Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde nek mi se povredi jos neko jbte.
    sigpic

    Comment


    • bježi pa i ja imam povrede, nema dana da su mi svi igrali kako trebaju.

      Comment


      • Brate Davis propustio jednu, Warren dve, Brown celu nedelju propusta, Klay celu nedelju. Kurcina.
        sigpic

        Comment


        • A jbt, pa vidi Galinarija, Mathewsa, Lamba, Kantera, Bullocka, Labissiere, Mcconnell, svi po jednu ili vise i ove šta ubacim se proslave na najjače, bit će zanimljivo ali teškjo da te mogu stići

          Comment


          • Cestitke Mrkela na tituli. Bas usko bilo veceras, mada sam u globalu ispao mandril. A i sa povredama srece u pm.
            sigpic

            Comment


            • Hahaha jao colke isprati li ovo kakva borba. Presudio Harkless kojeg sam ubacio danas i zaboravio jos jednog igraca da ubacim. Zadnja utakmica meni trebaju tri trojke vise i tri turnovera manje imam Riversa i Harklessa a ti Tea, i ova dva po dvije trojke a Harkless brat izdominira sa 3 trojke

              Comment


              • Čestitke Risu na pobedi i Mrkeli na tituli. Neverovatno da je Mo fuckin Harkless presudio finale trojkama

                Comment


                • Svaka čast Mrkela, nisi džabe mene izbacio u 1/4 finale.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pozdrav, forumasi! Ja bih hteo da se prijavim za narednu sezonu fantazija, ako cete je igrati. Imam dosta iskustva sa drugog foruma koju necu imenovati, da ne ispadne da je reklamiram. Odigrao sam nekoliko sezona na ESPN sa 15 kategorija. Ako bude imalo mesta, vi me pozovite.

                    Comment


                    • Biće sigurno, ali ne znam oćeš li moći da igraš jer je ovo namijenjeno samo za ljude koji su aktivni na forumu. Prati forum, pa ćemo vidjeti ako nam slučajno zafali igrač.

                      Mi igramo malo ograničeniju verziju sa devet kategorija, možda bude malo za tebe.
                      sigpic

                      Comment


                      • Sa 9 kategorija je dosta lakse , Za 15 zahteva puno paznje i pracenja, suvo poznavanje statistike. Ako je uslov aktivnost na forumu, onda cu to i ispuniti tj. bicu aktivan.

                        Comment


                        • Nama je svakako draže da igramo protiv aktivnih igrača koji prate cijele sezone tim, da bude što teže, ali takva je politika foruma da ćeš morati da čekaš da se otvori mjesto. Od prošle sezone, vidim da nam je šampion banovan dva mjeseca, tu je već jedno mjesto otvoreno. Mislim da će nam faliti igrača, samo prati forum i imaćemo te na umu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Naravno, bicu aktivan na forumu, gledam dosta utakmica, pa cu ostaviti po koji utisak o odgledanoj utakmici. Samo mi treba malo vremena da se snadjem na forumu, a i sad citam neke teme, moze se procitati dosta zanimljivih stvari

                            Comment


                            • NBA pdf je na aparatima već odavno, ali i dalje može da se pročita nešto dobro.
                              sigpic

                              Comment


                              • Zamolio bih samo komesara da krenemo ranije sa sastavljanjem ekipe. Ako bude imalo mesta i udjem u ligu, zeleo bih da spremam draft

                                Comment

                                Working...
                                X