Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga /Evrokup, Live, zanimljivosti 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Ne, i igra i rezultat. Pritom kad kažem igra ne mislim na hrkljuš Olimpijakosa i slične izgovore za košarku.
    Edit: Svi zaboravljaju da smo lako mogli da imamo i 17-13 i 18-12, ali smo propustili vrlo izglednu priliku da mnogo pre te poslednje utakmice budemo sigurni u 8.
    A mogli smo imati i 14-16 da smo izgubili neke neizvesne meceve. O cemu ti pricas, kao da su Simonovic, Kuzmic, Jovic i ostali krem Evrope pa se sad ocekuje da se bore za TOP 8. To sto je Radonjic uradio sa takvim timom je pravo malo remek delo, trijumf sistema i jedino kako se moze igrati ako nemas (ne ubodes) ubice tipa Millera, Kinseya ili Rocha sada.
    Druga je stvar sto smo mi sem Rocha sada kanta od tima, sa 3-4 solidna evroligaska igraca i dva dobra defanzivca pride. Ni blizu Radonjicevom timu 2015-16.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Ne mogu da se otmem utisku da je Stimac najgore partije pruzao za reprezentaciju, dal izgori u zelji ili sta, ali je uvek izgledao smesno u odnosu na ostale. Medjutim prosle i ove sezone kida u klubskom basketu.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Ima i do toga koliku ulogu/minutažu dobije, kako ga trener percipira, kako se ophodi prema igraču, koliko mu odgovara igra koja se forsira... mnogo je nepoznatih u toj nejednačini
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Ponekad mi se čini da je on sam sebe smatrao maskotom reprezentacije.

            Mada ja imam stvarno veliko poštovanje za Štimca, on mi je bas primer kako treba da se odnosi prema reprezentaciji, pravi sportista, I drago mi je da kida sada.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Arvydimir Stibonis

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                Ponekad mi se čini da je on sam sebe smatrao maskotom reprezentacije.

                Mada ja imam stvarno veliko poštovanje za Štimca, on mi je bas primer kako treba da se odnosi prema reprezentaciji, pravi sportista, I drago mi je da kida sada.
                Pored njega tu su i Simonovic i Katic - pozvani i odazvali se bez trunke neckanja.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Lepa ponuda večeras Unikaha-Žalgiris H1 (-3.5) kvota 2.15 u Sokeru. U srce ih ljubim.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Lepa ponuda večeras Unikaha-Žalgiris H1 (-3.5) kvota 2.15 u Sokeru. U srce ih ljubim.
                    Mislis sutra ,Moja greska danas,koji sam ja konj,dobro da sam pogledao,propusti bih po meni zicer 1,45 Makabi u Mocartu,ja se spremam za fudbal a ovo sve racunam sutra
                    Last edited by 61563; 14-11-17, 18:36.

                    Comment


                    • Alba nastavila sa utakmicom iz Berlina protiv istog protivnika
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Laki, kako ti se sviđa Baterfild? Ceniš da je igrač za EL?[emoji6]
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Laki gleda PAO - Himki i uživa što smo doveli Lesora, a ne Robinsona
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Au sta pocini Erik Makabiju 31 poen ,8 od 11 trojke za 28min index 33,a vala i Stimac nastvalja dabl dabl 15 poena 13 skokova
                            Mada sve u svemu ludi rezulati danas,bar za mene

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              Au sta pocini Erik Makabiju 31 poen ,8 od 11 trojke za 28min index 33,a vala i Stimac nastvalja dabl dabl 15 poena 13 skokova
                              Mada sve u svemu ludi rezulati danas,bar za mene
                              Pa što bi menjali ono što je dobro....
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Nisam gledao al cujem da se u Pioniru veceras navijalo di-fens,di-fens

                                Comment

                                Working...
                                X