
      Pjer Džekson brutalna partija, 24p, 9as, 6sk, 2uk, 1izg za sada. Plejmejkerski. [emoji6]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • #33
        Svi su krenuli žestoko od samog starta, pršti na sve strane ... pa ko preživi.
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • #34
          Dončić je prosto neverovatan, sad mogu da kazem da posle Drazena takav se nije pojavio ovde, Drazen je bre sam doneo titulu Šibenci sa 17 godina ovaj mali igra sa takvom lakoćom da je to neverovatno. Ovo je inače osamnaesto izdanje Evrolige i šezdeset prva sezona takmičenja za klupskog prvaka Evrope. Deluje da će biti baš jako i zanimljivo takmičenje, videćemo koliko moze Zvezda , Bamberg, Zalgiris protiv toliko Golijata ove sezone i da li moze da se očekuje plasman u plej of.

          Comment


          • #35
            Kakva tehnička Nedoviću, čist faul na njemu od strane Veselog... kako to nisu videli.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • #36
              Kakvo sudijsko navlačenje za Fener, sramota [emoji31]
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • #37
                Uplaših se za kolena Veselog, ali Neda ne pogodi dvojku nakon dobrog driblinga. Gagi igra odličnu utakmicu.
                Ipak pobedi Unikaha, baš mi je drago.
                Last edited by nebitan; 12-10-17, 22:50.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • #38
                  Kakav brainfart Nedovića, šut sa 8m pri jedan razlike za Unikahu. Mccallum preokrenuo momentum
                  Nemanja da plati fizikalnu Veselom [emoji23]
                  Last edited by dekkard; 12-10-17, 22:56.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • #39
                    Mccalluma nigdje nije bilo prve tri četvrtine. U četvrtoj sam igrao.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • #40
                      James Augustin, nigde ga nije bilo ceo meč i na brzaka ubacio 6 poena i nije mogao još jedan, sve najgore želim

                      Comment


                      • #41
                        Napucali se EL rosteri, nema šta. Još to ne deluje uigrano, ali kvalitet evidentno postoji. Nisam pametan šta očekivati od Zvezde, koliko pobeda je neka realnost. Nekako mi i cifra od 10 pobeda deluje daleko. No, da sačekamo Žalgiris sutra pa da vidimo otprilike gde smo trenutno.

                        Comment


                        • #42
                          Real em nije menjao mnogo ekipu em vec ima sirok roster, tako da je za ocekivati da ce oni u prvih par kola igrati najbolju kosarku. CSKa i Fener polako ce da pale masinu tokom sezone. Unikaha bas prijatno osvezenje za EL, bas dubok roster i uigrana ekipa. Armani po imenima najslabiji u poslednjih par godina, ali cini se da ce ove godine igrati makar za nijansu ozbiljniji basket. Bamberg dosta tanak, Makabi indijastina kao i uvek, a Efes najneprijatnije iznenadjenje. Kad im otpises domace igrace, i ove koji su realno EC igraci, ostaje 4-5 ozbiljnih EL igraca, od cega samo jedan moze da igra ozbiljan basket. Oly klasika, a Baskonia ima dosta povredjenih i novih igraca, treba vremena da to sve legne.

                          U principu ne mislim da su rosteri uopste vise napucani od prosle godine. I prosle je vecina ekipa imalo vrhunske sastave, pa je pola njih bilo maltene raspad. S tim sto ove se ipak ocekuju ozbiljnija Barsa i Makabi, ali isto tako mislim da Bamberg i Zalgiris nece biti ni priblizno konkurentni.
                          Last edited by Vlax; 12-10-17, 23:29.

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by Vlax View Post
                            Real em nije menjao mnogo ekipu em vec ima sirok roster, tako da je za ocekivati da ce oni u prvih par kola igrati najbolju kosarku. CSKa i Fener polako ce da pale masinu tokom sezone. Unikaha bas prijatno osvezenje za EL, bas dubok roster i uigrana ekipa. Armani po imenima najslabiji u poslednjih par godina, ali cini se da ce ove godine igrati makar za nijansu ozbiljniji basket. Bamberg dosta tanak, Makabi indijastina kao i uvek, a Efes najneprijatnije iznenadjenje. Kad im otpises domace igrace, i ove koji su realno EC igraci, ostaje 4-5 ozbiljnih EL igraca, od cega samo jedan moze da igra ozbiljan basket. Oly klasika, a Baskonia ima dosta povredjenih i novih igraca, treba vremena da to sve legne.

                            U principu ne mislim da su rosteri uopste vise napucani od prosle godine. I prosle je vecina ekipa imalo vrhunske sastave, pa je pola njih bilo maltene raspad. S tim sto ove se ipak ocekuju ozbiljnija Barsa i Makabi, ali isto tako mislim da Bamberg i Zalgiris nece biti ni priblizno konkurentni.
                            Unikaha dubok roster sa igracima tipa Nedovic, Milosavljevic, Salin, Waczynsky, gde cak i Diaz koji je beskoristan uzima 15 minuta i Armani najslabiji roster sa Theodorom koji je bio jedan od najboljih bekova turske lige, pa Goudelockom, Micovim koji je pojam u odnosu Milosavljevica, Bertansom koji je odigrao fenomenalno prvenstvo, Gudaitisom koji je jedan od najvecih talenata na poziciji centra, Jeffersonom koji se ovde prizivao. Ovaj tim sada je bas po imenima mnogo jaci od onog prosle sezone.

                            Young, Jefferson, Theodore, Goudelock, Micov, Bertans, Gudaitis su mnogo bolji igraci od Macvana, Raduljice (koji su kese u odbrani), pa i Simona, Hickmana i Sandersa.

                            Fenerbahce koji je redovno u rosteru imao Antica i par turskih beskorisnih igraca sada ima tako dubok roster da su im 11. i 12. igraci Duverioglu i Guduric. Olympiacosu je na sav onaj sastav dosao i Tillie. Real nije isti kao i ranije, nemaju Ljulja, ali je tu Doncic da ga zameni.

                            Kad smo kod Reala i Doncica, koliko smesno deluju najave za svakog mladog igraca i poredjenje istih sa Doncicem. Doncic je unikat, igrac koji je sa nepunih 17 godina bio bolji nego sto ce Simanic i Radanov (ranije Rebic, Tejic, Ristic, Guduric) ikada biti. Tako da je smesna i kritika Simanicevog strica na twitteru kako u Realu ima mesta za Doncica, a u Zvezdi nema za Simanica. Niti je Simanic talenat ranga Doncicevog, niti Real gubi igde ako igra Doncic.

                            Da se vratim na evroligu. Mislim da, osim Unicaje, Bamberga, Zalgirisa i Zvezde svi imaju sansi (manjih ili vecih) da se nadju na final4 u Beogradu.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • #44
                              Milano nikako ne može bez cirkuzanata, za sada je skupio već dvojicu.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • #45
                                Gdje Armani da je slabiji, ne provaljuj se

                                Comment

                                Working...
                                X