Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga /Evrokup, Live, zanimljivosti 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je Armani najvece razocarenje do sada. Kada su sastavljali tim ocekivao sam ih kao sigurne u TOP8. Ne znam odakle ovaj raspad kada imaju odlican tim. Ima malo i do teskog rasporeda u pocetku ali opet...ocajna ocajna igra.

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Koliko Valensija i Zalgiris igraju razlicitu kosarku od ostalih.
      Pre svega disciplina, postovanje lopte,dobra selekcija suta. Uvek pas vise na saigraca.
      Nema sutiranja preko ruke,divljanja,skoro svaki napad postavljen,tacno se zna sta igraju.
      Posebno to vazi za Zalgiris.

      Efes je skup divljaka. Jbt koliko oni Amera imaju???
      Mislio sam da ce Barsa pokidati ali prevarih se. Isuvise meki u odbrani. Jbg Kaponen,Uertas,Tomic itd tesko mogu da igraju ozbiljnu odbranu.
      Da je Tomic nesto i igrao pa da ga se optuzi za poraz, problem su Moerman ne zainteresirani Seraphin...

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Koliko Valensija i Zalgiris igraju razlicitu kosarku od ostalih.
        Pre svega disciplina, postovanje lopte,dobra selekcija suta. Uvek pas vise na saigraca.
        Nema sutiranja preko ruke,divljanja,skoro svaki napad postavljen,tacno se zna sta igraju.
        Posebno to vazi za Zalgiris.

        Efes je skup divljaka. Jbt koliko oni Amera imaju???
        Mislio sam da ce Barsa pokidati ali prevarih se. Isuvise meki u odbrani. Jbg Kaponen,Uertas,Tomic itd tesko mogu da igraju ozbiljnu odbranu.
        Dva tima, koji posle Olimpijakosa, igraju najružniju košarku. Valensija "poštuje" loptu, toliko je poštuju da je ne ubacuju kroz obruč, jedva preko 50% za dva, nešto preko 37% za tri, 75 postignutih poena po utakmici. Žalgiris je malo bolji, ali je to ista dekadentna košarka, cifre koje su bliže ženskoj košarci.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Dva tima, koji posle Olimpijakosa, igraju najružniju košarku. Valensija "poštuje" loptu, toliko je poštuju da je ne ubacuju kroz obruč, jedva preko 50% za dva, nešto preko 37% za tri, 75 postignutih poena po utakmici. Žalgiris je malo bolji, ali je to ista dekadentna košarka, cifre koje su bliže ženskoj košarci.
          A procenti suta su ti koji pokazuju kvalitet tima?????
          Evo imas Efes,Barsu,Makabi koji sutiraju u trecoj sekundi,faking Armani ekipe koje igraju divlju kosarku pa vidimo rezultate takve igre.
          Olimpijakos,Valensija,Zalgiris imaju sistem igre,odlicne trenere,postovanje nekih stvari. Ja tu kosarku volim.
          Ovo priblizavanje Evropske kosarke NBA kosarci meni se apsolutno ne svidja.

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            A procenti suta su ti koji pokazuju kvalitet tima?????
            Evo imas Efes,Barsu,Makabi koji sutiraju u trecoj sekundi,faking Armani ekipe koje igraju divlju kosarku pa vidimo rezultate takve igre.
            Olimpijakos,Valensija,Zalgiris imaju sistem igre,odlicne trenere,postovanje nekih stvari. Ja tu kosarku volim.
            Ovo priblizavanje Evropske kosarke NBA kosarci meni se apsolutno ne svidja.
            Između toga da imaš polovičan učinak i igraš ružnu košarku i toga da imaš polovičan učinak i igraš lepo i lepršavo uvek biram ovo drugo. Lepota košarke u načinu postizanja koševa pre svega, pa onda sve ostalo.
            Last edited by dekkard; 10-11-17, 16:14.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Lik koji nista ne zna, peskirdzija


              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Koji kateter u reketu, sta rade Moerman i Serafin, Sito je pogubljen totalno. Štimara je majstor pika i samo kao takav može uspjevati, Peras to vidi i dobro ga koristi, samo je problem što ima previše takvih kao on u obrani, Simon, Ledo, Collum tako da ludi na njega i često ga zaboravi na klupi jer ima Dunstona koji je zvjer u reketu. Ne znam jel ovdje ili negdje drugdje neko rece da je Orialo podcijenjen igrač dovoljno je vidjet ova pomaganja na Štimcu

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Lik koji nista ne zna, peskirdzija


                  Štimara bi mogao da bude nova akvizicija Reala, legao bi im samo tako posle povrede Kuza.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Između toga da imaš polovičan učinak i igraš ružnu košarku i toga da imaš polovičan učinak i igraš lepo i lepršavo uvek biram ovo drugo. Lepota košarke u načinu postizanja koševa pre svega, pa onda sve ostalo.
                    Pa i mi smo prosle godine igrali na kos manje i to je dalo rezultate.

                    Originally posted by dekkard View Post
                    Štimara bi mogao da bude nova akvizicija Reala, legao bi im samo tako posle povrede Kuza.
                    Ne moze, ima ugovor sa Efesom, a Efes nije prosecan spanski ili turski tim, vec u TOP 10 budzeta u Evropi.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Nije dalo rezultate, nismo se plasirali u plejof.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Koliko Valensija i Zalgiris igraju razlicitu kosarku od ostalih.
                        Pre svega disciplina, postovanje lopte,dobra selekcija suta. Uvek pas vise na saigraca.
                        Nema sutiranja preko ruke,divljanja,skoro svaki napad postavljen,tacno se zna sta igraju.
                        Posebno to vazi za Zalgiris.

                        Efes je skup divljaka. Jbt koliko oni Amera imaju???
                        Mislio sam da ce Barsa pokidati ali prevarih se. Isuvise meki u odbrani. Jbg Kaponen,Uertas,Tomic itd tesko mogu da igraju ozbiljnu odbranu.
                        Koponen, Heurtel..

                        Originally posted by dekkard View Post
                        Nije dalo rezultate, nismo se plasirali u plejof.
                        Imali smo najbolju sezonu u istoriji i samo nas je format takmicenja sprecio u tome.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Rezultat je da li si u 8, na F4 ili šampion ili nisi i to je to.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Igra > rezultat. Rezultat nekad dodje i zbog srece ili sudijskog navlacenja, pitaj atinske zelene.
                            Izgleda da je Himki prelomio utakmicu u svoju korist nakon -10 sa poluvremena i ide na 5-1 i deobu prvom mesta na tabeli.
                            Ups, izgleda da sam ih urekao.
                            Last edited by blond; 10-11-17, 18:48.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Uzivanjenje gledati Djenku, a narocito Pefija... i pored uzasno antipaticnog Robinsona, Himki mi je u top3 EL ekipe koje najvise volim da gledam.

                              Comment


                              • Ne, i igra i rezultat. Pritom kad kažem igra ne mislim na hrkljuš Olimpijakosa i slične izgovore za košarku.
                                Edit: Svi zaboravljaju da smo lako mogli da imamo i 17-13 i 18-12, ali smo propustili vrlo izglednu priliku da mnogo pre te poslednje utakmice budemo sigurni u 8.
                                Last edited by dekkard; 10-11-17, 19:29.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X